Правила раздела. Обьявления модераторов.

Статус
Закрита.

Lion3D.cg

В поиске абсолютной истины
You must be registered for see images
 

Вкладення

Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Щоб не було оффтопів по темам "куди зникають мої повідомлення!!???", інформую, повідомлення з словом "майдаун" і подібними йому однокінними я видаляю. Вважаю їх образливими. Якщо в когось є заперечення, то, максимум можу розглянути у цій темі " " аналогічні образливі слова на адресу авторів і розширити це правило й на них.
 

Lion3D.cg

В поиске абсолютной истины
Щоб не було оффтопів по темам "куди зникають мої повідомлення!!???", інформую, повідомлення з словом "майдаун" і подібними йому однокінними я видаляю. Вважаю їх образливими. Якщо в когось є заперечення, то, максимум можу розглянути у цій темі " " аналогічні образливі слова на адресу авторів і розширити це правило й на них.
Может вспомните принципы модерирования и будете делать тоже самое для постов со словами колорады, кацапы итд? А то как-то однобоко выходит у Вас в разделе...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Может вспомните принципы модерирования и будете делать тоже самое для постов со словами колорады, кацапы итд? А то как-то однобоко выходит у Вас в разделе...
Щодо кацапів, згоден, буду видаляти.
Щодо "колорадів" - ні. Сепаратизм, це зрада. Якщо когось ображає "колоради", нехай радіють, що вони живі і не за ґратами і можуть це читати.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

23 ТРАВНЯ, 2014 22:48
В суботу в Україні заборонена агітація за кандидатів на позачергових виборах Президента України, депутатів місцевих рад та місцевих голів.

Про це нагадує

За виборчим законодавством, з опівночі в суботу набуває чинності заборона на будь-які види передвиборної агітації на добу перед виборами і сам день виборів.

Відтак, усі агітаційні матеріали й політична реклама мають бути зняті з ефірів, шпальт видань, білбордів тощо.

Це робиться для того, щоб виборці могли самостійно й свідомо зробити свій вибір, без стороннього впливу, схиляння чи тиску.

У неділю, 25 травня, в Україні пройдуть позачергові вибори Президента України, депутатів місцевих рад та місцевих голів.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Доповнення до правил розділу:
Роліки-"спростування" від Шарія далі буду видаляти навіть не дивлячись.
Крім того, перший ролік - перше зауваження, 2-й - друге, 3-й - трете. А далі бан на тиждень, місяць, 3 місяці і перманентний.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Нагадую:
Для обговорення дій/відсутності дій модератора є відповідні теми. Окремо у цьому розділі:

Обговорення дій/відсутності дій модератора там де заманеться не прийнятне.
Нагадую, що форум посмодеруємий, тому не чекайте від модератора миттєвої реакції на якийсь допис. Якщо вас якийсь допис ображає, можна натиснути кнопку "поскаржитись". Або подіскувати, процутувавши його у тему

Всі інші варіанти видаляються.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Від імені адміністрації форуму вітаю всіх з Новим Роком.
З тих побажань, що я особисто вислухав, найчастіше було "Мирного неба".
Тож, бажаю усім нам мирного неба над головою. Перемоги. Соборної, єдиної України, і свідомості громаді, щоб у влади, яку ми обирали, не виникало бажань забувати про те, що вони працюють на країну, а не країна на них.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Знову, щоб не було суперечок, нагадаю про таку домовленність:
Шановні. Доки ви тут не пересварились, робимо так:
1. Пан Loner, якщо його це влаштовує, створює окрему тему "Новини від Lonerа", чи якось так назва, і копіпастіт у неї те що він до цього заносив у тему "Сепаратизм".
2. Те, що відповідає подіям у зоні контрольованій російськими терористами, вже давно відповідає темі
3. Обговорення подій з приводу проявів сепаратизму поза зоною Криму і АТО, у тему
4. "Ватні" точки зору у цю тему, щоб ніхто не нервував ) і було що почитати.
Тож Loner копістить собі у тему " ", і не чипає інші теми. Хто хоче може його баяни читати, хто не хоче може у ту тему не заглядати.

Чому так: не зважаючи на низку якість і постійні повтори, те, що Loner копіпастить, все ж таки оновлює тут інформацію про останні події. Мої зауваження про те, щоб посилання у повідомленнях були дійсними, сподіваюсь, він прийняв.

Ну і раз така справа, то дякую за системне розміщення новин і відповідального відношення до їх оформлення. Але прохання, не зловживати кнопкою "скарги". Бо відразу 40 скарг мозолять очі усім модераторам.

UPD.
Щоб вміст відповідав назві, тему " " перейменовано на ".
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Актуальний закон для цього розділу:
Рада ухвалила закон ... про статус борців за незалежність України, зокрема ОУН-УПА
09.04.2015 | 13:54
...
Громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які публічно проявляють зневажливе ставлення до осіб, які визнані даним законом, «перешкоджають реалізації прав борців за незалежність України у XX столітті, несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України».

«Публічне заперечення факту правомірності боротьби за незалежність України у ХХ столітті визнається наругою над пам'яттю борців за незалежність України у XX столітті, приниженням гідності українського народу і є протиправним», - йдеться в законі.

Детальніше читайте на УНІАН:
Нагадаю, що це український форум і відповідно порушення вказаного закону буде порушенням правил форуму.
 
Статус
Закрита.
Зверху