Кому из нынешних политиков вы сейчас больше всего доверяете

.

  • .

    Голосів: 0 0.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    0

Merime

New Member
Відповідь: Ответ: Кому из нынешних политиков вы сейчас больше всего доверяете

Боршош - твій гарний приятель??? Сподіваюсь ти пожартував!!! Я мало не передумав голосувати за НУ-НС, побачивши Боршоша у списку. Людина себе скомпрометувала цілком і повністю - ІМХО.
Доречі, ми питали В'ячеслава Кириленка про появу цієї людини в списку. Він відповів, що нічого не може зробити, адже Боршоша привів Луценко
Політична оцінка і оцінка людини як держслужбовця - одне, а особисті стосунки - зовсім інше. Я Івана знаю дуже давно, ще до його появи у владі. І з тих часів ми спілкуємось досить нормально. До речі, у мене багато знайомих в різних політичних таборах, зокрема, і в тих, які я вважаю своїми політичними ворогами, але це не дає нам права ворогувати між собою, як людьми. Мені здається, не варто сповідувати тактику на знищення свого ворога, краще шукати спільну мову.
 

_Сушечка_

статус был..а уже нет....
Ответ: Кому из нынешних политиков вы сейчас больше всего доверяете

доверяю Януковичу: пацан сказав - пацан зделав.

ггг
а на самом деле пускай ужо партия зелёных...:)
 

Haup

козаченько
Ответ: Відповідь: Ответ: Кому из нынешних политиков вы сейчас больше всего доверяет

Мені здається, не варто сповідувати тактику на знищення свого ворога, краще шукати спільну мову.
так и Ющенко думает\делает, а к чему это приводит? Оппоненты наглеют, переманивают депутатов(предателей), садятся на шею..."валить" их нужно, а не жалеть!!! А вообще лучше на трудовые работы, куда-нить во Вьетнам рис собирать или в Молдавию крышу ложить )))

Потом не будут регионалы кричать, что у него кишка тонка. В Китае расстреляли чиновников..страна вверх пошла : )
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Кому из нынешних политиков вы сейчас больше всего доверяете

Юлия Тимошенко !!! :)
 
Зверху