Вибори 2012 - результати

За яку партію ви проголосували?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    209

vadimv

Well-Known Member
Re: Відповідь: Вибори 2012 - результати

इन शब्दों के साथ देश के विघटन शुरू होता है
Разруха, уважаемый, начинается в головах.
Что делать если депутаты будут позволять себе выступать или писать законы на румынском?
А-я-я-й, безобразие! Как они посмели!
Не хочешь - не учи, так неучем и помрешь.
Нет уж, уважаемые: раз понаехали - то или учите государственный, или чемодан-вокзал-...
Это еще смотря кто куда понаехал...
 

xxxFAFNIRxxx

Вечный студент :)
Re: Відповідь: Вибори 2012 - результати

Разруха, уважаемый, начинается в головах.
I després d'aquesta devastació entra al país.....


- Вось хай цяпер дэпутаты вучаць венгерскі мову. А то прыедуць у гэты раён, іх там матам накрыюць па-венгерску, а яны нават і не здагадаюцца ... Хай выгортваюць цяпер клоўны .. не ўсюды кату [STRIKE]масленіца[/STRIKE] руская мова.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Вибори 2012 - результати

Так русский язык кстати согласно ст. 10 конституции в принципе уже является официальным.
Это ваша трактовка, не имеющая ничего общего с действительностью.

В Украине гарантируется свободное развитие, использование и защита русского
А ни кто не запрещает вам говорить. Но есть язык общения, а есть язык официальных документов. Это разные вещи.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Вибори 2012 - результати

Я не раз ездил в ЗУ отдыхать и говорил на русском. Меня все нормально понимали, без проблем.
где уйма пенсионеров, не особо знающих мову, то что политик исходя из абсурдной логики должен все равно выступать только на мове?
Ви самі не бачите подвійний стандартів у тому що написали?
На ЗУ такі всі молодці і розуміють російську мову, тому нема ніяких проблем і будемо там розмовляти російською.
У Криму бідні пенсіонери мову країни в якій вони живуть принципово не розуміють, тому будь ласка, розмовляйте з ними лише російською, щоб в них ніяких незручностей не було.
І Ви вважаєте це нормальним. Ні?
 

strategcap

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Вибори 2012 - результати

Кстати, похоже, что нацики из Свободы не такие уж антагонисты ПР...
Вот вам фото, где свободовцы Мохник и Кошулинский смеются вместе с регионалами Шуфричем и Тедеевым над наивным электоратом ))))
You must be registered for see images


You must be registered for see images
 

strategcap

Забанен
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Вибори 2012 - результати

Ви самі не бачите подвійний стандартів у тому що написали?
На ЗУ такі всі молодці і розуміють російську мову, тому нема ніяких проблем і будемо там розмовляти російською.
У Криму бідні пенсіонери мову країни в якій вони живуть принципово не розуміють, тому будь ласка, розмовляйте з ними лише російською, щоб в них ніяких незручностей не було.
Внесу уточнение: я за то, чтобы граждане Украины хорошо знали и украинский и русский языки.
Чем больше языков ты знаешь, тем больше ты человек...... (с)
Однако факт в том, что 60-70 летним бабушкам уже трудно мову учить, чтобы всякие документы заполнять и прочее.
 
Останнє редагування:

Vic_51

Миссионер
Даже в обсуждении результатов выборов решительно свернули на языковый вопрос...

Позволю себе вопрос мовнонепримеримым: кто из вас живьём помнит застойные годы? При ненавистных комуняках на каком языке были магазинные вывески? На украинском. Госучреждения дублировались. И никто не комплексовал, в крайности не кидался.

Ну а потом случился делёж - причастные чуваки делили постсоветское имущество, а народу швырнули возможность делиться на сознательных (свидомых) и рускоязычных. 21 год идея успешно работает, ни один "патриот" пока не собрался пойти отстоять бесплатное здравоохранение или образование, как и похеренное право на жильё.

PS А красиво и на мове с трибун? Бросьте, от этой премьерши даже самые активные её форумные почитатели переметнулись!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Вибори 2012 - результати

Внесу уточнение: я за то, чтобы граждане Украины хорошо знали и украинский и русский языки.
Чем больше языков ты знаешь, тем больше ты человек...... (с)
Однако факт в том, что 60-70 летним бабушкам уже трудно мову учить, чтобы всякие документы заполнять и прочее.
Тож, коли на ЗУ бабусь і дідусів примусово вчили російській мові, яка ніякого до них відношення не мала, це було нормально, а зараз, коли тих хто це робив, просять вивчити мову країни в який вони вирішили жити, це дискримінація. Так?
Я згоден, що чим більш мов знаєш, тим краще, але, як на мене, краще вчити англійську, ніж російську, а досконало краще знати українську.
І, до речі, факт ваш фігня повна, вибачте вже. Самі ж казали, тим, хто українську знає, нічого не варто російську зрозуміти. Гадаю і навпаки буде те ж саме. І тих папірців там стільки, що раз у років п'ять, може один буде, якщо вже такі проблеми, можна туди де їх просять заповнювати піти і попросити допомоги. І гадаю, тим більш у Криму, з допомогою ніяких проблем не буде.
Тому знову повертаємось, у чому була проблема російськомовних, до того, як к і к поставили країну перед фактом неминучої громадянської війни?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Вибори 2012 - результати

Кстати, похоже, что нацики из Свободы не такие уж антагонисты ПР...
strategcap, Ви не послідовні. Якщо Ви пишете на замовлення, то передайте своїм замовникам, що вони тупі і нехай звільнять своїх консультантів, бо дарма їм платять зарплату.
Бо, якщо "Свобода" і ПР друзі, то ось це:
На этих выходных я был в Днепропетровске и прям недалеко от вокзала там обнаружил наклейки "Украина без нацизма", Я проти такої Свободи - "Свобода Fuck off", граффити ВО Свобода - это рабство.
недоречно.
Якщо ж ПР підтримує "Свободу", то тоді і ПР теж саме, що і "Свобода", і всі ці наклейки рівною мірою стосуються як "Свободи" , так і ПР. І комуністів теж, до речі, бо вони сателіти ПР, хоч і називаються інакше.
Коротше, зосередитесь на чомусь одному і не притирічте собі самому. Не можна бути одночасно радикальним націоналістом притул до фашиста ( як ви націонал-соціалістів чомусь звете, хоча це річні речі ), регіоналом і комуністом, який "вернуть страну народу". Боріться з кимось одним, інакше якось по дурному виглядає, те, що ви пишете.
 
Зверху