Предупреждения и наказания.

Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Зверюга отримує тиждень бану за мати.
Марсия, хоча і не за моєю ініциатівою, але все ж таки, за постійни оффтопи і переходи на особистості, переведена у гурт до малюків.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Черговий нік Серга "-=alchemist=-" відправляється у довічний бан.
Тему "Кто есть who" видаляю, бо нічого крім проводів для того щоб когось облаяти вона у собі не несе. Якщо є бажання знайомитись, є відповідний розділ на цьому форумі. Якщо у рамках цього розділу, є бажання похизуватись якимись власними досягненнями, то можите спробувати ще раз, я не проти. Але якщо там знову будуть якісь заклики щоб хтось крім вас у примусовому порядку там власну біографію писав, чи образи на адресу ваших опонентів, зокрема з боку "несвідомих" інших називати "свідомитами", чи називати пам'ятник на честь пам'яті померлим під час Голодомору, пам'ятником "на честь Голодомору", тему так само видалю.
Що стосується мене, тим, до кого з приязню ставлюсь з радістю можу у ПП відповісти, чим займаюсь і як докотився до такого життя, що витрачаю кожного дня години по 2 на цей форум. Тим, хто шукає до чого б причепитись, можу лише відповісти - "обломиться".
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

x3malnazik(k2), попередження за оффтоп та образи осіб іншої нації!
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

loyer_1, попередження за образи інших користувачів. Особисті оцінки давати не варто.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Prav_da, попередження за розводження "чату" в темах, написання беззмістовних повідомлень, образу інших користувачів.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Шановні користувачи, тримайте, будьласка, власні емоції при собі, висловлювайте власні думки без образ співрозмовників, чи тих, хто дотримується інших поглядів. Такі правила. Для тих, хто проігнорував прочитанням правил, загальних і цього розділу зокрема, наполегливо запрошую це терміново зробити. Щоб не було необгрунтованих образ і заяв про утиски "інакомислія", коли доведеться застосовувати відносно вас репресівні заходи.
Дякую за увагу.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Jagger, окреме попредження за хамство і погрози у розділі. Нагадую, краще зараз уважно перегляньте правила форума і цього розділу, ніж читати їх потім у режимі реад-онлі.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Предупреждения и наказания.

Nahrapov, попередження за хамство та образи. Змініть свій тон!
 
Статус
Закрита.
Зверху