Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Модератори розділу повинні:


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    136

STOP-KAZAP

Active Member
Vic_51 3 місяці поторного бану за флуд, провокування флейму, підтримку сепаратизму
У мене дяка до модератора КОСТА.
Дякую шо вчасно зреагували і забанили підлу кацапську гадюку Vic_51, яка так і не навчилась поважати країну в якій перебуває.
 
Останнє редагування:

Name

Member
У мене дяка до модератора КОСТА.
Дякую шо вчасно зреагували і забанили підлу кацапську гадюку Vic_51, яка так і не навчилась поважати країну в якій перебуває.
А у мене до "модератора" коста запытання: тебя ж за язык никто не тянул когда ты вот писал? А чё й то не исполняешь обещанное? Также к тому списку не мешало б добавить вата, совки и прочие обзывки и переходы на личности твоих единомышленников.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
А у мене до "модератора" коста запытання: тебя ж за язык никто не тянул когда ты вот писал? А чё й то не исполняешь обещанное? Также к тому списку не мешало б добавить вата, совки и прочие обзывки и переходы на личности твоих единомышленников.
Тому що після 19 квітня, коли то писалось, багато чого вже відбулось. В зв'язку з чим, моє толерантне ставлення до кацапів і вати, яка їх захищає/підтримує, значно зменшилось. І не тільки в мене. Коли, через Мосвабад, гинуть люді в Україні, толерантність до тих, хто стає на сторону ворога, розчиняється.
 

femidass

Well-Known Member
Слухай, ти от взагалі на себе колись хоч намагався з боку подивитись?
Відповідь taufyn_ була на твоє повідомлення, де мат на маті:
Пардон, я не называю дерьмо конфетюром. Не имею привычки. А где в том посте встречался ник
Якщо видаляти те повідомлення, яке тобі так не подобається, то доведеться видаляти і всі твої подальші повідомлення, як за змістом з ним пов'язані.
Ти це розумієш?
А РАЗВЕ НА ТАКОЙ БЫЛ УГОВОР??? Блин, добавлю до списка:очки+мемория.


Ти виправив. Молодец.
А могло быть иначе? Я КОСТа?

Якщо видаляти те повідомлення, яке тобі так не подобається, то доведеться видаляти і всі твої подальші повідомлення, як за змістом з ним пов'язані.
Ты вобще читал что я писал после?!



Ти це розумієш? Я тому і попереджаю, щоб не відповідали на повідомлення з лайкою, а просто тиснули кнопку поскажитись.
Я нажал, где результат?

Я вже 100 разів писав, бажання розбиратись, хто перший почав в мене нема. Тому попередження отримали обидва. А, якщо розбиратись, то треба було тебе відразу забанити, щоб інших не провокував і все. Ну і:

femidass, зрозумій, я не хочу тебе банити, але ж ти так вперто мене на це провокуєш, що я вже дуже хочу від тебе відпочити. Вгамонись краще сам.
Не надо мне делать одолжений. Делай как прописано в правилах и никто никого посылать не будет.
П.С. Надеюсь я в нужную тему пост перенес?!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
А РАЗВЕ НА ТАКОЙ БЫЛ УГОВОР??? Блин, добавлю до списка:очки+мемория.
Договор був такий, що ти, доки я був онлайн, виправляєш ось це повідомлення, або відправляєшся до бану:
Куда делось это говно, которое тут представилось солдатом и тыкало мне, мол мои друзья там алкаши и т.д.
You must be registered for see medias
смотри мразота, кто кормит армию.
Ти виправив, до бану не відправився, але зажадав "справедливості" у твоєму розумінні і, щоб я наказав taufyn_ за те повідомлення, де він тебе образив. Добре, я зробив і написав про попередження taufyn_ і тобі за лайку у розділі.
і по передженню за лайку у розділі.
Далі ти кинувся виправляти і попередні свої повідомлення. Ну, добре, але там вже тиждень строку, це гарна ініціатива, але запізно.
когда этот пост преобразуется в удобоваримый (впрочем он не несет никакой смысловой нагрузки кроме как попытки спровоцировать срачь), тогда я уберу свои ответы.
Все, на цьому те, що було, і закінчимо. Головне не продовжуйте. Крапка.
"Уговорів", крім того, що я тебе не баню, якщо ти встигаєш виправити вказане вище повідомлення, доки я був онлайн, більше не було ніяких.

Я нажал, где результат?
Ось:
і по передженню за лайку у розділі.
Не надо мне делать одолжений. Делай как прописано в правилах и никто никого посылать не будет.
Як у правилах, то ти вже років з 5 у довічному бані за лайку. Разів вже з 10 на кожний твій мільтінік. І те, що цей нік ще не у бані, це саме те, що ти просиш мене не робити.
П.С. Надеюсь я в нужную тему пост перенес?!
Умнічка. Я вірю, що ти не безнадійний ;)
 

femidass

Well-Known Member
конебред. Ладно. Позже отпишусь. И про "тыжни" тоже.
 

femidass

Well-Known Member
You must be registered for see images attach


:clap::rofl: Да да да... А как же термин давности, скажем дня в ДВА )
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
You must be registered for see images attach


:clap::rofl: Да да да... А как же термин давности, скажем дня в ДВА )
femidass, там написано "наступного разу". А ти про що? Я ж тебе теж спочатку довго попереджав, перед тим як ти першого разу у довічний бан потрапив. Зазвичай люди, якщо не з першого, то хоча б з 3-го разу розуміють. Чи для тебе це несподіванка?
 

femidass

Well-Known Member
Договор був такий, що ти, доки я був онлайн, виправляєш ось це повідомлення, або відправляєшся до бану:
Договор был другой, коекакой зансчивый, обремененный властью тип сначала повел себя как быдлохам, которому было доказано в его быдлохамоватости, и потом был договор о том что я удаляю свои посты с матами (это те где я ответил тому "типу") а ты свои и его маты тоже..но ... читаем дальше

Ти виправив, до бану не відправився, але зажадав "справедливості" у твоєму розумінні і, щоб я наказав taufyn_ за те повідомлення, де він тебе образив. Добре, я зробив і написав про попередження taufyn_ і тобі за лайку у розділі.
Тоесть там все литературно, хорошо приведем сюда это пост:
You must be registered for see images

Никто ничего не заметил? НЕ? Окай, к пану КОСТе так и буду впредь обращаться. Друзья у него имбицилы бодобные (афторство и ошипки зоблюдены), а еще они обосцаные (то же самое) и чмо. И пан КОСТа тоже.
Далі ти кинувся виправляти і попередні свої повідомлення.
Нет не кинулся, а поступил как обещал. Некоторым же, держать слово - понятие неведомое с детства. Ну родылыся такыми - шо тепер робыты.
Ну, добре, але там вже тиждень строку, це гарна ініціатива, але запізно.
А вот это МЕГАЛОЛ. 22 декабря пинус 24 декабря по КОСТовой арифметике - 7 дней разницы. НУ ДА, а как же. И земля квадратная. Напомню, в прошлые разы, когда я приводил подобные скриншоты, пан КОСТа(тут следуют слова очередного пана тайфуна, выпускника ПТУ заочного отделения) отвечал, что он тужится до 5го пота на работе, потом семья (ребенок) и у него не всегда есть время делать работу модера за которою ему бидняжке никто не платит. Окай, я выждал 2 дня, и 12 его постов (там больше видимо, но их почистили). Тобишь, среагировать на поток нечистот сознания того ПТУшника у пана КОСТы было и время и доступ к форуму. Я же поступил в соответствии с правилами форума и накатал жалобу, вполне обоснованно, т.к. один модер канала на форуме наверно уже с полгода не появляется (если не больше) а другой - занят трепом, а не выполнением своих обязанностей.


"Уговорів", крім того, що я тебе не баню, якщо ти встигаєш виправити вказане вище повідомлення, доки я був онлайн, більше не було ніяких.
А ВОТ И НЕПРАВДА.


Ось:


Як у правилах, то ти вже років з 5 у довічному бані за лайку. Разів вже з 10 на кожний твій мільтінік. І те, що цей нік ще не у бані, це саме те, що ти просиш мене не робити.
Умнічка. Я вірю, що ти не безнадійний ;)
Покажи где я это писал, или балабол. Но мы то знаем )
 
Останнє редагування:
Зверху