Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Модератори розділу повинні:


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    136

Kramar

Іван Богун
Ответ: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

БСВ забанил вас, вообще-то, я а не КОСТа
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

ЗЫ: Надеюсь хватит совести не удалить это сообщение.
B_S_V, крім своєї неврівноваженності і неграмотності, Ви зайвий раз виявили, що достойно сперечатись не спроможні. Я не заперчую, що інколи висловлююсь не зовсім приємно на адресу співрозмовника, але ж вислів про ладан суттево відрізняється від тавра "фашист".
Це:
bsv бан на 3 доби за звинувачення модератора в фашизмі. (с) Kramar
відрізняється в тому
і це:
ігнорування попереджень модераторів, постійні звинувачення усіх незгодних з ним у фашизмі (c) KOCTA
що в першому випадку це стосується мене як модератора особисто і це окремий випадок, а у другому, загальна картина. У фашизмі Ви звинувачивали тут майже усіх. І попредження за це отримували. А мій випадок став лише першим після оголошення попередження що за таке буде бан.
 

bsv

Странник
Ответ: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

lyolia - 3 доби за образи на адресу інших користувачив, провокування лайки. Розділ "Політика".
2 КОСТа:
продолжаете в том же духе?
прям яко змей.
Кстати, а зачем вы стерли сообщения, где вы обозвали мэра Ивано-Франковска идиотом, а я написал что он не больше идиот от того, кто недавно говорил про "попов Гапонов" ?
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

продолжаете в том же духе?
прям яко змей
Якщо я напишу, з ким Вас зараз порівнюю, то це Вас знову образить, тому утримаюсь. А Ви продовжуйте...
 

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Ответ: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Якщо я напишу, з ким Вас зараз порівнюю, то це Вас знову образить, тому утримаюсь. А Ви продовжуйте...
много вы о себе думаете. оскорбить врядли сможете, а вот лишний раз свое хамство показать это вы можете, не спорю.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Кстати, а зачем вы стерли сообщения, где вы обозвали мэра Ивано-Франковска идиотом, а я написал что он не больше идиот от того, кто недавно говорил про "попов Гапонов" ?
Моє повідомлення залишилось, в ньому я мера Івано-Франківська ідіотом не називав, а лише сказав, що з тою постановкою питання, як воно сформульовано, ідіотом там може бути лише він.
А от Ваше повідомлення, і знову його повторювання тут, це вже образа. І якщо Ви собі таке дозволяєте, то не потрібно і на інших ображатись, за відповідну оцінку.
 

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Ответ: Предложения и пожелания по поводу работы раздела.

Моє повідомлення залишилось, в ньому я мера Івано-Франківська ідіотом не називав, а лише сказав, що з тою постановкою питання, як воно сформульовано, ідіотом там може бути лише він.
А от Ваше повідомлення, і знову його повторювання тут, це вже образа. І якщо Ви собі таке дозволяєте, то не потрібно і на інших ображатись, за відповідну оцінку.
это не оскорбления, это констатация факта. там и там русофобия и ненависть к ПЦ явно очевидно. и раз вы мэра назвали идиотом, то по той логике получается, что вы как бы тоже.
Вить вы сами высказывались негативно (мягко говоря) по поводу ПЦ (МП) ну и явный русофоб.
так что если и захотите обидеться то пожалуйста на себя
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Предложения и пожелания по поводу работы раздел

Якщо я напишу, з ким Вас зараз порівнюю, то це Вас знову образить, тому утримаюсь. А Ви продовжуйте...
много вы о себе думаете. оскорбить врядли сможете, а вот лишний раз свое хамство показать это вы можете, не спорю.
Звернення на "Ви", з великої літери, жодного недоброго слова, побажання продовжувати... І Ви це називаєте образою і хамством? Ви , який "Ви" пише з маленькою літери, назвав мене ідіотом? У дзеркало коли останнього разу дивились?
 

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Предложения и пожелания по поводу работ

Звернення на "Ви", з великої літери, жодного недоброго слова, побажання продовжувати... І Ви це називаєте образою і хамством? Ви , який "Ви" пише з маленькою літери, назвав мене ідіотом? У дзеркало коли останнього разу дивились?
Честно говоря и я идиот, хотябы лиш потому что с вами говорю. :о)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Предложения и пожелания по поводу работы раздел

это не оскорбления, это констатация факта. там и там русофобия и ненависть к ПЦ явно очевидно. и раз вы мэра назвали идиотом, то по той логике получается, что вы как бы тоже.
Вить вы сами высказывались негативно (мягко говоря) по поводу ПЦ (МП) ну и явный русофоб.
так что если и захотите обидеться то пожалуйста на себя
:lol:Наскільки глибока думка, що особисто я нічого не зрозумів. На зразок того "мы значется тоже могём, ежели какой положён, или какось иначе..."; бсв, "мнящий ся преподобным", явно "забыл падежёв родов и склонений". Не думаю, що це "сошла благодать Божья", тут скоріше щось інше... В самий раз оголосити конкурс: "Хто зрозумів що-небуть, отримає обгортку від жуйки "Стіморол"".


много вы о себе думаете. оскорбить врядли сможете, а вот лишний раз свое хамство показать это вы можете, не спорю.
Нахабство - друге щастя. Людина, яка періодично засилає інших кудись подалі (за межі України), яка називає опонентів то "піндосами", то "фашистами", яка запросто може кинути "ты хамло блондинистое" має совість (тобто не має її зовсім), щоби звинуватити когось в хамстві...
Панове модератори, а чи не пора реально карати за систематичні образи, згідно з правилами форуму?
 
Останнє редагування:
Зверху