Церкви и политика

  • Автор теми bsv
  • Дата створення

hed1n.ru

стебанутый
Re: Церкви и политика в Украине

22 октября совершили положенное по форме архиерейское наречение. А на следующий день «посвятили» Липковского во «епископа» и нарекли «митрополитом» всея Украины. Когда наступил момент рукоположения, миряне стали ложить руки на плечи один другому и так дошли до диаконов, диаконы на плечи священников, а священники положили руки на голову Василия Липковского. Видимо чувствуя, что не все в порядке они положили на голову Липковского руку священномученика Макария, святые мощи которого находились в Софийском соборе.
 

bsv

Странник
Re: Церкви и политика в Украине

До речі, наскільки я пам'ятаю, Оріґен (з цього форуму) -- це студент-кібернетик з 3 чи 4 курсу УАБС. Невже для мене він має бути носієм офіційної точки зору Православної Церкви?
Он уже закончил УАБС с красным дипломом. ну это так, уточнение.
 

Ориген

в пути
Re: Церкви и политика в Украине

Ой, сколько внимания моей скромной особе :)

Я еще раз утверждаю, что КП-секта, в прямом смысле этого слова.
Про Римо-Католическую Церковь - мы такого сказать не можем, так как у них есть апостольская преемственность. Однако и в православном взгляде на католиков есть плюрализм мнений (выраженный в разности практик приема католиков в православие), с одной стороны - Греческая православная Церковь, а в месте с ней и Афон, считают католиков еретиками, и руководствуясь 1 правилом Василия Великого в котором говорится:...от начала бывшим Отцам угодно было крещение еретиков совсем отметать.... - и принимают их в общение первым чином - т.е. крещением, Русская Православная Церковь, если проводить аналогию с все тем же правилом Василия Великого, принимает католиков через Миропомазание, а если переходит клирик, то принимают в сущем сане, т.к. Крещение раскольников, как еще не чуждых Церкви, принимать (Вас.Вел.1).
Ну вот это в общих чертах и все, однако повторюсь, вопрос взаимоотношений КЦ и ПЦ сложный и не однозначный, а с КП - все предельно ясно.

З.Ы. А про Второй Ватикан написано все правильно, потерять такую литургию - это преступление.
 
Останнє редагування:

Ranana_sify

New Member
Церкви и политика в Украине

по идее, не один батюшка не допустит страдания другого человекавашей сестры в этом случае раади благосостояния церкви, в противном случае выводыв напрашиваются сами собой.если это бизнес, то есть серьезные меры воздействия, мотрите по ситуациии.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Церкви и политика в Украине

Ой, сколько внимания моей скромной особе :)
Коли Ваша скромна персона вже з'явилася на форумі, то може прокоментуєте той факти, що нинішній єпіскоп Сумський (не буду називати його ім'я, щоби матюків не писати) звертався за допомогою лайнопомазаного Каурова в боротьбі проти захоплювачів церков з КП? Чи не Ви тут стверджували, що собор УПЦ МП прийняв рішення дістанціюватися від т.зв. політичного православія? Теорія розходиться з практикою?
І ще, хлопці, з цього приводу розходження теорії з практикою... Ви можете перенасичувати ваші пости розмовами про правила та канони, цитувати церковні документи та письмо, стверджуючи, про святість та суперканоннічність РПЦ та її українського філіалу УПЦ МП. Але ось практика нам говорить про дещо інше, а саме, що ваша московська церква лише дочка церкви київської, що ваша РПЦ 141 рік була неканонічною, обравши собі самостійно патріарха (і лише загроза з боку Туреччини змусила Константинопольського патріарха все ж змиритися з її існуванням), що українську митрополію вона "заполучіла" за хабар в 200 червінців та 120 соболиних шкурок (мабуть це дозволяє "1 правило Василия Великого"), що вона оголосила анафему церковному меценату Мазепі, але цілувала в дупу сатаніста (можна таке сказати, виходячи з реалій сьогодення) Петра І зе те, що він створив церковну колегію, після чого в Росії церква стала назавжди "шісткою" та інструментом царів-батюшок та Президентів фсб-ешників; а також відзначився тим, що створив зі своїми корешами алкоголіками пародію на церкву - таку собі ватагу п'яниць та розпусників, яку очолював "Его пьянейшество всея Руси". Ще ваша церква втратила свою канонічність, прийнявши гріх "сергіанства", крім того хотілося б згадати, як вона за спинами НКВДістів зайшла в греко-католицькі храми в Західній Україні після "собору" 1946 року, отже стала співучасником злочинів та репресій проти УГКЦ, її священиків та пастви. Їх кров на рясах РПЦ.
Ну, а закінчити можна цигарко-контрабандними "похождениями" нинішнього глави РПЦ та його маразмами з приводу того, що наші люди заслужили всі ті смерті та страждання, що принесла нам остання війна ( слід розуміти: "так вам і треба грішникам"?).

Тому можете один перед одним "блістать" термінологією, але не вам говорити про святість, канонічність та "апостольскую преемственность". Дуже сумніваюся, що апостоли те, чим відзначилася ваша церква.
 

Ориген

в пути
Re: Церкви и политика в Украине

Пробачте, проте на Ваше хамство я відповідати не буду!
Скажу лише одне - Ваш вельмишановний «Патріарх» Філарет 60 років з 80 був членом тої «москальської церкви», причому був в ній 2 людиною, і якщо ви кажете про не канонічність РПЦ, то і рукоположення Філарета – теж не канонічне, а одже, і в цьому випадку, УПЦ (КП) не канонічне утворення, ось і все :)
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: Церкви и политика в Украине

Пробачте, проте на Ваше хамство я відповідати не буду!
Скажу лише одне - Ваш вельмишановний «Патріарх» Філарет 60 років з 80 був членом тої «москальської церкви», причому був в ній 2 людиною, і якщо ви кажете про не канонічність РПЦ, то і рукоположення Філарета – теж не канонічне, а одже, і в цьому випадку, УПЦ (КП) не канонічне утворення, ось і все :)
Они считают, что КП является "правопреемницей" Киевской Митрополии (upgrade до патриархата). :) Так же как и Украина - правопреемница УНР! В общем такая логика.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Церкви и политика в Украине

По пунктах:
1) А в чому Ви вбачаєте "моє хамство"? Що значить хамство у Вашому розумінні? Що я зробив аналогічного до вчинку сина Ноя?
2) Якщо в моєму пості Ви побачили слово "москальска" - то можете назвати мене, як вважатимете за потрібне. Якщо ж такого слова в моєму пості (що чомусь викликав ось такий сплеск негативних емоцій) немає, то я маю всі підстави назвати Вас "брехуном".
3) Якщо Ви вже воюєте з кимось, то можна було б знати "ворога" в обличчя. Можливо, відкрию Вам щось досі нечуване, але Філарет - лише третій Патріарх УПЦ КП. До нього були Мстислав та Володимир (Романюк), священники, які вже ніяк не були "другими особами" в РПЦ, тому й не мали за собою всього того, що Ви зараз закидаєте Філарету.
Щодо самого Філарета, то я досить добре пам'ятаю часи, коли про нього від РПЦ не можна було нічого поганого почути. Аж доти, коли він не постав на шлях незалежності української церкви. Тут вже помиї полилися, немов з відра. Навіть "жовтою пресою" не погребували (пам'ятаю статтю з фото, де якась громадянка стверджувала, що є дочкою Філарета, від якої злий батько (о, який жах!) відмовився). Наскільки зараз можна пригадати, то це був один з перших проявів у нас "чорного піару".

А в принципі, Ваша технологія зрозуміла. Коли немає нічого сказати у відповідь - то можна й відповісти прийомом "сам дурак". Як то кажуть - кращий захист - напасти самому.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Re: Церкви и политика в Украине

Они считают, что КП является "правопреемницей" Киевской Митрополии (upgrade до патриархата). :) Так же как и Украина - правопреемница УНР! В общем такая логика.
Принаймні, це логічніше, ніж стверджувати, що РПЦ - "материнская церковь", а Київ - "мать городов российских".
 
Зверху