Национализм?

  • Автор теми rrrr
  • Дата створення

Считаете ли ВЫ себя националистом?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    227
З

Зверюга.ua

Guest
Мда, с логикой проблемы, если не лучшая то хуже других )

На мой взгляд глупо говорить какая нация лучше или хуже. Нация состоит из большого количества людей. Скопом всех людей сравнивать ненадо
Ні шановний, це не нація, а країна! А нація це ті хто не приїхав сюди на танку, а ті хто тут жив протягом багатьох віків! Ось що є нація! У котрої є своє коріння! Котра поважає свою культуру і мову! А те що ви сказали то не є нація, то зброд! Як наприклад у США! Яку ви люто не навидите!
 
Так воно і є! Було і буде для усіх! І це має назву націоналізм!
Не для всех. Есть люди для которых не имеет значения украинец перед ним, россиянин или зимбабвиец. Но вы имеете право конечно делать поправку на нацию человека, ваше право.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Не для всех. Есть люди для которых не имеет значения украинец перед ним, россиянин или зимбабвиец. Но вы имеете право конечно делать поправку на нацию человека, ваше право.
Ви не у той бік хилите! Причому тут робити якусь поправку?
Ви неможете зрозуміти одного, що б нація була нацією у неї повинні бути коріння, мова, та тардиції, а якщо ставитись як ви до цього то все це зникне і буде суміш усього, мов, традицій... Так от націоналізм і потрібен за для того що б нація не розтанула у купі інших націй! А не за для того, що б комусь голови пробивати!
 
Ні шановний, це не нація, а країна! А нація це ті хто не приїхав сюди на танку, а ті хто тут жив протягом багатьох віків! Ось що є нація! У котрої є своє коріння! Котра поважає свою культуру і мову! А те що ви сказали то не є нація, то зброд! Як наприклад у США! Яку ви люто не навидите!
Непонял, что есть бред в моих словах, то что нация состоит из отдельных людей? Или вы опять лезете в мою голову за мыслями которых я не говорил.
"Яку ви люто не навидите!" - действительно бред
 
З

Зверюга.ua

Guest
Непонял, что есть бред в моих словах, то что нация состоит из отдельных людей? Или вы опять лезете в мою голову за мыслями которых я не говорил.
"Яку ви люто не навидите!" - действительно бред
Вчіть мову і тоді ви все будите розуміти!
 
Вчіть мову і тоді ви все будите розуміти!

Вы поняли о чем я.
Все что смогли ответить?
 
З

Зверюга.ua

Guest
Вчіть мову і тоді ви все будите розуміти!

Вы поняли о чем я.
Все что смогли ответить?
Шановний, де у моєму вислові таке слово як МАЯЧНЯ? Чи ви взагалі нічого не взмозі нормально прочитати?
Ні шановний, це не нація, а країна! А нація це ті хто не приїхав сюди на танку, а ті хто тут жив протягом багатьох віків! Ось що є нація! У котрої є своє коріння! Котра поважає свою культуру і мову! А те що ви сказали то не є нація, то зброд! Як наприклад у США! Яку ви люто не навидите!
З.І. Уважніше читайте і вчить мову !
 
Ви не у той бік хилите! Причому тут робити якусь поправку?
Ви неможете зрозуміти одного, що б нація була нацією у неї повинні бути коріння, мова, та тардиції, а якщо ставитись як ви до цього то все це зникне і буде суміш усього, мов, традицій... Так от націоналізм і потрібен за для того що б нація не розтанула у купі інших націй! А не за для того, що б комусь голови пробивати!
В том то и разница, что вы ставите во главу угла нацию, я государство. Невижу ничего страшного если в одном государстве будут разные люди, по культуре, языку, традициям.

Вчіть мову і тоді ви все будите розуміти!
Занимайтесь логистикой, тогда может сможете понимать, что в ваших словах я считаю бредом.
 
А где я сказал что вы употребили слово бред?

Это я употребил слово "бред" по отношению к вашему высказыванию.

Так что какраз к вам просьба читать внимательно.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Непонял, что есть бред в моих словах, то что нация состоит из отдельных людей? Или вы опять лезете в мою голову за мыслями которых я не говорил.
"Яку ви люто не навидите!" - действительно бред
А ну скажіть мені де це ви тут казали що мої реплік "Брєд?" Тільки не перескакуйте як усі комуняки ! Відповдайте де тут сказано що мої свлова "Брєд?"
Вчіть мову!
Я бачу вас я загнав у глухий кут!
Доречі ви у нато вітповісте на мою репліку чи там вам теж немає що відповісти?????:shar:
 
Останнє редагування модератором:
Зверху