Национализм?

  • Автор теми rrrr
  • Дата створення

Считаете ли ВЫ себя националистом?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    227

HNIW

Member
что-то смахивает на стилистику сайта кавказ-морг
видать там один чел все статьи пишет



трьохсот представників на большее денег у заказчиков не нашлось?
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Re: Национализм?

трьохсот представників на большее денег у заказчиков не нашлось?
а ви по собі судите? Чи вам не відомо таке слово як "ідея"? Так це виливається у куплені майдани...
 
Останнє редагування:

delfium

Затворник
Скрябін - Сам собі країна

На твоїх джінсах американськи прапор
На твоїй майці – канадське кленове листя
У твоїх очах видно тільки одне питання
Хто менi скаже – чому я тут народився

Не твоя вина - шо ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Не стидайся – то твоя земля
Не стидайся – то Україна
Добре там є де нас нема
Стань для батька нормальним сином

Ти знову купиш струйові німецькі шузи
Твої вуха давно вже звикли до чужої музики
На твоїх губах застигла гримаса болі
Чому я тут ше – я хочу давно на волю!

Не твоя вина - шо ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Не стидайся – то твоя земля
Не стидайся – то Україна
Добре там є де нас нема
Стань для батька нормальним сином

Щодня близько 1000 українців подають документи на еміграцію.
Щодня близько 500 українців ступають на чужу землю
у пошуках кращого життя з метою залишитись там.
Ці люди відмовляються від своєї культури і своїх звичаїв, своєї віри.
Більшість з них до кінця життя працює чорноробочими,
так і не діставши статусу громадянина чужої країни.
А, можливо, їхня біда полягала в тому,
що відповідь треба було шукати в собі,
а не в підручнику географії.
Ти сам собі країна! Зроби порядок в своїй голові!
 

Нетупой

New Member
скрябин-продажное тело. данная песня-просто констатация факта.
Не твоя вина - шо ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
люди за кордон не от хорошей жизни едут. не было б на хлеб семье-он бы первый урвал по возможности.
ИМХО
 

Serg_aka_m0rPh

Забанен
Re: 100-летие со дня рождения Шухевича Р.И.

У МЕНЯ ПРИВЯЗАННОСТЬ К НАЦИОНАЛИЗМУ!!!
ЧИСТОМУ ПЕРВОРОДНОМУ УКРАИНСКОМУ!!!!
ТОЛЬКО НАЦИОНАЛЬНАЯ ИДЕЯ ВЫВЕДЕТ СТРАНУ ИЗ КРИЗИСА !!!!!
Повністю підтримую!!!!!!!:x Русских в Рассею , а наших з Кубані в Україну..
Чим ми Росії зобов`язані??? Вони нам будували країну чи що??? чи гроші нам давали на це??? Да ті падлюки в 24му годуватися почали у нас (бо свої бездари кроми ВОТКИ ничого не бачили)... Да якщо б не наше зерно, Питер, культурний пуп 1\6 світу з голоду ЗДОХ ще в далекому 24му :)) це вони нам винні... і хліб і золото, а головне ЖИТТЯ тих хто помер у 3 роки... побачивши як померли всі його рідні
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Re: 100-летие со дня рождения Шухевича Р.И.

Позвольте не согласиться, дорогой товарищ. Вот например Беларусь - Бацька там запретил белорусскую "мову", утвердил единственный язык общения и деловодства - русский, всех националистов пересажал чтоб воду не мутили и экономику по указке запада не разваливали. И чё? Беларусь в 3-5 раз живёт лучше нас! Как именно, повторяться не буду, писать в подробностях 1о и тоже по 10 раз не хочу.
Так же и в России - пока Путин не позакручивал гайки и не поразгонял все эти народные фронты, они мутили воду и разваливали экономику.

Поэтому понятие национализм для меня тождественно понятию бандитизм.
І як же зі свободою преси та правами людини в Росії та Білорусі? Як тобі розгін Маршу Незгодних у містах Росії, коли військових та ОМОНу було більше, ніж самих мітингуючих, як тобі розгон мирних демонстрацій у Мінську під час виборів президента?
Ви хочете жити в такій країні?
Я, особисто, ні.
А тепер ще одне, чому саме націоналізм це бандитизм? Який саме націоналізм? Чи знаєте Ви, що у націоналізмі є багато течій, наприклад, є радикальний, є ліберальний та ін.
І щось я не бачу причин вважати націоналізм бандитизмом, оскільки, Ваші аргументи є не просто невагомими, але й придуманими, бо те, що в інших країнах(при чому в них свободи слова майже немає) садять - це не є аргументом.
 

phoenix

Wanna Do Right
Re: 100-летие со дня рождения Шухевича Р.И.

Позвольте не согласиться, дорогой товарищ. Вот например Беларусь - Бацька там запретил белорусскую "мову", утвердил единственный язык общения и деловодства - русский, всех националистов пересажал чтоб воду не мутили и экономику по указке запада не разваливали. И чё? Беларусь в 3-5 раз живёт лучше нас! Как именно, повторяться не буду, писать в подробностях 1о и тоже по 10 раз не хочу.
Так же и в России - пока Путин не позакручивал гайки и не поразгонял все эти народные фронты, они мутили воду и разваливали экономику.

Поэтому понятие национализм для меня тождественно понятию бандитизм.
Да уж!!!!!!!!!
закрутил Питинг гайки!
и по Москве гордо вышагивают стройные колонны РНЕ,Лимоновцев,ДПНИ и пр. НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИХ организаций!
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: 100-летие со дня рождения Шухевича Р.И.

Ось, виявляється, причина всіх наших бід і негараздів - українська мова. На дивно, що наші "русофіли" так проти неї налаштовані - хочуть краще жити.
А ще Ви хочете сказати, що в Росії суперрозвинута економіка? Країна, яка має стільки природних ресурсів, стільки покладів корисних копалин, стільки території та людських ресурсів просто повинна мати одну з найрозвинутіших економік в світі. А насправді вона йде по шляху "бананових" країн - майже вся економіка побудована на розподажу енергоносіїв.
 
Останнє редагування:
З

Зверюга.ua

Guest
Re: 100-летие со дня рождения Шухевича Р.И.

Согласен.
Но это из-за того, что Ельцин допустил в Россию жидомасонскую мировую мафию. На алкаша не нужен нож - ему немножечко нальёшь, и делай с ним чё хошь... Вот всякие Березовские с Гусинскими и делали чё хотели. Кстати при этом активно поддерживали центробежные тенденции и всяких региональных князьков. Путин сейчас активно начал их всех щемить.
Теперь в России другая беда - мафия китайская, активно занимающая освободившиеся вакансии жидомасонской. ...И тоже активно финансово поддерживающая местных выскочек!
Тяжко Путину, помочь надо бы а не выделываться. Хотя бы тем, что местный национализм сориентировать на то, что нация "русские" у нас 1а. Даже Хмельницкий называл нас русским народом. А сепаратиз это 100% выскочкизм! Когда "лидер" ничего из себя не представляет, а колбасы хоцца. Вот и пиратся за счёт горя народного.
Поперше, яка жидомасонська мафія????????
Далі, Путькіна, хто привів у владу? Хто його спонсував? З чиєї вказівки, він почав керувати державою?
Далі, Єльцин проводив реформи, котрі повинні були позитивно вплинути на економіку росії, а після приходу Путькіна, росія знов пішла шляхом яким колись йшов СРСР у 70х роках минулого століття, коли все розвалювалось, а ресурси продавались закордон, та на кошти від продажу нафти, закуповували все необхідне для країни... Так от і зараз в росії ситуація 1в1 як тоді... Так що ж Путькін зробив? Позбавив країну вільної преси та ТБ?!?!
Щодо, Хмельницького, то руським, но ніяк не росіянами... Якщо копнути глибше то ми потрапино на назву Київська РУСЬ!!!!!!!!!! І ніяк не малоросія чи ще шось...
 

Merime

New Member
Re: 100-летие со дня рождения Шухевича Р.И.

Вот например Беларусь - Бацька там запретил белорусскую "мову", утвердил единственный язык общения и деловодства - русский, всех националистов пересажал чтоб воду не мутили и экономику по указке запада не разваливали. И чё?
Це і є бандитизм.

Так же и в России - пока Путин не позакручивал гайки и не поразгонял все эти народные фронты, они мутили воду и разваливали экономику.
Такий же бандит.

Тяжко Путину, помочь надо бы а не выделываться.
Бєдняжка!

Даже Хмельницкий называл нас русским народом.
Не вас, а тодішніх українців, а нинішніх росіян - московитами.

Може чимось допомогти?:)
 
Зверху