Учимся играть на...

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Учимся играть на...

Вчувсь на акустиці, але збираюсь "пересідати" на електро, думаю, що можливо до Нового Року візьму собі гітарку. Хто що може порадити.
Взагалі вибір серед jumpstart-ів Yamaha та Ibanez.
1. Yamaha EG-112GPII(HSS, Vintage, комб в комплекті 7 Вт GA-10, tuner YT-120(YT-100) + всіляки причандали, типу чохол, додатковий комплект струн, ключ для заміни струні т.д)
You must be registered for see images

2. Yamaha ERG-121GPII(те ж саме, фактично, крім гітари, тут HSH)
You must be registered for see images

3. Ibanez GRX40JU(HSS, комб Ibanez 10 Вт(по фоткам схожий на IBZ10G) і т.д)
You must be registered for see images

Перші 2 варіанти 296 баксів, третій баксів на 30 дешевше.
Хто може сам зіграти та викласти mp3 один і той де трек на хамбакері та на синглі. Просто цікаво порівняти і вибрати для себе що краще, 2 HU та 1 SC чи навпаки.
Взагалі хочу вчитися грати джаз/блюз/рок-н-рол(якщо навчусь грати на такому рівні років за 10 - буде круто). Зараз дуже фігова акустика(неможливо повністю правильно настроїти навіть тюнером).
 

Вкладення

Останнє редагування:
А

Артёмка

Guest
Если ты хочешь научится играть джаз/блюз/рок-н-рол, то зачем тебе гитара с 2-мя хамами?) Вазьми себе стратокастер с 3мя синглами, и не мучайся) Тру гитара для такой музыки помоему
 

ups

New Member
Re: Відповідь: Учимся играть на...

Вчувсь на акустиці, але збираюсь "пересідати" на електро, думаю, що можливо до Нового Року візьму собі гітарку. Хто що може порадити.
Взагалі вибір серед jumpstart-ів Yamaha та Ibanez.
1. Yamaha EG-112GPII(HSS, Vintage, комб в комплекті 7 Вт GA-10, tuner YT-120(YT-100) + всіляки причандали, типу чохол, додатковий комплект струн, ключ для заміни струні т.д)
2. Yamaha ERG-121GPII(те ж саме, фактично, крім гітари, тут HSH)
3. Ibanez GRX40JU(HSS, комб Ibanez 10 Вт(по фоткам схожий на IBZ10G) і т.д)
Перші 2 варіанти 296 баксів, третій баксів на 30 дешевше.
Хто може сам зіграти та викласти mp3 один і той де трек на хамбакері та на синглі. Просто цікаво порівняти і вибрати для себе що краще, 2 HU та 1 SC чи навпаки.
Взагалі хочу вчитися грати джаз/блюз/рок-н-рол(якщо навчусь грати на такому рівні років за 10 - буде круто). Зараз дуже фігова акустика(неможливо повністю правильно настроїти навіть тюнером).
Зайди в Арк Мьюзик скажи им для чего нужна гитара и на какую цену ориентируешься.Я думаю они тебе помогут.Темболее ты еще сможешь на гитаре поиграть, выбрать звук который подходит.
 

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Учимся играть на...

Если ты хочешь научится играть джаз/блюз/рок-н-рол, то зачем тебе гитара с 2-мя хамами?) Вазьми себе стратокастер с 3мя синглами, и не мучайся) Тру гитара для такой музыки помоему
Sorry! На Fender Standart Stratocaster($800) явно грошей немає, а Fender Squier Bullet Stratocaster($150), Fender Squier Standart Stratocaster($320) явно не хочу, бо Китай, хоча Squier і дочірнє підприємство Фендера. Я можу тільки здогадуватись, що там за звукачі будуть :) На серію American теж якос 1,5 тис баксів немає. Просто може бути прикол, що дешеві сингли фон будуть давати сильний на перегрузах.
 
А

Артёмка

Guest
Сквайер... Слышал) Кто-то помоему даже неплохо отзывался.. Но могу ошибаться..) Насчет фонов.. тут да.. ты прав.) Но хотя и хамбакеры фонят.. что тут скрывать)
 
А

Артёмка

Guest
А я хочу 7-струнный Ибанез..) Но пока что 2 года играю на Phil Pro.. Чесно сказать, мне нравится)
 

Splinter

Я сегодня не шучу
Сори за офтопик, но не в курсе кто занимается ремонтом гитар? Неплохо б координаты мастеров.
 

hrip

!!!
Продам гитару Phil Pro Strat и комбик Zoom Fire-30. Цена 1550 грн.
Всё в нормальном состоянии, комбик почти новый.
Пишите в ЛС или в Асю 324223382 !
 
А

Артёмка

Guest
А не дорого?) Тем более зум и фил про)
 

hrip

!!!
Зум я покупал по скидке за 1250! (продам 1100-1150)
Фил понятно гривней за 400 продам к тому же лады подтачивались и мензура подстроеная под струны 0.09-0.10!
 
Зверху