Оффтопики.

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

А так ведь хочется верить Ну а вдруг. Есть версия, что как только в СНГ начнут давить на лицензионность как в "Европе" и США так сразу Linux и победит
Не витіснить. Спеціалісти з Лінксу коштують дорожче, за це платити ніхто не буде, а на халяву вони працювати теж не будуть. А плюс користувачі. Вони в Віндовсі розібратись не можуть, табличку в Ворді правильно не наберуть - а ви хочете їм всунути Лінукс та Оупенофіс? Не знущайтесь. Це я ще мовчу про макроси, про прив'язку іншого стороннього софта до Офісу, до Віндовсу і т.п. В Києві як почали тиснути - то директори підприємств забігали з пачкою банкнот і криками "мені ліцензій на всі". Тож Лінукс - це рожеві мрії, які наколи не збудуться.
Коли підприємство функціонує, все працює, все крутиться - то дешевше заплатити за легалізацію ніж переходити на оупенсоурс. Просто наша ментальність не дозволяє платити доки не притиснуть, а як притиснуть - то просто заплатять та й усе. До того ж Мікрософт доволі лояльний до тих, хто таки вирішив ліцензуватися.
 

Z3RG

Забанен
Re: О ценностях: советских, демократических, христианских

Stein, Это их проблемы, что они не могут. Полных ход набирает программа в структурах гавермента внедрять опенсорс. Та же бубунта, из коробки настроена лучше чем венда. Потому что венду можно пилить только майкрософту (тоталитаризм) а линукс - всем (демократия, частично анархия)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Це не можливо, ще раз вам кажу. Щоб ввести Лінукс - треба звільнити відсотків 95 персоналу, який працювати в ньому не зможе. І уж тим паче в говернменті. Не знаю яка там програма чого набирає, але всі ПК, що приходять у вигляді допомоги від "неприбуткових фондів" - приходять в комплекті з Віндовс.
А додайте до цього ще вже куплене програмне забезпечення. Ми витратили пів мільйона на різного роду софт, який працює під Віндовз, під цей софт налаштована вся робота структури, і що нам тепер, викинути все це на смітник? Під Лінукс немає інфраструктури, вкрай мало серйозного програмного забезпечення.
А ще додати постійні оновлення дистрибутивів та припинення підтримки через рік-два. Мені що, раз на рік всім все переставляти?
Мікрософт окрім монополії має надто багато переваг, до яких Лінуксу не дотягнутись.
Але щось ми відхилились від теми, треба переносити...
 

Z3RG

Забанен
Re: О ценностях: советских, демократических, христианских

Stein, В привате давно все на линуксе, и что? Ты слышал истории про 95% сокращение? Да какраз в 95% случаев там тетеньки сидят бальзаковского возраста, и пк им нужен тексты набирать и пасьянс раскладывать. И то и другое есть в линукс.
Относительно поддержки: железо в структурах меняется очень медленно, у нас 500 пни работают. Потому не считаю это проблеммой. Кстати ХР скоро прекратят поддерживать, интересно, что вы тогда запоете? :))) Вот тогда уж точно хацкеры пару своих карт откроют. Не вижу проблемы работы проприетарного ПО под Линукс... Особенно с новыми тенденциями все делать с веб-мордами.

А популярность венды в Этой стране - только потому что ты за нее не платишь бабло ))) За нее, оффис, кодеки, игры, и все такое. В штатах линукс очень популярен.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Відповідь: Оффтопики.

Та й покажіть мені, яку саме статтю закону, в якій саме частині та яким саме повідомленням і в якій саме його частині я порушив?
Полностью на стороне уваж.Стейна. Он действует строго в рамках УК. А Симпсону полезно отдохнуть, бо это помогает копить силы для дальнейших боёв с оппонентами. По себе знаю, понимаешь.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Stein, В привате давно все на линуксе, и что?
Де? У них навіть термінали під Віндовс, і ПК касирів, менеджерів і т.п. кого я бачив.

Да какраз в 95% случаев там тетеньки сидят бальзаковского возраста, и пк им нужен тексты набирать и пасьянс раскладывать. И то и другое есть в линукс.
Я мав можливість працювати в Оупенофісі певний час. Конторка економила. То це таке лайно, скажу я вам, рідкісне. Бага на базі сидить і багою поганяє. Хіба що тексти набирати. На більше воно не здатне. Безкоштовний мікрософтівський Воркс і той краще.

Кстати ХР скоро прекратят поддерживать, интересно, что вы тогда запоете?
А ХР якого року випуску, не нагадаєте?

Не вижу проблемы работы проприетарного ПО под Линукс... Особенно с новыми тенденциями все делать с веб-мордами.
Багато з доброго ПЗ з Лінуксом не працює. Наше - не працює.
Візьміть наприклад систему документообігу. Що дешевше: викинути на смітник систему, забути про документи за 5 років її роботи, про налагоджену структура, користувачів, спеціалістів і т.д. і т.п. тільки заради того, аби поставити Лінукс? Ніхто на таке не піде.
А виробництва? Якщо весь процес організований під Віндовс - то кому воно треба переписувати все під Лінукс, зупиняти завод, впроваджувати нову систему потім кілька років ловити баги... Заради чого? Заради економії 800 грн. на ліцензії?
Візьміть 1С. Всі шаблони, всі бланки написані під Мікрософт Офіс. Пересадити всі на Оупенофіс? Так він не зрозуміє ваших шаблонів. А 1 шаблон коштує в середньому 2000 грн. Ліцензія на Офіс - 1500. Шаблонів штук 50. Ліцензій на Офіс - штук 10. От і рахуйте. Хто переходитиме на Лінукс?

А популярность венды в Этой стране - только потому что ты за нее не платишь бабло ))) За нее, оффис, кодеки, игры, и все такое. В штатах линукс очень популярен.
В світі дуже популярний Віндовс. В усьому, і в Штатах також. В Штатах, якщо вже на те пішло, то навіть Мак, якщо мені не зраджує пам'ять, популярніший за Лінукс.
Я в свій час працював в Києві як раз коли почали "шманати" за ліцензії. І з усіх наших клієнтів - жоден не пересів на Лінкус. Всі приходили і купували ліцензії на Віндовс. Тому що це не так просто: вмить пересадити вся контору на інший програмний продукт. Реальні економічні втрати будуть значно вищими за економію на ліцензіях.
Це якщо відкривати нову фірму, з нуля, і ставити там... тоді можливо, хоча теж не гарантовано.
 

Vlad_S

Скептик
Re: О ценностях: советских, демократических, христианских

Да ну? Прям таки все? У меня жена в А-банке читай тот же Привет. Винда ХаРэ у нее.
Естественно - все дектопные системы были есть и будут под виндой, т.к. на переписывание под Linux или другие *nix'ы всех необходимых, а главное качественных, приложений уйдут столетия - Штейн прав. Но вот что касается серверов, тут винда практически бессильна, и сервера не только привата, но и самого Майкрософта работают под Линуксом, поэтому спор, имхо, бессмысленный. Кажому своё - винда для дектопов, *nix'ы для того, что эти дектопы объединяет :)
 

Z3RG

Забанен
Re: Відповідь: О ценностях: советских, демократических, христианских

Де? У них навіть термінали під Віндовс, і ПК касирів, менеджерів і т.п. кого я бачив.


Я мав можливість працювати в Оупенофісі певний час. Конторка економила. То це таке лайно, скажу я вам, рідкісне. Бага на базі сидить і багою поганяє. Хіба що тексти набирати. На більше воно не здатне. Безкоштовний мікрософтівський Воркс і той краще.


А ХР якого року випуску, не нагадаєте?


Багато з доброго ПЗ з Лінуксом не працює. Наше - не працює.
Візьміть наприклад систему документообігу. Що дешевше: викинути на смітник систему, забути про документи за 5 років її роботи, про налагоджену структура, користувачів, спеціалістів і т.д. і т.п. тільки заради того, аби поставити Лінукс? Ніхто на таке не піде.
А виробництва? Якщо весь процес організований під Віндовс - то кому воно треба переписувати все під Лінукс, зупиняти завод, впроваджувати нову систему потім кілька років ловити баги... Заради чого? Заради економії 800 грн. на ліцензії?
Візьміть 1С. Всі шаблони, всі бланки написані під Мікрософт Офіс. Пересадити всі на Оупенофіс? Так він не зрозуміє ваших шаблонів. А 1 шаблон коштує в середньому 2000 грн. Ліцензія на Офіс - 1500. Шаблонів штук 50. Ліцензій на Офіс - штук 10. От і рахуйте. Хто переходитиме на Лінукс?


В світі дуже популярний Віндовс. В усьому, і в Штатах також. В Штатах, якщо вже на те пішло, то навіть Мак, якщо мені не зраджує пам'ять, популярніший за Лінукс.
Я в свій час працював в Києві як раз коли почали "шманати" за ліцензії. І з усіх наших клієнтів - жоден не пересів на Лінкус. Всі приходили і купували ліцензії на Віндовс. Тому що це не так просто: вмить пересадити вся контору на інший програмний продукт. Реальні економічні втрати будуть значно вищими за економію на ліцензіях.
Це якщо відкривати нову фірму, з нуля, і ставити там... тоді можливо, хоча теж не гарантовано.
Спецом ради форумс-сумы-юа сфоткаю моник терминала для корпоративных клиентов преветбанка.
Если не ошибаюсь там Сусе стоял. Дырищи выкладывать не буду с этических соображений, но все таки сфоткаю.
 
Останнє редагування:
Зверху