Оффтопики.

Nahrapov

Буржуй и учёный
КОСТа
До речи, вибачення я так і не побачив.
Вибачаюсь.
А шо до ворот, то поясни, шо тебя так смутило. Ти шо, испугался бандеровского флага на улице? Може, ты скрытый коммуняка?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

Nahrapov, 1 питання. Ви бачили бандеровський прапор? І одна поправка. Бандеровці не були нацистами. Так їх тільки вихованці комуністичної ідеології визначають, щоб іншим у очи так не кидалась близкість їхньої ідеології до нацизму.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
КОСТа
Бандеровці не були нацистами. Так їх тільки вихованці комуністичної ідеології визначають, щоб іншим у очи так не кидалась близкість їхньої ідеології до нацизму.
Сдаюсь. В истории ты, конечно, посильнее меня понимаешь. Но в профессии "купи-продай" тебе до меня, видимо, далеко.
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Оффтопики.

Нічого не буде поганого. Просто до тебе пристане тут на форумі ярлик коммуняки треклятого. Воно тобі треба?
Ось мене МотоМан "вєлічає" "красным". Звичайно, це не дуже приємно. Погодься.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Якби СРСР не розпався?

Я б не сказал, шо сейчас всё так плохо. Нацизм сейчас вполне разрешён. Бери бандеровский флаг и гуляй с ним по городу. Власть и прохожие ещё спасибо скажут.
.
А до чого НАЦИЗМ до Бандерівського прапору?
Нацизм (націонал-соціалізм) це політична тачия Німеччини 33-45рр ХХст.
 

Djugashvili

Диссидент
Re: Якби СРСР не розпався?

Ввважаю, шо будь-яка ідеологія принесе мені користь. Треба лише вміти нею користатись вміло. Нічого нового, звичайно, тут не має, але що примирює політичних супротивників - це факт. Ось, зараз я українець, а в минулому червоний. Мені було добре тоді і сьогодні.
Одна ідеологія швидко набридне, як і одна жінка. Згодні зі мною ? Тому все добре, любі супротивники...
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Відповідь: Re: Якби СРСР не розпався?

А до чого НАЦИЗМ до Бандерівського прапору?
Та я теж не знаю. Але так вважає народ у нас.
Джуга
Ввважаю, шо будь-яка ідеологія принесе мені користь.
Якщо вмієш вертітися, то майже люба ідологія дує у спину, а не в груди.
Тому тільки дурні напирають на якусь одну ідею.
У зв'язку з цим наш Земеля - молодець! Коли було вигідно - був червоним, тепер - помаранчовий. Розумна людина повинна добре влаштовуватись при любому життєустрії, їсти смачну їжу та модно одягатися. Чи не так?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Президентські вибори 2010

Анекдот на тему Свободи Шустера:

Ахметов отчитывает Януковича:
-Что же ты испугался пойти к Шустеру на телебаты с Тимошенко? Не мог выпить для храбрости?
-Я выпил, и понял, что идти нельзя, потому что Юля после этого станет еще красивее.

В Партии регионов пояснили, почему Янукович говорит так медленно. Оказывается, что Анна Герман убедила его, что матерные слова нужно говорить не вслух, а про себя.

Януковича спрашивают:
-Почему вы не возвращаете Межигорье государству?
-Я обнаружил документы, подтверждающие, что Межигорье раньше входило в Донецкую область.
 
Зверху