"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Sim$Dim

бесконечная жесть
Я за государственный украинский и свободное развитие русского.
 

Andy

Well-Known Member
Ингеборга Дапкунайте сказав(ла):
наведіть приклад того як російська "розвіваєтся нє свабодно" в україні
хоча б один
А вот пожалуста. Почитай сообщение LorD выше...
 

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
Andy сказав(ла):
А вот пожалуста. Почитай сообщение LorD выше...
ну ви що?
цеж несенітниця
йому ж не забороняють спілкуватися чи вивчати рідну мову
але вуз це заклад для всіх,а не для російсько мовних,якщо цей вуз
перейде на російську мову за для Лорда,щож тоді робити євреям,грекам,татарам,полякам,білорусам
виходячи з цього і для них також треба влаштувати вузи з їхніми мовами?
то що Лорд прожив в україні і не спромігся вивчити нашу мову,це свідчить тільки про його небажання поважати країну в який він живе
але чому українськи вузи повинні перейматися його проблемами?
якщо для нього так складно вивчити нашу мову то навіщо взагалі поступати до вузу?
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Примеры для Ингеборги:
Городской совет Ивано-Франковска (Западная Украина) фактически запретил общение в школах на русском языке. Горсовет утвердил "Программу развития и функционирования украинского языка в Ивано-Франковске" контролировать общение школьников будет специальный "комитет общественного языкового контроля"". В программе говорится, что в пределах учебных заведений всех форм собственности общение должно проходить исключительно на государственном – украинском языке. Контролировать общение школьников будет специальный "комитет общественного языкового контроля"
Кирилл Фролов
Заведующий отделом Украины и Крыма Института стран СНГ.
Эту же информацию я так же видел в газете "2000"

Есть так же примерчик дискриминаций, что совершались еще и старой властью (старая власть - это Кинах)
Нетерпимая ситуация сложилась в городах Львовской и Закарпатской областей, где русские составляют меньшинство, и, казалось бы должны находится под особой опекой государства. Действительно, польское, венгерское, румынское меньшинство имеют право, согласно циркуляру Минобраза, открывать класс с родным языком обучения при наличии 8-10 желающих. На русских же, проживающих в регионе в гораздо худших условиях, такое право не распространяется. В последние годы острые конфликты в этой связи возникали в гг. Стрый, Червоноград, Трускавец, Ровно и многих других.)
Однако часто на подобные нормативы закрывают глаза. Например, в русскоязычной школе №11 г. Черкассы, рассчитанной на 425 мест, занимаются 1100 школьников! Но открыть русские классы во вдвое, втрое менее загруженных украиноязычных школах и тем самым создать нормальные условия для занятий в перегруженной школе - запрещено.
(обращение Русского блока к Кинаху)
 

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
шановний
ця брехня стара вже як світ і жована пережована
щось свіжішого найдіть
русскій блок на минулих виборах разм з нціоналістом Козаком переховували у себе на складі листівки проти Ющенка
ссилки на руський блок апріорі смішні
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Шановна пані, все що я вам приводжу і буду приводитити буде для вас смішним.
Ви навіть не намагаетеся проаналізувати інформацію. Ваша "місія" полягає лише у запереченні будь чого, з чим ви не згодні особисто.
Якщо я вам приведу ще хоть 1000 фактів, то це буде для вас лишень "провокація та брехня".
 

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
Sim$Dim сказав(ла):
Шановна пані, все що я вам приводжу і буду приводитити буде для вас смішним.
Ви навіть не намагаетеся проаналізувати інформацію. Ваша "місія" полягає лише у запереченні будь чого, з чим ви не згодні особисто.
Якщо я вам приведу ще хоть 1000 фактів, то це буде для вас лишень "провокація та брехня".
це тавтологія шановний
у вас просто фактів немає а є тільки видумки російськи політиків і їх
псів,накшталт руського блоку
це смішно,в європі є маса організацій які займаются правозахисною діяльністтю,якщо ви привидете мені ссилку з такого поважного джерела
це буде не смішно
але таких ссилок нема
україна є країною яка ставится до меншин найтолірантніше в світі
і як би цьго не хотілося б ворогам української держави
довести інакше вони не можуть
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Гаразд, у мене є певні зв'язки з координатором одного з відділів організації "Міжнародна Амністія", що в Лондоні. Я зроблю запит, але це займе досить багато часу.
Сподіваюсь, що та інформація не буде для Вас "брехливою"
 

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
ну не буде
але у організації "міжнародна амністія"є своє придставництво у києві
і також свій сайт,так що не треба так далеко ходити
 
Зверху