"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Skel

42
правильно! наврли в кусты! твоего года украинских классов было больше половины, и не надо врать, что тебя бедного не отдали в укр, бо их небуло! может родители понимали, чточем больше мов, тем лучше? а, русский руссофоб пишуший на русском против русского!:mrgreen:
Не русофоб і націоналіст, а патріот, але наскількі я зрозумів, ви не українець, тому вам як кажуть на російській мові "насрать" на нашу країну

You must be registered for see images

You must be registered for see images
 
Останнє редагування:

Jagger

Повелитель Зерга
Не русофоб і націоналіст, а патріот,
одно и тоже! А еще Лгун работающий на Москву:mrgreen::mrgreen:
ви не українець, тому вам як кажуть на російській мові "насрать" на нашу країну
Ага! Потому хочу, чтобы украина не была ограниченным хутором с одним языком, где других за родной язык выгоняют:mrgreen:
 

Skel

42
работающий на Москву:mrgreen::mrgreen:
і що тут такого, я ж цьго не цураюсь, і сам про це ж написав, цеж ви боїтеся якихось "інтимних" подробиць свого життя. Я вже казав, я з росіянами спікуюся і вони мені як люди подобаються, вони теж захищають рідну російську мову на своїй теріторії
 

Skel

42
Ага! Потому хочу, чтобы украина не была ограниченным хутором с одним языком, где других за родной язык выгоняют:mrgreen:
ЛГУН, вас ніхто нікуди не виганяє. НАГЛИЙ ПІДЛИЙ ЛГУН І ПРОВОКАТОР!
Сподіваюся вас всеж таки забанять за образи
 

Jagger

Повелитель Зерга
ЛГУН, вас ніхто нікуди не виганяє. НАГЛИЙ ПІДЛИЙ ЛГУН І ПРОВОКАТОР!
Сподіваюся вас всеж таки забанять за образи
Ага! вон во львове плакат был "вчы украынську або валы геть" тут понаписувалы, А Фарион с ее "Маши и Лизы пакуйте вализы"? Не? А тыт тут что говорил давеча? а вложение бендеровца с револьвером не провокация? Нет? Нак что раскудахтался?:mrgreen:
 

Jagger

Повелитель Зерга
і що тут такого, я ж цьго не цураюсь, і сам про це ж написав, цеж ви боїтеся якихось "інтимних" подробиць свого життя. Я вже казав, я з росіянами спікуюся і вони мені як люди подобаються, вони теж захищають рідну російську мову на своїй теріторії
а как на счет Крыма и Донецка? Тоже твоя територия?
 

Skel

42
Ага! вон во львове плакат был "вчы украынську або валы геть" тут понаписувалы, А Фарион с ее "Маши и Лизы пакуйте вализы"? Не? А тыт тут что говорил давеча? а вложение бендеровца с револьвером не провокация? Нет? Нак что раскудахтался?:mrgreen:
То не бендеровець а сучасний козак
Бач як ти розгавкався
 

Jagger

Повелитель Зерга
Згідно конституції України вся теріторія належить громадянам України.
тобто так, моя
Ну и выходит что моя тоже, и донецких и Крымчан. Так вот, Крымчане хотят говорить на русском, дончане тоже, ну и я не против, ОНИ на СВОЕЙ земле хотят жить как ХОЧЕТСЯ им, или обьявим их недочеловеками и на их желания положим с прибором?
 
Зверху