"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

МАХ

Active Member
Раджу почитати твір Мино Мазайло))) а взагалі відчувається тенденція збільшення україномовного населення… и якщо ще декілька років тому українську мову називали селюцькою, то зараз розмовляти українською навіть престижно…
 

Zuzuka

прагну...
у словнику написано "устаревшее" аматёр значить воно було! зараз трансформувалось у аматер! ви чи й російсьої мови не розумієте!
 

CHGrey

Rzzevskiy
и якщо ще декілька років тому українську мову називали селюцькою, то зараз розмовляти українською навіть престижно…

Престижно для тех кто ничем больше то и выделится не может.Для карьеры.Сколько всяких бездарностей благодаря только укр языку
и в эфир попали и денешек подзаработали.
 

МАХ

Active Member
Аматор перекладають як любительский… але неодноразово чув в російській мові і аматор… але мені це зовсім не цікаво….
Ще більше мені байдуже на те, вибачте на слові, с ду*и лізуть, щоб обхаяти, українську мову, говорячи що це штучна мова, Київський патріархат, говорячи що московський щось там отримав від Візантії… хоча тоді була Київська Русь.. і центр православ’я був у Києві… просто некоректно… и аморально…
 

МАХ

Active Member
Престижно для тех кто ничем больше то и выделится не может.Для карьеры.Сколько всяких бездарностей благодаря только укр языку
и в эфир попали и денешек подзаработали.
Звиняйте.. але цей престиж будують люди котрі вже зробили собі ім’я, досягли чогось в житті… якщо б одні алкаші і бомжі розмовляли б на українській (а вони то розмовляють переважно російською), престижу б не було… А вже більш звичайні люди рівняються на них… а не те що ви пишете… бо диктори потрібні й російськомовні… це навіть не в той степ.. де гарантія що вони не розмовляють російською.. я ж говорю про людей які весь час розмовляють рідною мовою…
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

вы так точно продукт инцеста
Архимед писал:
Речь истинны проста... Тому варто висловлюватись зрозумілими словами.. а не видирати певний термін, і писати його частково не в тему, щоб здаватись розумнішим ніж є насправді...
 

Vlad_S

Скептик
у словнику написано "устаревшее" аматёр значить воно було! зараз трансформувалось у аматер! ви чи й російсьої мови не розумієте!
Еще раз для особо одаренных: слова "аматор" в русском языке нет, есть слово-историзм "амате(ё)р", каковое произошло от того же французского слова "amateur", что и украинское слово "аматор", но это разные языки и разные слова. Что Вы пытаетесь доказать непонятно...
 

Zuzuka

прагну...
ну як це нема , якщо воно виродилось із застарілого аматеЁр. ви чи не розумієте, що слова у мові змінюються.

спаречайтесь зі словником і далі. виглядає це смішно.
 

Vlad_S

Скептик
ну як це нема , якщо воно виродилось із застарілого аматеЁр. ви чи не розумієте, що слова у мові змінюються...
Для начала покажите мне хоть один словарь русского языка в котором есть слово аматор, именно аматор, а не какое нибудь другое, т.к. утверждение, что якобы есть такое слово, но оно куда-то там выродилось или изменилось, есть ничто иное как Ваши домыслы в попытке любой ценой настоять на своём.
спаречайтесь зі словником і далі. виглядає це смішно.
У меня как раз со словарями полная гармония, т.к. во всех них русским по белому ясно написано, что нет там такого :)
 

Zuzuka

прагну...
а доктор наук філологічних Стативка В.І., кандидат філологічних наук Телетова С.Г., вчителі російської мови у СДПУ, говорять, то вони мови не знають? не вірю.
 
Останнє редагування:
Зверху