"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: "Мови" та "языки".

Ні, я думаю у Москву краще не треба. Там розмовляють діалектом із селищ Кавказу, Молдовії, Китаю, В"єтнаму й інших недодержав. Краще десь у Сибір. Там ще збереглись острівки "ісконно русскіх" інтелектуалів.
 

HNIW

Member
Ответ: Відповідь: Ответ: "Мови" та "языки".

Ні, я думаю у Москву краще не треба. Там розмовляють діалектом із селищ Кавказу, Молдовії, Китаю, В"єтнаму й інших недодержав. Краще десь у Сибір. Там ще збереглись острівки "ісконно русскіх" інтелектуалів.
Для альтернативно одаренных напомню что уровень жизни в таких городах как Екатеринбург, Новосибирск вплотную подбирается к Москве.Эти же города являются крупными научными центрами.А в Москве как ни бы некоторые не пытались перекрутить действительность говорят по-русски.В Куеве чурок не меньше чем в Москве, но "плача ярославны" что-то не слышно.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: "Мови" та "языки".

-Девушка, вы москвичка?
-Да, а шо?
ґґґґґ
Хнів, ну Росія ж пропонує громадянство в своїй країні. Не Москва звичайно, але ж і ви не в Києві живете. Але культурний рівень в містах запропонованих не нижче вашого.
А то мені вас так шкода, просто не уявляєте. Я так хвилююсь про вашу психологічну урівноваженість.
 

HNIW

Member
Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

-Девушка, вы москвичка?
-Да, а шо?
ґґґґґ
Хнів, ну Росія ж пропонує громадянство в своїй країні. Не Москва звичайно, але ж і ви не в Києві живете. Але культурний рівень в містах запропонованих не нижче вашого.
А то мені вас так шкода, просто не уявляєте. Я так хвилююсь про вашу психологічну урівноваженість.
Детали программы переселения к сожалению малопривлекательны. Жилье в сравнимом с Сумами городе в России стоит где-то на 20-40 тыс долл. дороже. Лучше вы бы не волновались, а дали разницу в стоимости:)
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: "Мови" та "языки".

ага, а ще знайшли роботу такому висококваліфікованому спеціалісту, як HNIW, подбали, щоб він добре доїхав, не застудився в дорозі та напекли йому пиріжків на дорогу.
 

HNIW

Member
Ответ: "Мови" та "языки".

ага, а ще знайшли роботу такому висококваліфікованому спеціалісту, як HNIW, подбали, щоб він добре доїхав, не застудився в дорозі та напекли йому пиріжків на дорогу.
Лучше выполните первое предложение:) На счет разницы:)
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: "Мови" та "языки".

Та звідки в бідної сільської дівчини з дикого селища Україна такі гроші? Ви краще у Жори попрохайте, він вам допоможе там піднятись і стати в кращу позицію.
 

HNIW

Member
Ответ: "Мови" та "языки".

Дык тут есть супер-пупер-мегафизик, похеривший германские предложения, с немеряной зарплатой... Он вам поможет:)
 

Serg_T

Забанен
Ответ: "Мови" та "языки".

Тикніть у нього пальцем, хочу побачити того героя )
 

jjonghyo

Active Member
Ответ: "Мови" та "языки".

Чесно кажучи мене ця тенденція українізації трішки харить. Ні ну я люблю свою мову проте після того що я прочитав в програмі передач однієї з газет я мало не наклав в штани : ФІЛЬМ ЖАХІВ "МАЦАЛЬЦІ" ("Щупальца")
 
Зверху