"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

извиняюсь... но где тут расизм? :shock:
Теж питання. Цікавий виходе расизм: жінка руська, чоловік українець - дружня інтернаціональна сім"я :). Може в тому що сабака повинна лише "лаяти" расизм?
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

извиняюсь... но где тут расизм? :shock:
Существует ещё и понятие языкового расизма. Ведь если трезво взглянуть на ситуацию, что плохого делает мать, обучая ребёнка правильно говорить на русском? Однако "щирий" свидомит Савка насупившись, (я на мгновение представил это необезображенное интеллектом лицо!), заканчивает спор железноаргументированной фразой: "Це ти мене зараз лаєш, а собака гавка!" И полились по экранам мониторов свидоумковатые
слёзы умиления, и зашлись в припадошном кашле регочущие националюги,- " Подивіться, добродії, як москальку вмили!" А в чём заключается остроумие Савки?-позвольте вас спросить. Тупое изречение
а-ля "На городі бузина, а в Києві дядько". Гегель со своей "Диалектикой"
нервно курит в сторонке - у нас теперь своя диалектика, "щиро-свідома"!(Замечу что количество савок на этом форуме принимает размеры катастрофические. Подмена здравого смысла нацбредовой кашей в голове воспринимается признаком свідомості и здорового патриотизма!)
Но вернёмся к нашему барану. Я, признаюсь, при всём желании смог сделать единственный вывод - Савка либо русофоб, либо сторонник суржика! Другого логического вывода здравомыслящий человек сделать не сможет, и если уж и можно над чем-то смеяться в этой юмореске, то
претендент один - умственно ограниченый Савка!;)

P.S. Могу себе представить как насупятся савки, прочитав этот пост.:)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

Существует ещё и понятие языкового расизма. Ведь если трезво взглянуть на ситуацию, что плохого делает мать, обучая ребёнка правильно говорить на русском? Однако "щирий" свидомит Савка насупившись, (я на мгновение представил это необезображенное интеллектом лицо!), заканчивает спор железноаргументированной фразой: "Це ти мене зараз лаєш, а собака гавка!" И полились по экранам мониторов свидоумковатые
слёзы умиления, и зашлись в припадошном кашле регочущие националюги,- " Подивіться, добродії, як москальку вмили!" А в чём заключается остроумие Савки?-позвольте вас спросить. Тупое изречение
а-ля "На городі бузина, а в Києві дядько". Гегель со своей "Диалектикой"
нервно курит в сторонке - у нас теперь своя диалектика, "щиро-свідома"!(Замечу что количество савок на этом форуме принимает размеры катастрофические. Подмена здравого смысла нацбредовой кашей в голове воспринимается признаком свідомості и здорового патриотизма!)
Но вернёмся к нашему барану. Я, признаюсь, при всём желании смог сделать единственный вывод - Савка либо русофоб, либо сторонник суржика! Другого логического вывода здравомыслящий человек сделать не сможет, и если уж и можно над чем-то смеяться в этой юмореске, то
претендент один - умственно ограниченый Савка!;)

P.S. Могу себе представить как насупятся савки, прочитав этот пост.:)
lyolia, згідно Вашої ж термінологією, це повідомлення також можно цілком вважати, як там, "языковым расизмом". Більш того, Ви ще назвали українську мову, мовою "умственно ограниченых". Якщо Ви з таким моїм визначенням не згодні, то може не треба взагалі робити із сатиричного вірша щось більше, ніж воно є?
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

lyolia, згідно Вашої ж термінологією, це повідомлення також можно цілком вважати, як там, "языковым расизмом". Більш того, Ви ще назвали українську мову, мовою "умственно ограниченых". Якщо Ви з таким моїм визначенням не згодні, то може не треба взагалі робити із сатиричного вірша щось більше, ніж воно є?
1)КОСТа, Вы превратно истолковываете мой пост. Объясню: понятие "языковой расизм" приминительно как к русофобам, так и к украинофобам, тобишь ко всем Х-фобам.
2)Укажите где в моём посте я назвал украинский язык - языком умственно ограниченных? Либо Вы по причине своей невнимательности, ошибочно обвиняете меня в несовершённом грехе, либо вместо Вас говорит необъяснимый для меня комплекс.

Я всего лишь упомянул, что Савка "некорректно, мягко выражаясь,"вёл полемику с супругой, из чего я сделал заключение, что Савка либо русофоб, либо сторонник суржика. В чём крамола-то?
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

Существует ещё и понятие языкового расизма. Ведь если трезво взглянуть на ситуацию, что плохого делает мать, обучая ребёнка правильно говорить на русском?..
врятли это можно назвать расизмом (раса то тут непричем) =)
если трезво взглянуть на ситуацию... то оба "хороши" и Савка и Елеонора....
пусть даже и на суржике ребенок говорит...
"Зачєм же ти уродуєш, дєлаєш подонка", какой бы отец не "насупився" за такие слова )

зы: недоучились мы видимо на уроках украинской литературы.. на форуме наверстываем, анализируем стихи )))
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

Ай.., смешно... Думал Вы более содержательную литературу читаете. У нас Элеонор, Савв, Мыхайл и Рит не меньше, чем в России. Ну, взять хоть Владимира Абрамовича Григян. Но это все равно не показатель. Юродствует Ваш автор "великий". Расизм - одно из проявлений фашизма. А ведь, никто другой, как Вы доказываете нам в ветке "Герои УПА", что упавцы не фашисты. И вдруг, потакаете расизму? Так и до фашизма-нацизма договориться можно...
З цього посту я роблю два висновки:
1) Юродствуєте саме Ви.
2) Ви просто не знаєте, хто такий Глазовий.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

Существует ещё и понятие языкового расизма. Ведь если трезво взглянуть на ситуацию, что плохого делает мать, обучая ребёнка правильно говорить на русском?
Глазовий писав про серйозну проблему тогочасного совка - про те, як на Україні нищили все українське, всі, починаючм від ідеологів КПСС, закінчуючи ось такими недолугими Елеонорами.

Однако "щирий" свидомит Савка насупившись, (я на мгновение представил это необезображенное интеллектом лицо!), заканчивает спор железноаргументированной фразой: "Це ти мене зараз лаєш, а собака гавка!" И полились по экранам мониторов свидоумковатые
слёзы умиления, и зашлись в припадошном кашле регочущие националюги,- " Подивіться, добродії, як москальку вмили!"
Ви знаєте, коли зі мною починають ось таким чином "обєзьяннічать", то я не бачу нічого поганого в тім, щоби не зробити і собі подібне.
Що Ви там казали про "необезображенное интеллектом лицо"? О, в мене якраз і ілюстрація є:
P.S. Нічого особистого, зуб за зуб. Можливо, наступного разу Ви не станете опускатись до подібного і дискусія піде нормальним чином.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: "Мови" та "языки".

Павло Прокопович Глазовий - великий український поет-сатирик. В своїх віршах гостро викрикав негативи нашого життя: людську жадібність, злість, тупість, підлабузництво, хамство... Як український патріот не міг не виступати на захист української мови в період повального совкового зросійщення. Гадаю ті, хто старші за віком пам"ятають того сивого чоловіка з високим чолом та добрими очима. Особисто наша родина із задоволенням дивилась по УТ-1 передачі за його участю, а також Ю.Литвинова, Є.Дудара, А.Сови, А.Паламаренка...
Ще декілька творів на цю тему форуму:
Павло Глазовий

Заморські гості

Прилетіли на Вкраїну
Гості із Канади.
Мандруючи по столиці,
Зайшли до райради.
Біля входу запитали
Міліціонера:
- Чи потрапити ми можем
На прийом до мера? -
Козирнув сержант бадьоро.
- Голови немає.
Він якраз нові будинки
В Дарниці приймає. -
Здивуванням засвітились
Очі у туриста.
- Ваша мова бездоганна
І вимова чиста.
А у нас там, у Канаді,
Галасують знову,
Що у Києві забули
Українську мову. -
Козирнув сержант і вдруге. -
Не дивуйтесь,- каже. -
Розбиратися у людях
Перше діло наше.
Я вгадав, що ви культурні,
Благородні люди,
Бо шпана по-українськи
Розмовлять не буде.

У трамваї

У трамваї повно.
- Что ви за народ?
Впереді слободно, проході вперод!
Ти чево, чувішка, прьося на носок?
Опупєла, что лі? В головє пєсок?
Нікакіх пойнятій об культуре нєт.
Убєрі свой локоть, он же как шкілєт.
Дама в полосатом, топай вєсєлєй!
Трудно ж протолкаться, как срєді джунглєй.
Ти, піжон у шляпє, глазом нє косі!
Здєсь тєбє невдобно? Єздяй у таксі.
Да протрі глядєлкі, коріш дорогой!
Ти же мнє на тухлю лєзєш сапогой.
Что ти строїш хаханькі, будто нє причом?
Я же тібя спрашую русcким язиком!

Так, бува, в трамваї здоровань гука.
А у нього мова, чуєте, яка?
І, либонь, гадає лобуряка той,
Що російську знає, як той Лев Толстой.


Мова величава

Якщо в нашій безталанній мові
Набереться двісті тисяч слів,
То за кожне українське слово
Вже поклали сто голів...

Нашу мову величаву
Чуємо не всюди.
І не мова винна в цьому -
Винуваті люди.
Не вживеться щира мова
З кволими рабами,
В яких думка на припоні,
Язик за зубами.
У чиновницьких чуланах,
Де столи дубові,
Де неволя і сваволя,
Тісно нашій мові.
По крамницях та пивницях,
Де й повітря п'яне,
Гасне, в'яне слово наше
Степове, духмяне.
Не для "куплі" мова наша
І не для "продажі".
Не для того, щоб базікать
На ледачім пляжі.
Наше слово не ввібгати
У сухі трактати,
Щоб лакейством хліба кусень
Підло заробляти,
Щоб брехати, щоб дурити,
Забивати баки,
Позичаючи нахабно
Очі у собаки.
На зачовганих асфальтах,
Де смолою пахне,
Наше слово крила губить,
Наша мова чахне...
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

Глазовий писав про серйозну проблему тогочасного совка - про те, як на Україні нищили все українське, всі, починаючм від ідеологів КПСС, закінчуючи ось такими недолугими Елеонорами.
Вы , Ф.М. занимаетесь чистой воды эпигонством.;) И хотя я нисколько не сомневался, что "савки насупляться", но всё таки надеялся, что "насуплення не буде таким недолугим." Кстати и Павла Глазового и Остапа Вышню и других украинских писателей милионными тиражами печатали в УССР. А Т.Г.Шевченко был вообще вознесён Сталиным в разряд украинских гениев.Столько памятников представителю угнобленного народа было воздвигнуто, что невольно закрадываются подозрения.


Ви знаєте, коли зі мною починають ось таким чином "обєзьяннічать", то я не бачу нічого поганого в тім, щоби не зробити і собі подібне.
Що Ви там казали про "необезображенное интеллектом лицо"? О, в мене якраз і ілюстрація є:
P.S. Нічого особистого, зуб за зуб. Можливо, наступного разу Ви не станете опускатись до подібного і дискусія піде нормальним ходом.
Помилуйте, кто с вами обезъянничает? Возможно у Вас экран монитора
излишне глянцевый?

Что касается этой фотографии, то она у меня не вызывает никаких отрицательных эмоций. Уверен, что в миграционной службе РФ существуют фотографии ещё более "одухотворённых" лиц наших гастарбайтеров. Хотя и эти наверное присутствуют.

You must be registered for see images attach



P.S. Кстати, я украинец.:)
 
Останнє редагування:
Зверху