"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

lyolia, шкода, що Ви так мого питання і не зрозуміли. Річ в тому що я теж дивився цей репортаж, і мова в ньому шла не про гуронів, а про романів, які прийшли табором голосувати. Те що вони української мови не знають їм не лічить, але дуже сумніваюся, що вони "укоряют восток". Але я можу і помилятись, бо в відмінності від Вас, дослідом їх громадянської діяльності не займався.
О, вавилонское наследие!;) В этом же репортаже говорилось не только про цыган, но и про местные нац.меньшинства. Вот я и удивился почему представители западной Украины не замечая бревна в собственном глазу,
кивают в сторону восточных областей, в которых по свидетельству Kramara (и к немалому его удивлению) украинский язык вовсе не является редкостью.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: "Мови" та "языки".

lyolia, так представники гуронів закидають, чи всеж таки українці? І чому вони повинні щось закидувати до циган? Чи вони теж намагаються зробити романский другим державним? Чи, може я не так зрозумів вислів "кивают"? Тоді поясніть, будь ласка що Ви під ним розумієте і в чому це "кивание" полягає.
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

lyolia, так представники гуронів закидають, чи всеж таки українці? І чому вони повинні щось закидувати до циган? Чи вони теж намагаються зробити романский другим державним? Чи, може я не так зрозумів вислів "кивают"? Тоді поясніть, будь ласка що Ви під ним розумієте і в чому це "кивание" полягає.
Естественно не гуроны, не мадьяры, и не другие "знатоки" украинской словесности. Тем не менее претензий к ним нет! Но каждый украинофил считает своим долгом назидательно ткнуть пальцем в сторону восточных
и южных областей. Где логика? Или необходимость владения украинским языком не распростаняються на западных нацменов?
Кстати для гуронов гуронское наречие де факто и первый и второй государственный.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

Естественно не гуроны, не мадьяры, и не другие "знатоки" украинской словесности. Тем не менее претензий к ним нет! Но каждый украинофил считает своим долгом назидательно ткнуть пальцем в сторону восточных
и южных областей. Где логика? Или необходимость владения украинским языком не распростаняються на западных нацменов?
Кстати для гуронов гуронское наречие де факто и первый и второй государственный.
:)
lyolia, Ви знову все переплутали. Хто каже про обов"язкову необхідність, в розуміння примусового впровадження, української мови? Чи Ви вважаєте, що можно зрівняти табор романів і місто Донецьк? Та навить і у таборі, якщо це громацька установа керівництво повинно знати українську мову ( і сумніваюсь, що не знає ).
 

Merime

New Member
Відповідь: Ответ: "Мови" та "языки".

P.S. А еще очень скоро в Сумы приезжает Андрухович. Положий организовывает творческий вечер украинской литературы. По дате точно не помню, в "Панораме" есть реклама.
Реклама на СОЛАРі. 6 о 17.00 в УАБС презентація спільної книги Андруховича-Жадана-Дереша. А Положій - це муха, яка чіпляється до хвоста вола. До того ж він таке відношення має до української культури, як я до нігерійської.
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

:)
lyolia, Ви знову все переплутали. Хто каже про обов"язкову необхідність, в розуміння примусового впровадження, української мови? Чи Ви вважаєте, що можно зрівняти табор романів і місто Донецьк? Та навить і у таборі, якщо це громацька установа керівництво повинно знати українську мову ( і сумніваюсь, що не знає ).
:)Неужто я опять всё перепутал?! А может Вы противоречите национальной доктрине государства относительно обязательного для граждан Украины знания украинского языка?;)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: "Мови" та "языки".

А слово "гуроны" можно истолковать и как аборигены...
Якщо вірити американському письменнику Джеймсу Фенімору Куперу ("Звіробій", "Останній з могикан", "Слідопит", "Піонери", "Прерія"), то гурони, це інша назва індіанського племені ірокезів. Можна дізнатись де саме слово "гурони" вживається в якості синоніму до "аборигени"
Вобщем каждый понимает вмеру своей...
А чому думка не закінчена? Невже "не хватило падежов"?:)
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: "Мови" та "языки".

:)Неужто я опять всё перепутал?! А может Вы противоречите национальной доктрине государства относительно обязательного для граждан Украины знания украинского языка?;)
Да ну? Може допоможете, в чому ця доктрина полягає, бо я перший раз про неї чую. Тільки, якщо Ви вже сказали "обязательное для граждан Украины знания украинского языка", то про це і кажить, а не про щось інше. А то знову про гуронів слухати не цікаво.
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: "Мови" та "языки".

Якщо вірити американському письменнику Джеймсу Фенімору Куперу ("Звіробій", "Останній з могикан", "Слідопит", "Піонери", "Прерія"), то гурони, це інша назва індіанського племені ірокезів. Можна дізнатись де саме слово "гурони" вживається в якості синоніму до "аборигени"
Во-первых:Америкосам верить нельзя!!! Вот и в данном случае подвели они Вас под "монастырь".;) Гуроны и Ирокезы племена разные. Более того,- ирокезы практически уничтожили гуронов во время междуусобиц. Осталось всего-ничего.Так что не смешите пользователей. :)
Во вторых: Про синонимы Вы придумали сами! (Наверное укоренившаяся привычка передёргивать факты и выдавать придуманное за действительное. ;)Конфабуляция чистой воды.) Слово "гуроны" было написано мной в форме метафоры. Специально для Вас объясню - для того, чтобы понять смысл метафоры, человек должен активировать своё правое полушарие мозга, а это значит, что бессознательно уловит нужный смысл.
А чому думка не закінчена? Невже "не хватило падежов"?:)
Снова конфабуляция! ;)
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: "Мови" та "языки".

вимушений підтримати друга-Фокса Малдера: я не один раз читав Фенімора Купера (маю всі його твори). Так от Купер вживає назви "ірокези" та "гурони" як синоніми. Можливо він не правий з історичної точки зору. Не знаю - я не спеціаліст з історії США. Але те, що так у Купера - безперечно (можу пошукати цитату, якщо це так принципово)
 
Зверху