Голодомор 1932-33 годов в Украине

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Ответ: Електронна колекція документів ГПУ УСРР про голодомор 1932-33 рр.

NaBlA сказав(ла):
В состав СОЮЗА входила и Украина. Это что значит, теперь самим себе компенсацию выплачивать?
Не самим себе. А тем кто голодомор, ГУЛАГ и прочие чудеса пережил. А таких и тогда не много оставалось, а теперь навряд, чтобы много в живых ещё было.
 

NaBlA

Сын Амбера
Ответ: Електронна колекція документів ГПУ УСРР про голодомор 1932-33 рр.

Фокс Малдер сказав(ла):
...в порівнянні з внесками країн Європи, що ніколи не бачили Чорнобильської енергії).
Потому что Европа смотрит вперед, и до сих пор боится Чернобыля, и правильно делает. А то, что такая авария случилась на Украине говорит, к сожалению, не то что о низком о качественном подходе профессиональных работников к серьезным вещам, а я даже не знаю о чем. Слава Богу что ядерного оружия не осталось.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Ответ: Електронна колекція документів ГПУ УСРР про голодомор 1932-33 рр.

NaBlA сказав(ла):
А то, что такая авария случилась на Украине говорит, к сожалению, не то что о низком о качественном подходе профессиональных работников к серьезным вещам, а я даже не знаю о чем.
Не зовсім згоден.
На АЕС працівники дуже професійні, можна сказати еліта. Але коли постійно тиснуть зверху, щоби в міністерствах комусь проколоти нову дірочку для медалі...
Зараз багато знято документальних фільмів про Чорнобиль, пересичених спогадами учасників тих подій. Багато хто з них каже, що намагались за вказівкою згори швидше завершити випробування, щоби скоріше звітувати перед центром. Тому душили з реактора все можливе й неможливе. Видушили... Одним словом старий добрий совковий девіз: "Дайош!". Але АЕС - це не вулиця Соборна, яку можна після доремонтовувати. Атомна енергетика такого не прощає.
І мова не про те, що боїться Європа чи не боїться. Вони нам допомагають, дають гроші і не малі на ліквідацію наслідків, хоча в свій час нашої електроенергії не бачили. А ті, з ким ми ділили єдину енергосистему розбіглись по кущам, прихопивши з собою всі цінності.
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Ответ: Електронна колекція документів ГПУ УСРР про голодомор 1932-33 рр.

NaBlA сказав(ла):
Слава Богу что ядерного оружия не осталось.
Коли я чую з якою гордістю наші державні мужі вихваляються, що Україна позбулась добровільно ядерної зброї то згадую старий анекдот з газети (здається, "СПИДинфо"):

Сидит волосатый юноша-хипарь на лавочке. Сзади подходит подслеповатая старушка и спрашивает:
- Девушка, девушка! Который час.
Парень с раздражением в голосе:
- Я не девушка!!!
Бабушка:
- У, дура! Нашла чем хвастаться!

Чим ми вихваляємось? Чи можна назвати ще одну країну, яка б добровільно віддала свою ядерну зброю (Білорусію до уваги не брати)?
Навпаки, незважаючи на тиск ядерних гігантів всі намагаються швидше розробити свою бомбу. КНДР (в якій люди під керівництвом мудрого Кім Чен Іра банально голодують) - останній тому приклад. Я сам особисто не розумію, чому США і Росія можуть мати ядерну зброю, а Індія, Пакістан, Корея чи Україна не можуть (памятаю, як нас пресували з усіх боків поки не отримали свого). Вони біла кістка, а ми чорна? Вони першосортні держави, а ми нижнього рангу? Вони пішли від шляхетних мавп, а ми від простих? Відповіді я для себе не отримав.
А крім того, ядерна зброя - це ще й дуже дорогий товар, великих грошей коштує. Мабуть не варто нагадувати, що ніякої компенсації від Москви Україна не отримала.
 
Останнє редагування:

seeker

seeker of information
Ответ: Електронна колекція документів ГПУ УСРР про голодомор 1932-33 рр.

Фокс Малдер сказав(ла):
Я сам особисто не розумію, чому США і Росія можуть мати ядерну зброю, а Індія, Пакістан, Корея чи Україна не можуть (памятаю, як нас пресували з усіх боків поки не отримали свого). Вони біла кістка, а ми чорна?
А про Чорнобиль забули?Нам не можно довіряти технології які є потенційно масово небезпечні. Дивно, що світові країни ще не заборонили нам використовувати ядерну енергію.Чесно кажучи я б їх зрозумів.Просто такі вже ми є. Може навіть якраз справа і в кістці. Невже ви й досі думаєте, що якщо негр, то обовязково чорний?
 

Mammoth

evil
Модератор
Ответ: Електронна колекція документів ГПУ УСРР про голодомор 1932-33 рр.

seeker сказав(ла):
Дивно, що світові країни ще не заборонили нам використовувати ядерну енергію.Чесно кажучи я б їх зрозумів.
Вообще-то ядерные электростанции - одни из наиболее безопасных объектов мирного назначения. Люди, ты правильно говоришь, вот тут проблема. Но это все связано не с отсутствием кадров, потенциала, а с кризисом системы в целом, ИМХО было бы желание и воля.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Ответ: Електронна колекція документів ГПУ УСРР про голодомор 1932-33 рр.

seeker сказав(ла):
А про Чорнобиль забули?Нам не можно довіряти технології які є потенційно масово небезпечні. Дивно, що світові країни ще не заборонили нам використовувати ядерну енергію.Чесно кажучи я б їх зрозумів.Просто такі вже ми є. Може навіть якраз справа і в кістці. Невже ви й досі думаєте, що якщо негр, то обовязково чорний?
Вибачте, не згоден. Які ж це ми є???
Ніяк не можна себе так недооцінювати. Індія, в якій близько половини людей не освічені (правда, слід зауважити, що половина все ж освічені, а це цілих 500 мільйонів, а у нас всього 47; але сам факт...), де люди і досі поділені на касти, де в глухих селах живу дружину і досі ховають разом з мертвим чоловіком спромоглась все таки мати ядерну зброю, і нічого вони не хочуть знати про світове товариство. Їм байдуже, що при цьому скажуть США...
А на Україні, не дивлячись ні на що, досить високий науковий потенціал, на високому рівні машинобудування, авіабудування, ракетобудування та інші високотехнологійні галузі промисловості... Аби ще до цього гарного господаря над усім, щоб і ми зажили по людськи, щоб нам не було соромно за свою країну...
 

seeker

seeker of information
Ответ: Електронна колекція документів ГПУ УСРР про голодомор 1932-33 рр.

Mammoth сказав(ла):
Вообще-то ядерные электростанции - одни из наиболее безопасных объектов мирного назначения.
Хотілося б щоб це було насправді так, але...
Ви знаэте, що працівників таких "безопасных объектов" даром молоком пригощяють? А що скажете відносно ядерних відходів, які незнають куди дівати?А не читали про те як в США одна така станція своїми викидами в річку отруїла весь населений пункт, який був розташований нижче по ходу цієї річки, що офіційно був визнаний порушенням норм і т.д. Знаєте, про літаки говорять те ж саме, але майже щодня повідомляють про те, що то там впав, то там впав.Висновки робіть самі.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Ответ: Електронна колекція документів ГПУ УСРР про голодомор 1932-33 рр.

Здається, ми зовсім відійшли від теми...

Мене особисто дивує такий факт: нацисти знищили 6 млн. євреїв - був Нюрнберг, були покарані головні злочинці, зараз по всьому світі в усі дзвони дзвенять про жахи холокосту; комуністи лише голодом знищили 7-10 (точна цифра невідома) млн. (про репресії, депортації, розстріли не йдеться) і всі мовчать, компартія свого Нюрнбергу не дочекалась, товаріщь Симоненко штовхає свої безглузді промови з трибуни парламенту, Каганович (сталінський посіпака, саме він поспішав виконувати накази центру по вилученню зерна в українських селян) дочекався суверенітету України, але до кінця своїх днів отримував персональну пенсію. Ми ж, нащадки тих хто пережив голодомор, ведемо диспути про те був неврожай, чи не був і чи варто згадувати про голод, чи може про нього вже час забути?

Невже це нормально???
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Ответ: Електронна колекція документів ГПУ УСРР про голодомор 1932-33 рр.

Сьогодні передали в новинах: президент США Дж. Буш дозволив встановити в Вашингтоні монумент пам`яті померлим в Україні від голодомору 1932-33рр. (здається, йшлось про те, щоб цей голодомор визнати геноцидом).
Світове суспільство скоро саме розставить всі крапки над "і", поки ми будемо слухати Симоненка з Вітренчихою та сперечатись над тими питаннями, які взагалі не повинні виникати.
 
Зверху