Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

Serg_T

Забанен
А я разве что-то писал о жлобах :)
Вы путаете понятие нормального здорового эгоизма, с ненормальным нездоровым эгоцентризмом. Но это тема скорее из разряда психоанализа, нежели политики. Просто почаще надо вспоминать, что русское слово "родина" и украинское "родина" (семья) звучат и пишутся одинаково. Как писал Вольтер: "Каждый должен возделывать свой сад..." ("Кандид")
Они не эгоисты, они прагматики (вы неправильно поняли). Эгоизм - болезнь(имхо). Природа доказала - это не совсем правильная ветвь развития.
 

Vlad_S

Скептик
Они не эгоисты, они прагматики...
Те же груши только в профиль :)
Но, имхо, нам пора спуститься на грешную землю и вернуться к сабжевой персоне. Применительно к ЮВТ, вопрос о "личном" стоит так: "Что конкретно сделала Премер Министр за время своего правления, чтобы каждый украинец лично ощутил изменения к лучшему". А вот с этим к сожалению не здоровою. Аргументы типа: "Она хотела, а ей не дали", - не принимаются, думаю, не надо объяснять почему...
 

Serg_T

Забанен
Те же груши только в профиль :)
Но, имхо, нам пора спуститься на грешную землю и вернуться к сабжевой персоне. Применительно к ЮВТ, вопрос о "личном" стоит так: "Что конкретно сделала Премер Министр за время своего правления, чтобы каждый украинец лично ощутил изменения к лучшему". А вот с этим к сожалению не здоровою. Аргументы типа: "Она хотела, а ей не дали", - не принимаются, думаю, не надо объяснять почему...
В точку :)), есть пословица : языком молоть - не мешки ворочать :)). Но беда украинцев в менталитете - все за тебя на верху решат, и если что-то не так, значит так надо. Вот и выбрали себе "так надо". Скажу чесно, еще в 2004 наблюдая приезд Ющенко в г Сумы в результате был удручен событиями : пьяного Луценка после речи повели в "пентагон" под ручки (тогда он еще присягал на верность Ющенко, и тыкал на тот же пентагон кулаком). Народ в собрался не на "вече" а потусоваться, расходились соответственно - кто полз, кого "несли", и все орали "Ющенко ТАК!!! ", типа он им завтра манну небесную призовет :/ Я знал чем все это кончится, и знал что Тимошенко Ющенка кинет сами знаете через что :))) Тогда на меня смотрели как на прокаженного, можете спросить даже у "murderаторов" этой ветки, к своему сожелению я тогда был о них иного мнения чем сейчас.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Юлія Тимошенко

В точку :)), есть пословица : языком молоть - не мешки ворочать :)). Но беда украинцев в менталитете - все за тебя на верху решат, и если что-то не так, значит так надо. Вот и выбрали себе "так надо". Скажу чесно, еще в 2004 наблюдая приезд Ющенко в г Сумы в результате был удручен событиями : пьяного Луценка после речи повели в "пентагон" под ручки (тогда он еще присягал на верность Ющенко, и тыкал на тот же пентагон кулаком). Народ в собрался не на "вече" а потусоваться, расходились соответственно - кто полз, кого "несли", и все орали "Ющенко ТАК!!! ", типа он им завтра манну небесную призовет :/ Я знал чем все это кончится, и знал что Тимошенко Ющенка кинет сами знаете через что :))) Тогда на меня смотрели как на прокаженного, можете спросить даже у "murderаторов" этой ветки, к своему сожелению я тогда был о них иного мнения чем сейчас.
Сірожа, шось ти взагалі заговорюєшся.
До чого тут приїзд Ющенко у Суми, до теми, чи хоча б до того що Vlad_S написав? До речи, якщо там ще хтось крім тебе п'яний був, то інши тверези їх якось не помічали, ти це перший хто каже "расходились соответственно - кто полз, кого "несли"...". І не впевнений, що зараз не тебе нормально дивляться, але причина скоріше не те що ти "знаєш" чим все скінчиться, а те, що будь яку тему намагаєшся перетворити у обговорення своєї особи. Тож якщо питати щось будете, то можу сказати, що на тогочасному форумі розділ "Політика" таки у 2004 році з'явився, але я у ньому модератором не був, і тим більш ніка "Serg_T" там помічено не було...
Ну і подальше обговорення поза рамками теми буде видалятись без коментарів.
 

AWAS

Well-Known Member
Применительно к ЮВТ, вопрос о "личном" стоит так: "Что конкретно сделала Премер Министр за время своего правления, чтобы каждый украинец лично ощутил изменения к лучшему".
Она ПРЕКРАСНО умеет искать "врагов" и очень УВЕРЕННО на них нападать . Мне очень жаль, что люди как были зомбанутые, так их и кризис не учит:(
 
никому нельзя верить, очередная лапша которую нам вешают уже почти 19 лет, а мы как были дойным стадом, так им и останемся :(
 

mangust

патріот
Відповідь: Юлія Тимошенко

Як пише газета «Коммерсант-Украина», у розпорядженні видання 23 грудня опинився документ, який підтверджує намір БЮТ усунути В. Ющенка з посади Президента за допомогою процедури імпічменту. Віце-спікер Верховної Ради, член БЮТ Микола Томенко спростував інформацію про те, що юристами блоку розроблено проект подання народних депутатів про імпічмент президенту Віктору Ющенку.
Зокрема, газета зазначає, що в проекті подання народних депутатів перераховані ряд статей Кримінального кодексу, відповідно до яких дії Глави держави можуть бути кваліфіковані як злочини.
Проект був розроблений юристами БЮТ. «Коммерсант» вважає, що в проекті є ряд фактів, які свідчать про те, що добиватися імпічменту Президента фракція БЮТ має намір спільно з Партією регіонів.
Першим у списку злочинів, за які Президент може бути відправлений у відставку, значиться видання ним указів про дострокове припинення повноважень Верховної Ради V скликання.
«Видання таких актів було безперечним свідченням наміру Ющенка неконституційним шляхом припинити діяльність найвищого представницького органу, яким є Верховна Рада, що привело до тяжких наслідків в економічній, політичній і соціальній сферах, оскільки з квітня по вересень 2007 року була припинена діяльність як Ради, так і народних депутатів», – йдеться в документі.
Як пише газета, дії Глави держави, які свого часу дозволили БЮТ реалізувати план розпуску парламенту п'ятого скликання, на думку авторів подання, містять ознаки злочину, передбаченого ст. 344 Кримінального кодексу (незаконний вплив на народних депутатів з метою перешкоджання виконанню службових обов'язків особою з використанням свого службового становища).
Автори документа також вважають неправомірним звільнення В. Ющенком у квітні-травні 2007 року трьох суддів Конституційного Суду – Валерія Пшеничного, Сюзанни Станік і Володимира Іващенка. На їхню думку, це було пряме втручання в діяльність судового органу з метою перешкодити виконанню ним обов'язків по здійсненню правосуддя і самовільне присвоєння владних повноважень.
 

mangust

патріот
Відповідь: Юлія Тимошенко

В четверг правительство планирует «пропихнуть» свой «экстремальный» бюджет, а также правительственную антикризисную программу. Принятие правительственной программы необходимо для того, чтобы на протяжении года в Раде не поднимался вопрос об отставке Кабинета Министров. Судя по всему, Тимошенко собирается стартовать на президентских выборах именно с премьерской позиции.
 

mangust

патріот
Відповідь: Юлія Тимошенко

У ситуації, коли економіка валиться, а своє реноме треба рятувати, Юлія Тимошенко обрала відому тактику: «найкращий захист — це напад». Відтак глава уряду повісила цілу зграю собак на Президента, котрий насправді не має реального впливу на економіку, а оскільки звичайних обвинувачень видалося замало, Тимошенко закликала Ющенка добровільно подати у відставку. Крім того, за деякими даними, БЮТ розгорнув активну діяльність щодо пошуку механізмів імпічменту глави держави.
 

Vlad_S

Скептик
Как бы не была плоха Тимошенко, но, имхо, любые преобразования нужно начинать с Ющенко, т.к. на данный момент наиболее слабое звено именно он...
 
Статус
Закрита.
Зверху