Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Юлiя Тимошенко

NOOK сказав(ла):
выберешь-------и в америку.......ФУ юля
я вас не розумiю люди добрi. То Ющенко був проамериканським (ну це ще можна зрозумiти, бо дружина ж звiдти)... але яке вiдношення має Юлька до америки?

та i чого ви так критикуєте всi америку? ви не хочете такого ж рiвня життя? ви не хочете жити по людськи?..... а якщо боїтесь амерканського образу життя i всих тих маразмiв, якi там є - то не переймайтесь... ми в УКРАЇНI i тут все буде ПО-УКРАЇНСЬКИ, бо тут люди iншi. Та досить вже дивитись на iншi країни... їх вплив не так то i великий.... якби не люди вирiшували долю виборiв, то полiтики б зараз не розпинались так перед нами. Тому вибiр робимо завжди ми i ми за нього вiдповiдатимемо, тому голосуйте за того, за кого вам не буде соромно от i все. Я за Юльку голосував ще 2002 року i не жалкую. Без вагань голосував за Ющенка минулого року i НЕ ЖАЛКУЮ. Проголосує зараз за Юльку i НЕ ПОЖАЛКУЮ.
Бажаю всiм визначитись, щоб потiм не було соромно дивитись дiтям в очi.
Ми зараз вирiшуємо долю країни..... Україна або стрiмко почне розвиватись, або стрiмко скотиться нижче нiж було при Кучмi.
ЦЕ ПЕРШI ВИБОРИ КОЛИ МИ ВИРIШУЄМО!
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: Юлiя Тимошенко

BOSCH сказав(ла):
Дуже завзятий політик.Мені Вона подобається, але хто є її соратники?
ну i .. це ви якусь новину комусь сказали? чого це вас так дивує?

По-перше це дурницi написанi... ну якщо я напишу листiвку з $1000000 i своїм прiзвищем, то багатшим не стану.... ви не припускаєте, що це просто елементарна провокацiя! i таке ж саме можна про кого завгодно написати.

По-друге, давайте уявимо що все це правда. Ну i що тут поганого?
Так було завжди, що в полiтичнiй силi були багатi люди, якi фiнансували предвиборчу компанiю.... але це не головне, головне з якими намiрами вони йдуть i про що домовлялись з Юлькою.
Якби я був мiльйонером, то менi було б просто вигiдно зробити цивiлiзованi правила гри для бiзнесу i тодi спокiйно заробляти грошi i не боятись, що ген-прокурор придумає якусь справу, чи якийсь чиновник одним розчирком пера загубить мiй бiзнес...... я впевений, що бiльша частина мiльйонерiв зацiкавлена в наведеннi порядку, бо все це вже дiстало всiх.... i їх теж. От це може буди першою причиною, чого багатiї йдуть до полiтики.

Найголовнiше тут це знайти той момент, коли полiт.сила перемагає пiсля виборiв, коли можна максимально вiдсторонити бiзнес вiд полiтики i я впевнений, що Юлька це зможе зробити.... вона просто не слабохарактерна i у неї таки вистачить сили якщо вона захоче цього.

Схожа ситуацiя була пiд час президентських виборiв i Ющенка звiсно ж фiнансували Порошенко, Жванiя i iншi.. але проблема в тiм, що Ющенку духу не хватило вiдсторонити їх i прикинутись "дурачком", що я нiчого не знаю, я вам нiчого такого (тобто робити все що заманеться) не обiцяв. Такий момент був i вiн вирiшив звiльнити всих. На той момент це було правильно (бо з одного боку Юлька казала, що Порошенко гад, а Порошенко казав, що Юлька така-сяка... i важко було зрозумiти кому вiрити). Як на мене єдина помилка Ющенка, це те, що вiн не скористався до кiнця цим шансом i не вiдсторонив Порошенка i всю оту "кампанiю" вiд плiтики/влади i повiрив отому судовому рiшенню, що Порошенко чистесенький як янгол. Ющенко зайняв сторону Порошенко, а не Юльки.
Якби вiн зайняв сторону Юльки, то навiть пiсля її звiльнення можна було вести себе по-людськи i не пiдписувати славнозвiсного меморандума з Регiонами, а краще домовитись з Юлькою, що вони пiдуть разом на вибори i вона зможе претендувати на крiсло прем'єра пiсля виборiв. I проголосували б вони за Єханурова i було бсе добре. Але iсторiя пiшла не так.... хоча хто його знає як краще, напевно так воно i мало бути i все ще у нас попереду.
 
S

sacrifice

Guest
Ответ: Юлiя Тимошенко

sezal сказав(ла):
я вас не розумiю люди добрi. То Ющенко був проамериканським (ну це ще можна зрозумiти, бо дружина ж звiдти)... але яке вiдношення має Юлька до америки?

та i чого ви так критикуєте всi америку? ви не хочете такого ж рiвня життя? ви не хочете жити по людськи?..... а якщо боїтесь амерканського образу життя i всих тих маразмiв, якi там є - то не переймайтесь... ми в УКРАЇНI i тут все буде ПО-УКРАЇНСЬКИ, бо тут люди iншi. Та досить вже дивитись на iншi країни... їх вплив не так то i великий.... якби не люди вирiшували долю виборiв, то полiтики б зараз не розпинались так перед нами. Тому вибiр робимо завжди ми i ми за нього вiдповiдатимемо, тому голосуйте за того, за кого вам не буде соромно от i все. Я за Юльку голосував ще 2002 року i не жалкую. Без вагань голосував за Ющенка минулого року i НЕ ЖАЛКУЮ. Проголосує зараз за Юльку i НЕ ПОЖАЛКУЮ.
Бажаю всiм визначитись, щоб потiм не було соромно дивитись дiтям в очi.
Ми зараз вирiшуємо долю країни..... Україна або стрiмко почне розвиватись, або стрiмко скотиться нижче нiж було при Кучмi.
ЦЕ ПЕРШI ВИБОРИ КОЛИ МИ ВИРIШУЄМО!
:appl: Браво! Всё сказано так, как оно есть на самом деле. Больше добавить нечего. :appl:
 

SoLar

Забанен
Ответ: Юлiя Тимошенко

sezal сказав(ла):
я вас не розумiю люди добрi. То Ющенко був проамериканським (ну це ще можна зрозумiти, бо дружина ж звiдти)... але яке вiдношення має Юлька до америки?

та i чого ви так критикуєте всi америку? ви не хочете такого ж рiвня життя? ви не хочете жити по людськи?..... а якщо боїтесь амерканського образу життя i всих тих маразмiв, якi там є - то не переймайтесь... ми в УКРАЇНI i тут все буде ПО-УКРАЇНСЬКИ, бо тут люди iншi. Та досить вже дивитись на iншi країни... їх вплив не так то i великий.... якби не люди вирiшували долю виборiв, то полiтики б зараз не розпинались так перед нами. Тому вибiр робимо завжди ми i ми за нього вiдповiдатимемо, тому голосуйте за того, за кого вам не буде соромно от i все. Я за Юльку голосував ще 2002 року i не жалкую. Без вагань голосував за Ющенка минулого року i НЕ ЖАЛКУЮ. Проголосує зараз за Юльку i НЕ ПОЖАЛКУЮ.
Бажаю всiм визначитись, щоб потiм не було соромно дивитись дiтям в очi.
Ми зараз вирiшуємо долю країни..... Україна або стрiмко почне розвиватись, або стрiмко скотиться нижче нiж було при Кучмi.
ЦЕ ПЕРШI ВИБОРИ КОЛИ МИ ВИРIШУЄМО!
Хочу американской демократии и уровня жизни, как в Ираке...
 

talstoy

what tha f@ck
Ответ: Юлiя Тимошенко

Представляю вашему вниманию скандальную книгу Юрия Рогозы "Убить Юлю"
...Петя и Саша недооценили главной опасности – Юля сумела - таки реально увеличить пенсии, как их там…социальные выплаты и прочую фигню. А ведь каждый нищий барбос, почувствовав живые «бабки» в кармане, становится непредсказуемым, это не фантазии, а социальный закон. Если липкий ужас нищеты отодвигается хоть немного, в мир вырываются фантомы вроде «гордости за страну», «европейского выбора», «свободы личности». Вон, те же поляки уже «поэксперементировали»!.. Пора умнеть, учиться на чужих ошибках, на своих – дорого обходится!
Бензин и мясо – это хорошо. Но Коля Мартынко знал, что миром правит одна сила. Баксы, бабки, лавэ, капуста…ДЕНЬГИ.
Семнадцать миллиардов. Как оказалось, именно столько их нужно было внепланово «пустить в оборот», чтобы превратить эти самые «повышения», выстраданные Премьеркой со своими лузэныками и матрехиными в пыль, дырку от бублика, и, как следствие – в досаду и злость, стиснутые зубы и кулаки населения.
Семнадцать миллиардов… Повторив сумму еще раз, Мартынко почувствовал невольное уважение к Юльке. Умеет, когда хочет, сучка, жаль все – таки, что она не с нами!.. Впрочем, теперь это уже неважно. После таких ударов не поднимаются. Предыдущий премьер, кандидат на место Рыжего «выбросил» всего - то полтора миллиарда – и это казалось катастрофой, убийством страны, преступлением!!.. А тут – 17. С девятью нулями…
Кому – нибудь другому за этой комбинацией непременно померещились бы стоящие у прилавков озябшие старушки, перебирающие на морщинистых ладонях медяки, застрелившиеся от безденежья и позора офицеры, инженеры - бюджетники, продающие обручальные кольца, чтобы купить лекарства заболевшему ребенку, голодающие в мрачном забое шахтеры, новорожденные подкидыши около мусорных баков…

 

nvm

Member
Ответ: Юлiя Тимошенко

SoLar сказав(ла):
Хочу американской демократии и уровня жизни, как в Ираке...
:icon_ques ты сам всё сказал, а сейчас подитожил, даже добавить нечего, ДЕРЗАЙ.
 

CkoTuH[a]

gotfrag.com
Ответ: Юлiя Тимошенко

Я щитаю, что Тимошенко может реально выгратть эти выборы................. главное что б ей не что не помешало (фальсификация, видеоМонтаж и т д) а так она хороший политик. Это мое мнение!
 
N

NOOK

Guest
Ответ: Юлiя Тимошенко

sezal сказав(ла):
я вас не розумiю люди добрi. То Ющенко був проамериканським (ну це ще можна зрозумiти, бо дружина ж звiдти)... але яке вiдношення має Юлька до америки?

та i чого ви так критикуєте всi америку? ви не хочете такого ж рiвня життя? ви не хочете жити по людськи?..... а якщо боїтесь амерканського образу життя i всих тих маразмiв, якi там є - то не переймайтесь... ми в УКРАЇНI i тут все буде ПО-УКРАЇНСЬКИ, бо тут люди iншi. Та досить вже дивитись на iншi країни... їх вплив не так то i великий.... якби не люди вирiшували долю виборiв, то полiтики б зараз не розпинались так перед нами. Тому вибiр робимо завжди ми i ми за нього вiдповiдатимемо, тому голосуйте за того, за кого вам не буде соромно от i все. Я за Юльку голосував ще 2002 року i не жалкую. Без вагань голосував за Ющенка минулого року i НЕ ЖАЛКУЮ. Проголосує зараз за Юльку i НЕ ПОЖАЛКУЮ.
Бажаю всiм визначитись, щоб потiм не було соромно дивитись дiтям в очi.
Ми зараз вирiшуємо долю країни..... Україна або стрiмко почне розвиватись, або стрiмко скотиться нижче нiж було при Кучмi.
ЦЕ ПЕРШI ВИБОРИ КОЛИ МИ ВИРIШУЄМО!

......такое же как И Ющ.....только маскированей ведёт политику......
...политологические понятия это подтверждают
...воть
 

talstoy

what tha f@ck
Ответ: Юлiя Тимошенко

Представляю вам не менее интересную книгу, чем "Убить Юлю" Рогозы. На этот раз автор повествует о гипотетическом покушении на Юлию Владимировну, но теперь глазами её оппонентов. Несмотря на это, прочитал этот опус на одном дыхании и советую всем.

Остросюжетная повесть «Прицельная дальность», рассказывающая
о покушении на женщину -- премьер-министра Украины, была закончена
автором в августе 2005 года, в преддверии тех событий, которые
разыгрались на политической арене месяцем позже.
Балансируя на грани между современным кровавым триллером и
«черным» детективом, автор рисует совершенно невероятную и одновременно реальную, узнаваемую в деталях и персоналиях
интригу, разворачивающуюся на столичном Майдане, в день
празднования годовщины независимости Украины.

Есть ОН – Президент Плющенко.
Есть ОНА – Премьер-министр Сергиенко.
Есть ОНИ – Соратники и Свита.
И есть СНАЙПЕР – человек с чужим прошлым.
Сейчас – он никто. Он платит засвои и чужие грехи.
Но если придется, он будет стрелять…

 
Статус
Закрита.
Зверху