НОВИЙ МАЙДАН ???!!!

ЯК ВИ ГАДАЄТЕ? ЧИ БУДЕ НОВИЙ МАЙДАН???


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    80

Sim$Dim

бесконечная жесть
**Але здається , шо донецькі знов будуть голосувати за ПР, а нетямущі та бездумні пенсіонери за комуну :_( .Цього не можна допусти, бо тоді ці вибори стануть новим приходом старої банди на чолі медведчуків,кравчуків, можливо і кучмів. Це моя власна думка і прогноз. Хто що-небудь скаже з цього приводу????**

Что ты подразумеваешь под "Цього не можна допусти"?? Будеш запрещать пенсионерам делать свой выбор?
И почему ты считаешь, что правительство должны представлять только те политические силы которые нравятся лично тебе? Ты не уважаешь мнения других людей?
ЗЫ. Коста, мне кажется что этот разговор именно для этой темы, так как в "Кем должен быть депутат" обсуждается не политическая или идеологическая принадлежность, а образование, профессия и моральные качества.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Sim$Dim сказав(ла):
**Але здається , шо донецькі знов будуть голосувати за ПР, а нетямущі та бездумні пенсіонери за комуну :_( .Цього не можна допусти, бо тоді ці вибори стануть новим приходом старої банди на чолі медведчуків,кравчуків, можливо і кучмів. Це моя власна думка і прогноз. Хто що-небудь скаже з цього приводу????**

Что ты подразумеваешь под "Цього не можна допусти"?? Будеш запрещать пенсионерам делать свой выбор?
И почему ты считаешь, что правительство должны представлять только те политические силы которые нравятся лично тебе? Ты не уважаешь мнения других людей?
ЗЫ. Коста, мне кажется что этот разговор именно для этой темы, так как в "Кем должен быть депутат" обсуждается не политическая или идеологическая принадлежность, а образование, профессия и моральные качества.
Ну от чому відразу забороняти??? Якщо треба було вводити заборону то лишень на комуністичну партію як це зробили прибалтійські країни. А зараз треба людям пояснювати і вчити жити у новому суспільстві, бо більшість населення Донецька, Луганська та інших міст східної України живуть начеб то минулим і нехочуть ніяк йти у ногу з часом. А усіляки партії накшталть СОЮЗу намагаються на цьому зіграти. Треба перервати інформаційний вакуум і притягнути до відповідальності тих хто розпалює в Україні міжнаціональну ворожнечу намагаючись тим самим розвалити країну і вітдати її знов до росії!
 

rfvgy

Ukrainian
Новый майдан врядли будет.Но меня беспокоит другое-на предприятиях хозяева урезают рабочим зарплату.Такое было год тому-собирали для Янека.Каждый месяц по100 гр.А теперь хотят реванша сраной опозиции.К сожалению у нас не развито профсоюзное движение.Судовая система оставляет желать лутшего.Искуственно разжеч недовольство легко-,а чем тушить?
 
Зверху