Відповідь: Организованная праведность
Прочитал я вашу программу, но там ничего нет ни о развитии экономики, ни науки, ни о реформе образования, ни о медицине.
Дозвольте я вам відповім.
Найважливіші речі в світі ірраціональні, невагомі, невловимі. Слава, любов, краса, душа і віра. Економіка лежить на них як на скелі. 11 вересня було здійснено дослід, який підтверджує це. Тоді зруйнували три будинки та чотири літаки. Дуже важливі будинки і дорогі літаки. Проте для економіки ці втрати не мали б бути відчутними, позаяк профіцит американського бюджету десь 180 млрд. доларів США.
А втім, ми могли тоді піти до кіоску обміну валют і переконатися, що економіка США в нокдауні. Бо американці зневірені і розгублені. Цифри і покажчики повзуть донизу під впливом явищ, які не можуть бути обчислені, лише відчуті. Економісти не зарадять. Потрібні поети, а вони, чорт забирай, всі сьогодні мусульмани.
Буш, будучи людиною недалекою, втім, не позбавлений своєрідної селянської кмітливості. Він не займається економікою. На те є бухгалтери. Він переймається колективним підсвідомим. Він думає не про те, як підняти індекс Доу-Джонса, а про те, як підняти віру, Тому він і вийшов з договору по ПРО коли найбільше потребував підтримки інших його учасників. Це не таліби були противниками виходу Америки з цього договору. їм все одно. Проти були всі союзники США по анти терори стичній коаліції. Це була навмисна нетактовність. Американці мали відчути, що вони, як і раніше, не залежать від світу. А світ від них залежить. Бажаючи витягти економіку, Буш не збирається вкладати в неї гроші. Натомість багато мільярдів він вклав у війну. Себто у віру.