Сергій Тігіпко

Проголосували б Ви за Тігіпко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    189

mangust

патріот
Відповідь: Сергій Тігіпко

«Соромом, а не приємністю для ТІГІПКА є підтримка з боку профашистської одеської партії «Родіна» Ігоря МАРКОВА», - заявив відомий правозахисник, член Правління Української народної партії Степан ХМАРА. Так політик прокоментував заяву кандидата у Президенти України ТІГІПКА у Миколаєві, що йому «однозначно приємна» підтримка МАРКОВА.
«Скажи мені, хто твій друг і я скажу, хто ти», - констатував ХМАРА. За словами правозахисника, «лідер «Родіни» раніше набув іміджу політика-українофоба, завдяки своїй антиукраїнській діяльності та розпалюванню міжнаціональної ворожнечі». «Однак після особистої участі у побитті жінок, дітей та похилих людей під час мирної демонстрації в Одесі Ігор МАРКОВ з політиків вибув в іншу категорію - бандитів, за яким тюрма плаче», – констатував ХМАРА. Він нагадав, що «участь МАРКОВА у побитті засвідчує купа відеоматеріалів».

За словами ХМАРИ, «обличчя нового «союзника» ТІГІПКА промовисто свідчить про людські якості самого кандидата у Президенти України». На думку ХМАРИ, «з такою «підпискою» ТІГІПКУ варто розраховувати не на підтримку здорового демократичного суспільства, а хіба що - на прихильність проросійських бандитів Одеси». Представник УНП застеріг українську спільноту від підтримки ТІГІПКА на президентських виборах, «оскільки в іншому випадку методи «Родіни» ім. МАРКОВА можуть розповсюдитися з Одеси на всю Україну».
 

YUPI

Подполье
Модератор
Голосую за Тигипко и всем советую ибо уже надоело видеть Януковича и Тимошенко. Надеюсь Тигипко ровно выйдет во второй тур и победит Януковича. Все к этому идет...

Тигипко единственный кандидат который не ищет провакаций и ни на кого не наговаривает.

Только Тигипко ничего не обещает, а говорит что нужно работать!
Если кто-то не согласен что нужно работать, а не обещать золотые горы как Тимошенко и Янукович - УБЕЙТЕСЬ!

Человек знает что делает и чего хочет. А то что там у Януковича был да у Кучмы кем-то дак он же ушел потому как не понравились некоторые взляды на политику.

Короче говоря голосуйте за своего Тягныбока и молчите! Уже не знают до кого приципится только бы своих фашистов да националистов в герои приписать. Да марши УПА устроить где только можно! Не будет этого пока живо поколение которое защитило Родину от Гитлера и передало тот боевой и победный дух своим внукам, а внуки своим детям.

Тигипко самый нейтральный кандидат и я за него голосую! И не думайте что он не проходной! Нужно стоять до последнего и все получится!

Голосуем за Сергея Тигипко!
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Сергій Тігіпко

Проблема Тигипко в тому, що він не бачить політики, він ставить на економіку. І це не правильно. Політики мають займатися політикою, а економікою нехай займаються бухгалтери. В нього немає ідей, самі цифри. Девізом його на виборах має бути: "покраще поспати і посмачніше пожерти", бо це все, що він пропонує. Жодних ідей. Все зводиться до банального "набивання утроби".

P.S. Мавпи теж здебільшого політично нейтральні, їх цікавлять лише банани, не більше. Вони не переймаються проблемами УПА. "Даєш в президенти шимпанзе!"
 

YUPI

Подполье
Модератор
под политикой вы подразумеваете то что сейчас происходит? сплошная драка за закон о соц стандартах и за бюджет?

Какие еще нужны идеии кроме как нормально жить и работать?

Кому нужно ваше прошлое? Этого уже не вернуть хоть как бы ни хотели...


А я реально хочу жрать хлеб с МАСЛОМ, а не гнилые исторические факты и такие же идеи по поводу нации и народа.

Будет хорошая жизнь будет и народ и нация... и будут идеи...

Хотя идей и сейчас хоть отбавляй. Я именно про нормальные идеи в плане изобритений открытий и т.п. а не о установлении памятников всяким Карлам Шухевичам и Бендере.

Идеи то есть, а денег чето нету. Как-так? Ведь у Ющенка сколько идей было но чето наверно не туда его занесло...

Тигипко и только! Пусть лучше будет пузо набито, чем голодные но с "идеями"!
 

Xenon

New Member
оно бы и тигипко ничего если бы он на прошлых выборах не драл руки за яныка, после этого нормальный избиратель ему никогда неповерит. Между Тигипком и Богословской нет никакой разницы, что тот что та так были за яныка, я как сейчас помню как он сидел на стульчике на каком-то ток-шоу и такие умные речи толкал в сторону яныка, а терь видищь ли по-другому заспевали.

Нет, кто-кто а этот чувачок после этого уважения как политика с устойчивыми моральными принципами доверия не вызывает.
голосуйте лучше сразу за яныка.
 

YUPI

Подполье
Модератор
а кто же вызывает доверие?
 

Agat

New Member
Тигипко реально достойный кандидат. У него груза "воровского" общака, в отличие от других реальных кандидатов.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Сергій Тігіпко

Между Тигипком и Богословской нет никакой разницы
Не погоджусь. Тігіпко хочь якось, але у бізнесі розуміється, а Чорнорота тільки брудом когось вміє обливати і підстілатись під Росію, зраджуючи інтереси України.
Тігіпко перш ніж продати Україну хоч спробує придати їй якійсь товарний вигляд.
 
Тигипко....
а студенты политеха помнят, как при попытке объединения университетов, тигипка сказал, что пора присоединять к хорошему университету СНАУ двух доходяг (СумГУ и СумДПУ)...
понятное дело, что ето не очень весомый повод за него не голосовать..но осадок остался и желания его рассматривать в роли кандидата нет..
да и чесно говоря не очень ето и новое лицо, успел и он в политике примелькаться и засветиться с неочень хороших сторон...

мое мнение
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Сергій Тігіпко

под политикой вы подразумеваете то что сейчас происходит? сплошная драка за закон о соц стандартах и за бюджет?
Під політикою я розумію політику.
Какие еще нужны идеии кроме как нормально жить и работать?
Тільки собаці в житті достатньо лише їсти та справляти нужду. Хоча, мабуть ви праві, більшість електорату не надто далеко від неї пішла, тому їм, мабуть теж вистачить...
Кому нужно ваше прошлое? Этого уже не вернуть хоть как бы ни хотели...
А що потрібно? Ні минулого, ні майбутнього, ні ідей, ні принципів, ні віри. Не потрібно нічго, лише хліб з маслом та чистий гальюн.
Знаєте, в зоопарку і годують добре, і навоз вивозять вчасно. А що ще треба? "Мечта всей жизни."
Будет хорошая жизнь будет и народ и нация... и будут идеи...
Не буде. Буде нігелістичне бидло що з часом волатиме лише про червону ікру, коли масло вже вийде з моди. Все інше його навряд чи цікавитиме, як не цікавить зараз.
Хотя идей и сейчас хоть отбавляй. Я именно про нормальные идеи в плане изобритений открытий и т.п. а не о установлении памятников всяким Карлам Шухевичам и Бендере.
Ви не відрізняєте духовність від науково-технічного прогресу?
Идеи то есть, а денег чето нету. Как-так? Ведь у Ющенка сколько идей было но чето наверно не туда его занесло...
Пусть лучше будет пузо набито, чем голодные но с "идеями"!
Звісно, що для вас ідеї, ваш ідеал - гроші. Єдина цінність, єдина мета, єдина святість. Продажна безсенсова країна... Сумно.
 
Зверху