ВО "Свобода"

Проголосували б Ви за Тягнибока на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    200

МАХ

Active Member
А визволителі від чого?... варто пам’ятати що на Західній Україні комуністи були такими ж окупантами як і німці, люди що там мешкали напевне й не відчули різницю… тому пам’ятник визволителям там можливо для більшості українців здаватиметься недоречним… я за знесення пам’ятників тоталітарного режиму, що мають ідеологічні мотиви, та пам’ятників диктаторів… проте я проти знесень пам’ятників солдатам, що віддали життя проти окупаційної Німеччини… Мій прадід був запівалою… йшов першим… першим й помер під Дніпропетровському… помер не за ідеологію, а за власну родину, за власну землю… тому вважаю що пам’ятники воїнам Червоної Армії, як визволителям мають місце бути, там де вони доречні… так само як і воїнам УПА, які боролися за ідею, якою ми зараз живемо…
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

над ним поки не було судового процесу :(
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: ВО "Свобода"

над ним поки не було судового процесу :(
Осудить коммунизм и его вождей - дело нехитрое, но как тогда быть с тем, что Украина приобрела часть своих территорий в результате преступной деятельности большевиков :)
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Так що тепер німцям Гітлера любити треба???
За то, что у Германии отобрали Судеты и Восточную Пруссию, и она 25 лет платила репарации. И за то, что несколько миллионов пленных немцев сидели в сталинских лагерях до 1953 года...
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

як сказав пан мозговий: "логіка типового мешканця за Уралом. у самого 10 гектарів непаханої землі, бур"яном двір заріс, хата розвалена, її можна пальцем проткнути наскрізь. але волає, що Куріли Японії ми не віддамо." імперська логіка. нахапатись усього, а що робить із цим - хз.
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Тобто продовжуючи твою логику якщо Гітлер би знищив всіх євреїв,слов'ян та циган і захопив пів світу він був би національним героєм? Дивна імперська логіка...
Во-первых, уважаемый, я с Вами брудершафта не пил. Во-вторых логика действительно странная т.к. речь идет не о Сталине или Гитлере и любви или нелюбви к ним, а о возможных последствиях признания действий большевиков незаконными...
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: ВО "Свобода"

як сказав пан мозговий: "логіка типового мешканця за Уралом. у самого 10 гектарів непаханої землі, бур"яном двір заріс, хата розвалена, її можна пальцем проткнути наскрізь. але волає, що Куріли Японії ми не віддамо." імперська логіка. нахапатись усього, а що робить із цим - хз.
В огороде бузина - в Киеве дядька. Вы лучше объясните, как Вы будете отстаивать законность западных границ Украины, которые были установлены, по Вашей же замечательной не имперской логике, преступным путём :)
 

Vlad_S

Скептик
...Про що ви ,Шановний?.
В частности о заявлениях румынского президента по поводу непризнания пакта Молотова-Риббентропа в части касающейся границ...
...Окрім ваших відверто шовіністичних замашок є ще цивілізоване міжнародне законодавство.
И в чем заключаются мои шовинистические замашки, в том, что я предлагаю сначала думать, а уже потом шашкой махать - т.к. международное законодательство вещь непостоянная. И никто еще 20 лет назад не думал, что можно делить суверенные государства у них не спрашивая, как это произошло с Югославией...
 
Зверху