Нова влада

arnisumy

Well-Known Member
зе-підори, ви зробили це разом!

17.06.20 14:15
В ОП написали новий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО з імплементованою "формулою Штайнмаєра", - Єрмак

Офіс Президента підготував новий законопроєкт про так званий особливий статус тимчасово окупованих Росією окремих районів Донецької та Луганської областей з імплементованою в нього "формулою Штайнмаєра".
Про це заявив глава ОП Андрій Єрмак в передає .
"Сьогодні ми представили перший закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей" з імплементованою "формулою Штайнмаєра". Далі ми його обговорюємо з нашими представниками територій, вони висловлюють свою думку", - розповів Єрмак.
 

arnisumy

Well-Known Member
от вам "боротьба з корупцією", лошари!

17.06.20 15:29
Суд зобов'язав поліцію почати проти Масі Найєма справу за неправдиве повідомлення про злочин, - Денис Єрмак. ДОКУМЕНТ

Шевченківський районний суд Києва зобов'язав правоохоронців відкрити проти адвоката Масі Найєма кримінальне провадження за заявою брата керівника Офісу президента Дениса Єрмака.
Про це Денис Єрмак повідомив у опублікувавши скриншоти рішення суду, інформує В Єдиному реєстрі судових рішень документ поки відсутня.
"Суд зобов'язав поліцію відкрити справу за моєю заявою на скандального адвоката Масі-Мустафа Найєма за ст. 383 Кримінального кодексу - завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину", - написав Єрмак.
Як повідомив Єрмак, йдеться про скандал навколо "плівок Єрмака", під час якого народний депутат Гео Лерос і його адвокат Масі Найєм заявили про причетність Дениса Єрмака до торгівлі державними посадами.
Також читайте:
"По-перше, не вказано жодних фактичних обставин у справі, які повинні були бути йому відомі, адвокату Лероса, якщо вже він пише заяви подібного роду. По-друге, на відомих і оприлюднених раніше відеозаписах немає і згадки того, що мій брат може "сприяти" призначенням на якісь посади, на чому наполягає адвокат. І по-третє, жодна людина, ім'я якої звучало на записах не призначена на посаду в держорганах", - заявив Єрмак, коментуючи рішення суду.
Читайте на "Цензор.НЕТ":
Нагадаємо, 29 березня, Гео Лерос , на яких брат глави Нардеп також повідомив, що .
Андрій Єрмак звинуватив Лероса в наклепі і пообіцяв
Цензор.НЕТ опублікованих записів.
Читайте на "Цензор.НЕТ":
за фактом можливого скоєння корупційних злочинів під час призначення осіб в органи державної влади.
ст. 190 (Шахрайство), стаття 344 (Втручання в діяльність державного діяча), стаття 328 (Розголошення державної таємниці) і стаття 365 (Перевищення влади або службових повноважень).
Адвокат Масі Найєм повідомив, що прокуратура на депутата від "Слуги народу" Гео Лероса, який також є засновником проєкту вуличного мистецтва Art United Us.
Як стало відомо Цензор.НЕТ із власних джерел, Дениса Єрмака, брата глави Офісу президента Андрія Єрмака, 31 березня
13 травня стало відомо, що матеріали кримінального провадження щодо відеозаписів з братом глави Офісу президента Андрія Єрмака Денисом Єрмаком передали в Службу безпеки України.
Президент Володимир Зеленський назвав справу про плівки Дениса Єрмака "порожньою" і заявив, що записами хотіли шантажувати його особисто. Крім цього він назвав Дениса Єрмака "базікалом", а опублікував записи депутата СН Лерос - "аферистом".
Національне антикорупційне бюро підтвердило, що через записи розмов Дениса Єрмака веде кримінальне провадження проти його брата Андрія Єрмака, керівника Офісу Президента.

 

arnisumy

Well-Known Member
молодці зе-підори!

18.06.20 15:25
Рада підтримала в першому читанні президентський законопроєкт про референдум

Верховна Рада підтримала в першому читанні президентський законопроєкт №3612 про референдум.
Як повідомляє кореспондент , за відповідне рішення проголосували 252 народні депутати.
Водночас Рада не підтримала два інші законопроєкти про референдум - №2182 за поданням лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко ( "за" - 68 голосів) і №3177 за поданням нардепа ОПЗЖ Василя Німченка ("за" - 75).
"Законопроєктом передбачаються таки види всеукраїнського референдуму з предмету:
1) затвердження закону про внесення змін до розділів I, III, XIII Конституції України;
2) вирішення питання загальнодержавного значення;
3) зміна території України;
4) втрата сили закону України або окремих його положень
", - йдеться в пояснювальній записці.

У той же час, згідно з текстом законопроєкту, не можуть бути предметом всеукраїнського референдуму питання:
  1. що суперечать положенням Конституції України, загальновизнаних принципів і норм міжнародного права, закріпленим в першу чергу Загальною декларацією прав людини, Конвенцією про захист прав людини і основних свобод, протоколами до неї;
  2. спрямовані на ліквідацію незалежності України, порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України, створення загрози національній безпеці України, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі;
  3. щодо законопроєктів з питань податків, бюджету, амністії;
  4. віднесені Конституцією України і законами України до відання органів правопорядку, прокуратури або суду.
У законопроєкті пропонується, щоб на референдум одночасно могло бути винесено тільки одне питання, він має бути сформульований чітко, зрозуміло, не допускати різних тлумачень і припускати відповіді "так" або "ні".

Для того, щоб референдум відбувся, на ньому повинні будуть проголосувати не менше 50% виборців.
Для затвердження питання, винесеного на референдум, його повинні підтримати понад половина виборців, що проголосували.
Референдум про зміни в Конституції і референдум за народною ініціативою зможе призначати президент, референдум про зміну території України - Верховна Рада.
Референдум за народною ініціативою проголошується на вимогу не менше 3 млн виборців, підписи яких зібрано не менш як у двох третинах регіонів України (включно зі всіма областями, Києвом, Севастополем та АР Крим), не менше 100 000 в кожному з регіонів.
Законопроєкт також передбачає створення автоматизованої інформаційно-аналітичної системи, за допомогою якої громадяни зможуть підтримати ініціативу про проведення референдуму, а так само проголосувати на ньому.
 

arnisumy

Well-Known Member
"какаяраздніца" головне, що по гарній дорозі будуть везти на кладовищє!

18.06.20 11:06
Украина вошла в "красную" зону по уровню заболеваемости коронавирусом

Резкий рост числа заболевших COVID-19 в Украине в последние дни перевел страну из "зеленой" в "красную" зону, в которой, согласно определениям правительства и Минздрава, показатель заболеваемости Covid-19 превышает 40 активных случаев на 100 тыс. населения.
Об этом со ссылкой на сообщает .
По данным Минздрава, число болеющих коронавирусом украинцев в настоящий момент составляет 17,65 тыс., что с учетом используемой министерством численности населения страны в 43,74 млн человек, выводит на показатель 40,3.
Ряд экспертов указывали, что реальный показатель еще несколько выше, так как, по данным Госстата, наличное население составляло 41,83 млн, а постоянное – 41,66 млн. А по данным электронной переписи, озвученной при прошлом правительстве тогдашним министром Кабинета министров Дмитрием Дубилетом, население Украины еще меньше – 37,29 млн.
Опираясь эти данные получается показатель заболеваемости Covid-19 в стране на 42,3 и 47,3 соответственно.
Замминистра здравоохранения, главный государственный санитарный врач Украины Виктор Ляшко 10 июня отмечал, что по информации украинских дипломатов ЕС рассматривает возможность возобновление с 1 июля авиасообщения с другими странами, если они будут соответствовать эпидкритерию 40 активных случаев на 100 тыс. населения. На тот момент в Украине этот показатель составлял 33.
Затем правительство Украины официально закрепило этот показатель, освободив иностранцев и украинских граждан, въезжающим в страну после 15 июня из стран "зеленой" зоны, от обязательной 14-дневной обсервации или использования приложения "Дий вдома", тогда как при въезде из стран "красной" зоны требования обсервации или использования "Дий вдома" обязательны.
Рекордный уровень заболевших 17 июня вывел на рекордные уровни и четыре других важных показателя развития эпидемии в Украине: усредненное за неделю и две недели число заболевших в сутки, число болеющих COVID-19 в настоящее время и процент "результативных" ПЦР-тестов.
К моменту первого послабления карантина 10 мая среднесуточная заболеваемость за одну и две неделю вышла на локальный максимум в 476-474 чел., после чего она опустилась на локальный минимум в 375-382 чел. 29 мая, однако затем начала быстро расти и теперь составляет уже 713 в среднем за неделю и 618 – в среднем за две недели.
Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) указывает, что продолжительность периода между моментом заражения COVID-19 и появлением симптомов обычно составляет около пяти-шести дней, но может варьироваться в пределах от одного до 14 дней. Помимо этого, почти во всех странах на выходные число регистрируемых заболевших существенно падает по административным причинам. Поэтому в мире используют графики среднесуточной заболеваемости за последние одну и две недели.
Помимо этого, в последние 15 дней непрерывно и быстрыми темпами ухудшается и другая важная кривая – число болеющих COVID-19 в настоящее время. В результате 6 июня этот показатель в Украине впервые превысил 14 тыс., спустя четыре дня – 15 тыс., через три дня –16 тыс., а через два дня – уже 17 тыс. и 17 июня достиг 17,65 тыс. Хотя ранее на преодоление отрезка с 13 тыс. до 14 тыс. понадобилось полмесяца.
Наконец, 20 дней, за исключением одного дня, растет и такой показатель как отношение числа заболевших к числу ПЦР-тестов, усредненное за неделю. Оно также достигло локального минимума в 3,8% 29 мая, однако теперь выросло до 6,82%, что соответствует показателя на начало ослаблений карантина.
Как сообщалось, в Украине с 1 июня начался третий этап карантинных послаблений, с 5 июня разрешили работу ресторанов в помещениях и внутренние авиаперевозки, с 10 июня смогли начать работу базы отдыха, а с 15 июня – международные авиаперевозки.
В то же время 17 июня Кабмин продлил адаптивный карантин с 22 июня по 31 июля, установив дополнительные требования по ужесточению региональных карантинов при ухудшении ситуации.
Как сообщал БизнесЦензор, 18 июня в Украине за сутки 829 новых случаев коронавируса, 23 человека умерли от этой болезни, в общем количество выявленных случаев коронавируса составляет 34,063 тысячи.
17 июня рекордное количество новых случаев коронавируса было за сутки в Украине – 758 случаев.
16 июня в Украине за сутки 666 новых случая коронавируса, 11 человек из числа ранее заболевших умерли, 275 выздоровели.
15 июня о 656 заболевших за сутки, 14 июня - 648 заболевших, 13 июня – об антирекорде по случаям инфицирования за сутки 753 – инфицированных, 12 июня - о 683 новых случаях.
Высокий уровень заболеваемости коронавирусом в Украине на протяжении недели не связан с увеличением количества ПЦР-тестирований, министр здравоохранения Максим Степанов.

18.06.20 13:35
Рада решила направить миллиарды из фонда борьбы с COVID-19 на ремонт дорог

Верховная Рада приняла закон "О внесении изменений в государственный бюджет Украины на 2020 год", для направления средств из фонда борьбы с острой респираторной болезнью COVID-19 и ее последствиями на строительство и ремонт дорог, а также закупку оборудования для больниц.
Как передает , за принятие разработанного депутатами от фракции "Слуга народа" законопроекта №3509 во втором чтении и в целом проголосовал 331 народный депутат.
В частности, законом предусмотрена возможность направления средств фонда борьбы с коронавирусом на "приобретение оборудования для приемных отделений опорных учреждений здравоохранения в госпитальных округах, для отделений экстренной (неотложной) медицинской помощи, входящих в многопрофильные больницы, для медицинских амбулаторий, фельдшерско-акушерских и фельдшерских пунктов в сельской местности и проведения капитального ремонта, реконструкции этих помещений, улучшение транспортного сообщения, строительство, реконструкцию, ремонт и содержание автомобильных дорог общего пользования государственного, местного значения".
В свою очередь Главное экспертное управление Верховной Рады указывает, что выделение средств Фонда борьбы с болезнью COVID-19 на дорожные работы создает риски для обеспечения собственно борьбы с распространением вируса, в том числе в случае ее возможного очередного обострения.
Как сообщалось, изначально авторы законопроекта предлагали выделить из Фонда борьбы с последствиями пандемиии что, по их мнению, позволит создать 12,6 тыс. новых рабочих мест в дорожной отрасли и еще около 50,4 тыс. рабочих мест в смежных сферах.
Однако ко второму чтению перечень направлений для выделения средств был расширен приобретением оборудования и проведением ремонта медицинских учреждений.
По данным Минфина на 10 июня, Кабинет министров уже из Фонда борьбы с последствиями коронавирусной болезни COVID-19 общим объемом 65 млрд грн.
При этом Министерство социальной политики оценивает потенциальное недополучение поступлений от единого социального взноса (ЕСВ) в 2020 году и предлагает в связи с этим выделить Пенсионному фонду трансферт из Фонда борьбы с Сovid-19 в размере 15,2 млрд грн.
Напомним, в целом в 2020 году на строительство и ремонт дорог в Украине в том числе 20 млрд грн одолженных под госгарантии, а 35 млрд грн "Укравтодор" планировал получить из средств, выплаченных "Газпромом" по итогам победы "Нафтогаза Украины" в Стокгольмском арбитраже. Еще 62 млрд грн выделены из Дорожного фонда.
 
Последнее редактирование:

arnisumy

Well-Known Member
18.06.20 12:57
Всупереч думці Комітету Разумков винесе на голосування проект Бужанського про скасування переходу російськомовних шкіл на українську, - Подоляк

Вчора парламентський комітет з гуманітарної та інформаційної політики відхилив законопроект "слуги народу" Максима Бужанського про скасування переходу російськомовних шкіл з вересня 2020 року на українську, який він подав, незважаючи на те, що до переходу вже все готово.
Як інформує про це в статті для написала Ірина Подоляк, екснардеп і ексзаступник міністра культури, молоді і спорту, один з авторів закону про функціонування української мови як державної.
"На гуманітарному комітеті ВРУ був "другий підхід" до законопроєкту вище згаданого фігуранта, "інженера-містобудівника" Бужанского про зміни до Закону про освіту щодо скасування переходу російськомовних шкіл з вересня 2020 року на українську, хоча підручники вже видрукувані, вчителі готові. Комітет після палких дебатів проголосував за відхилення цього законопроєкту.
Наїзди і гидотне хамство на адресу т.в.о. Міністра освіти свідчать про те, що дно гопництва і рагулізму депутатами від ОПЗЖ ще не досягнуте – є куди розвиватись. Малінавиє піджакі поміняли на Brioni, а сігарєткі на IQOS – от і вся еволюція", - написала вона.
Читайте на "Цензор.НЕТ":
Подоляк припустила, що розгойдування мовної теми вигідно всім сторонам, бо відбувається це перед виборами:
"Оскільки питання мови уже після ухваленого рік тому закону вкотре загострюється перед виборами, то напрошується висновок, що для дешевого і недорогого піару це вигідно усім – і вашим, і нашим. Жодного свіжого аргументу у сторін. Добре, що хоч почали говорити про русифікацію, як кремлівську політику ХХ століття, а не лише про катерининщину, валуєвщину чи емщину. Але широкі верстви трудового народу такі "дебати" люблять, бо вони освіжають і викликають бажання відродити віковічний ритуал "бити морди".
На її думку, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков все одно винесе закон на голосування.
Разумков все одно внесе законопроєкт про зміни до освітнього закону у залу, хоч він і був відхилений на комітеті. Чи є голоси за нього – не відомо. Чи є ризик, що ухвалять – є. Чи є ризик, що незадовго розкоркують діючий Закон Про забезпечення функціонування української мови як державної, за час існування якого жоден представник національних меншин, в тому числі російської, не постраждав? Є така небезпека, хоч "ущемльонки" нема", - зазначила Подоляк.
Також читайте:
Прогнозуючи розвиток ситуація навколо призначення омбудсмена із захисту прав україномовних громадян, вона вважає, що Кабмін відхилить сильнішу кандидатуру, бо президенту не потрібні ефективні дії в цьому руслі:
"Мінкульт і Мінюст, згідно з законом, підтримали на цю посаду кандидатуру Святослава Літинського – зваженого, законослухняного, розумного, спокійного, послідовного, досвідченого. Робитиме свою справу на совість, як робить останні десять років.
Офіс Уповноваженої з прав людини Денісової запропонував Тараса Кременя – нічого несподіваного, бо обоє з Народного фронту. Обиратиме Кабмін з цих двох кандидатур. Для мене очевидно, що Літинського "продинамлять", бо сильніша і системніша кандидатура ОП не потрібна, а обирає Офіс. Та й Аваков не підтримає…".
Подоляк порекомендувала готуватися до масових акцій на захист української мови.
Також читайте:
"Бо головне завдання будь-якої державної влади у справжній державі зробити все, щоб у далекому майбутньому серед інших мов, які на той час виживуть і пануватимуть у світі, залишилась українська. Хоча б під захистом умовного майбутнього "ЮНЕСКО". Якщо влада цього не розуміє – то треба їй пояснити. Якщо влада цього не хоче – то треба змусити. Набридли вже ті "крилатиє качєлі" від виборів до виборів. Всім не вгодиш", - підсумувала вона.
 

d324co

Well-Known Member
"какаяраздніца" головне, що по гарній дорозі будуть везти на кладовищє!
18.06.20 13:35
Рада решила направить миллиарды из фонда борьбы с COVID-19 на ремонт дорог

Верховная Рада приняла закон "О внесении изменений в государственный бюджет Украины на 2020 год", для направления средств из фонда борьбы с острой респираторной болезнью COVID-19 и ее последствиями на строительство и ремонт дорог, а также закупку оборудования для больниц.
Как передает , за принятие разработанного депутатами от фракции "Слуга народа" законопроекта №3509 во втором чтении и в целом проголосовал 331 народный депутат.
В частности, законом предусмотрена возможность направления средств фонда борьбы с коронавирусом на "приобретение оборудования для приемных отделений опорных учреждений здравоохранения в госпитальных округах, для отделений экстренной (неотложной) медицинской помощи, входящих в многопрофильные больницы, для медицинских амбулаторий, фельдшерско-акушерских и фельдшерских пунктов в сельской местности и проведения капитального ремонта, реконструкции этих помещений, улучшение транспортного сообщения, строительство, реконструкцию, ремонт и содержание автомобильных дорог общего пользования государственного, местного значения".
В свою очередь Главное экспертное управление Верховной Рады указывает, что выделение средств Фонда борьбы с болезнью COVID-19 на дорожные работы создает риски для обеспечения собственно борьбы с распространением вируса, в том числе в случае ее возможного очередного обострения.
Как сообщалось, изначально авторы законопроекта предлагали выделить из Фонда борьбы с последствиями пандемиии что, по их мнению, позволит создать 12,6 тыс. новых рабочих мест в дорожной отрасли и еще около 50,4 тыс. рабочих мест в смежных сферах.
Однако ко второму чтению перечень направлений для выделения средств был расширен приобретением оборудования и проведением ремонта медицинских учреждений.
По данным Минфина на 10 июня, Кабинет министров уже из Фонда борьбы с последствиями коронавирусной болезни COVID-19 общим объемом 65 млрд грн.
При этом Министерство социальной политики оценивает потенциальное недополучение поступлений от единого социального взноса (ЕСВ) в 2020 году и предлагает в связи с этим выделить Пенсионному фонду трансферт из Фонда борьбы с Сovid-19 в размере 15,2 млрд грн.
Напомним, в целом в 2020 году на строительство и ремонт дорог в Украине в том числе 20 млрд грн одолженных под госгарантии, а 35 млрд грн "Укравтодор" планировал получить из средств, выплаченных "Газпромом" по итогам победы "Нафтогаза Украины" в Стокгольмском арбитраже. Еще 62 млрд грн выделены из Дорожного фонда.
Шило на мило... Що там, що там ці гроші сп#дять...
 
Последнее редактирование:

arnisumy

Well-Known Member
19.06.20 12:01
Олігарх Коломойський і кум Путіна Медведчук є бізнес-партнерами в 3-х обленерго, на 2-х металургійних заводах і телеканалі "1+1", - "Схеми". ВIДЕО
Нардеп ОПЗЖ, кум Путіна Віктор Медведчук і олігарх Ігор Коломойський роками тримали дистанцію на публіці і несхвально відгукувалися один про одного. Минулого року Коломойський навіть назвав Медведчука зрадником і колаборантом.
Як повідомляє , проєкту " " вдалося з'ясувати, що такі відносини не завадили їм стати бізнес-партнерами щонайменше в чотирьох сферах: медіа, енергетиці, нафтовій логістиці та металургії. Крім телеканалу "1+1", Медведчук з родиною є партнером Коломойського в трьох обленерго і двох металургійних заводах.
You must be registered for see medias
 

arnisumy

Well-Known Member
19.06.20 14:06
Зеленський призначив ексучасника КВК і главу ДУСі Борзова на пост голови Вінницької ОДА

Президент України Володимир Зеленський своїми указами звільнив голову Вінницької обласної державної адміністрації Владислава Скальського і призначив на цю посаду голову Державного управління справами Сергія Борзова, попередньо звільнивши його із займаної посади. Також Зеленський присвоїв Борзову другий ранг державного службовця.
"Звільнити Борзова Сергія Сергійовича з посади Керівника Державного управління справами", - йдеться в тексті указу президента від 18 червня, оприлюдненому на сайті глави держави в п'ятницю, 19 липня, передає
Указом від 18 червня Зеленський звільнив "Скальського Владислава Володимировича з посади голови Вінницької обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою".
Потім президент призначив Борзова головою ОДА, про що йдеться в указі від 18 червня.
Читайте:
Крім цього Зеленський призначив Ігоря Лисого тимчасово виконуючим обов'язки глави ДУСі.
"Тимчасово покласти виконання обов'язків керівника Державного управління справами на Лисого Ігоря Васильовича - заступника керівника Державного управління справами", - йдеться в тексті указу від 18 червня.
Указом Зеленський присвоїв Сергію Борзову другий ранг державного службовця.
Борзов із 2014 року працює в керівництві Держуправління справами. З літа 2019 року очолює відомство.

Раніше балотувався до Вінницької облради за списками партії "Фронт змін".
До початку політичної кар'єри Борзов був директором команди КВК "Вінницькі перці". У 2011–2012 роках – директор команди КВК "Збірна України".
Дружина Борзова – дочка керівника "Ліги Сміху" Наума Барула. 21 липня 2019 року Ірина Борзова була обрана депутатом Верховної Ради по вінницькому округу №14.

 

arnisumy

Well-Known Member
19.06.20 13:38
Представник "Велюру" збирає підписи за відставку Бабака, що не підтримав кандидатуру "відрижки Табачника" Шкарлета на посаду міністра освіти, - "слуга народу" Лерос

Народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос заявив, що в парламенті збирають підписи за відставку Сергія Бабака з посади голови освітнього комітету через те, що він не підтримав ректора Чернігівського університету Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти.
Про це повідомляє кореспондент
"Представник "Велюру" в парламенті збирає підписи за відставку голови комітету Бабака, тому що він відмовився підтримати кандидатуру на посаду міністра освіти. Я не розумію, як можна голосувати за цю відрижку Табачника. Це неприпустимо. Я звертаюся до своїх колег: прошу вас згадати з якою метою ви йшли в парламент - ви хочете, щоб вами пишалися ваші діти, ваші рідні і всю державу. Але голосуючи за подібну кандидатуру - це бетонувати себе під поняттям "корупція"", - сказав Лерос.
Також читайте:
За словами Лероса, цю кандидатуру вибрали, "тому що ректори київських вишів обіцяли підтримати нашу колегу на місцевих виборах мера Києва".
"Ось це і є весь договірняк цієї історії. Я закликаю вас не голосувати, не підписувати відставку Бабака з посади голови комітету", - сказав нардеп.
Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль пропонує Верховній Раді призначити Шкарлета міністром освіти і науки.
Також читайте:
Ресурс "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях" виявив, що 2 у інших авторів без належних посилань на них (плагіат).
Кандидат на пост міністра освіти Сергій Шкарлет не раз заявляв про свою прихильність Партії регіонів, під час Революції Гідності змушував студентів зняти українські прапори з гуртожитку.
 

goool

Well-Known Member

В ЕСПЧ решили, что люстрация применялась к очень широкому кругу лиц, что привело к незаконному увольнению заявителей. Этим украинский закон об очищении власти отличается от процедур люстрации, внедренных в государствах Центральной и Восточной Европы, которые являются более целевыми и узконаправленными, постановили в ЕСПЧ. Украина должна выплатить пятерым заявителям по 5000 евро компенсации морального вреда.
 

arnisumy

Well-Known Member
:D :D :D
22.06.20 15:18
"Укрнафта" продала нефть для завода Коломойского по рекордно низкой цене (обновлено)

ПАО "Укрнафта" на аукционе 17 июня реализовала выставленную на площадке "Украинской энергетической биржи" (УЭБ) нефть в объеме 260,81 тыс. тонн по цене 4 243,06 грн за тонну (с НДС).
Об этом свидетельствуют данные биржевых торгов на УЭБ, передает со ссылкой на .
Таким образом, цена реализации нефти "Укрнафты" снизилась на 18,5% по сравнению с предыдущим аукционом, состоявшимся в апреле этого года.
Как отмечает профильное издание , таким образом цена проданной нефти составила $18 за берраль (без НДС) – это самая низкая цена продажи нефти "Укрнафтой" за более чем 10 последних лет (как минимум с 2010 года).
При этом на дату аукциона, котировки нефти Urals в Европе, к которым привязаны цены на нефть "Укрнафты", составляли $41 за баррель, то есть в два раза дороже, чем в тот день свой ресурс продала "Укрнафта". Средняя котировка по июню 2020 года составляет $40,4/барр.
По данным издания, обойти привязку к котировкам Urals удалось благодаря таможенному оформлению группой "Приват" свыше 50 000 тонн импортной нефти за 15 дней до подачи "Укрнафтой" заявки на проведение аукциона. Последние пять лет стартовая цена на нефть "Укрнафты" практически в 100% случаев рассчитывалась исходя из котировок Urals, поскольку группа "Приват" как единственный импортер нефти, оформляла свои поставки небольшими партиями, не выходя за пределы 50 000 тонн за 15 дней.
По данным enkorr, в конце мая – начале июня отдельные партии Azeri Light ПАО "Укртатнафта" (Кременчугский НПЗ) оформляло по таможенной цене $19,5–20 за баррель.
Читайте также:
Отметим, что перед аукционом 17 июня, на котором 261 тыс. т нефти была куплена по рекордно низкой цене, "Приват" сорвал двое предыдущих торгов – 13 и 28 мая, – на которых стартовые цены рассчитывались на основании котировок и составляли $35 и $40 за баррель. соответственно. Исходя из уровня котировок Urals в конце мая – начале июня ($39/барр.), покупатель нефти "Укрнафты" на аукционе 17 июня сэкономил на покупке нефти за счет ее привязки к таможенной цене импорта, около 1,29 млрд грн или $48,3 млн.
Всего с начала года "Укрнафта" продала 1,12 млн тонн нефти (при годовой добыче 1,5 млн тонн). Средневзвешенная цена реализации нефти "Укрнафтой" в 2020 году составила $25,2 за баррель, в то время как средняя цена нефти Urals в январе-мае 2020 года составила $39,2 за баррель – то есть на 55% дороже.
Как сообщалось, ПАО "Укрнафта" на аукционе 7 апреля продало , что соответствует примерно $21,7 за баррель без НДС. Была продана нефть, добытая с декабря 2019 по апрель 2020 года включительно. Часть этой нефти на момент продажи уже находилась в резервуарах Кременчугского НПЗ – единственного потребителя нефти "Укрнафты".
"Укрнафта" в 2019 году увеличила добычу нефти и конденсата на 4,7% (на 0,07 млн тонн) по сравнению с 2018 годом – до 1,52 млн тонн, природного газа – на 7,5% (на 0,08 млрд куб. м) – до 1,16 млрд куб. м.
"Укрнафта" является крупнейшей нефтедобывающей компанией страны. НАК "Нафтогаз Украины" принадлежит 50%+1 акция "Укрнафты", группе компаний, связанных с Игорем Коломойским и партенерами, – порядка 42% акций. На балансе "Укрнафты" находится 25 буровых установок, 1891 нефтяных и 162 газовых скважин, компании принадлежит 537 АЗС.
 

arnisumy

Well-Known Member
щас беня помацає, волохатою рукою, що там у зебілів по карманах лишилось :D :D :D

23.06.20 17:04
Минобороны впервые за последние годы начало закупку топлива у завода Коломойского

ПАО "Укртатнафта" (Кременчугский НПЗ группы "Приват" Игоря Коломойского и партнеров) 23 июня подписало с Министерством обороны контракт на поставку 3 550 тонн авиационного топлива.
Как сообщает отраслевое издание , это первый подписанный группой "Приват" контракт с оборонным ведомством как минимум с момента запуска системы ProZorro в 2015 году, передает .
Согласно условиям договора, компания до 23 июля поставит Минобороны авиационное топливо по 16 256 грн за тонну. По данным ценового мониторинга "Консалтинговой группы А-95", 23 июня на оптовом рынке новополоцкое РТ предлагался компанией "БНХ-Украина" по 14 150 грн за тонну (по предоплате и без учета доставки). Однако цена Минобороны включает логистические затраты, кроме того ведомство покупает топливо с отсрочкой платежа, что также влияет на цену.
Контракт подписан по итогу тендера 12 мая. Тогда на аукционе "Укртатнафта" предложила самую высокую цену среди 6 участников. Ее предложение было на 29% или на 3656 грн за тонну дороже, чем компании "ОККО", которая на аукционе предложила самую низкую стоимость (12 600 грн/т).
Но с 29 мая по 11 июня предложения всех остальных 5 компаний, в том числе "ОККО", были поочередно отклонены тендерным комитетом с формулировкой "неустранение недостатков в тендерной документации".
Предложение "Укртатнафты", как самое дорогое, рассматривалось в последнюю очередь и 16 июня было акцептировано.
Также 19 июня Минобороны после отклонения заявок всех остальных участников, акцептировало предложение "Укртатнафты" на поставку 1,2 тыс. тонн авиатоплива.
Как сообщалось, группа "Приват" впервые после 5-ти летней паузы заявилась на тендеры Минобороны летом 2019 года. Но в течение года компании из орбиты "Привата" : они или проигрывали конкуренцию другим компаниям или дисквалифицировались тендерным комитетом.
Основным поставщиком топлив для Минобороны в 2019 году оставалась группа "Трейд Коммодити", с которой оборонное ведомство в прошлом году заключило 7 контрактов на 2,2 млрд грн. в результате чего Минобороны из законтрактованных на 2019 году 80,9 тыс. тонн топлива получило от "Трейд Коммодити" 57,4 тыс. тонн (71%).
 

arnisumy

Well-Known Member
ну нарешті всі зебілоїди куплять собі по квартирі :D:D:D

5.06.20 17:42
Зеленський вітає запуск іпотечного кредитування під 10%: Зменшення ставки дозволить кожному українцю придбати житло

Президент Володимир Зеленський вітає анонсовану "ПриватБанком" державну програму "Доступне житло під 10%".
Про це повідомляє Офісу президента на сторінці в мережі Facebook, інформує
"Відсотки на придбання житла, які існували на ринку завжди і зараз пропонуються багатьма банками, для багатьох українців є непідйомним вантажем. Радий, що банки розуміють це і роблять ефективні кроки для зменшення ставки, щоб кожен українець міг сам придбати собі житло", - зазначив глава держави.
Програма почне діяти з 1 липня.
Раніше "Укргазбанк" оголосив про запуск іпотеки для українців під 8,8% річних, програма поки доступна в Харкові.
Нагадаємо, державний "ПриватБанк" з 1 липня яка передбачає надання іпотечних кредитів під 9,99% річних на термін до 20 років.
 

Fil 74

Well-Known Member
який наріт, такі і слуги ...
You must be registered for see medias
Уже и извинения от Корниенко приняла...
Ну не вылетать же из партии.
Действительно "корабельная сосна". Говорят так портовых шлендр называют.
 

arnisumy

Well-Known Member
ЗЕ-підори, а хто ж це зробив разом?

26.06.20 16:08
До вченого Інституту фізики Сененка, який виступає проти Шкарлета, прийшов "на розмову" представник СБУ

Співробітник Служби безпеки України прийшов на розмову в Інститут фізики НАН України до кандидата фізико-математичних наук Антона Сененка, який 18 червня брав участь в акції протесту проти призначення міністром освіти ексрегіонала Сергія Шкарлета.
Як інформує , про це повідомив Сененко на своїй сторінці в .
"Ну що, друзі, сьогодні до мене в Інститут приходив куратор з СБУ. Поспілкуватися про акцію протесту, що відбулася минулого четверга, проти вчорапризначеного міністра. Тобто прийшов не минулої п'ятниці, не в понеділок, а на наступний день після призначення. Звісно, це збіг", - написав Сененко.
За словами Сененка, він не давав ніяких розписок, "що не може повідомляти своїм друзям і колегам про надцікаве спілкування зі службою безпеки в свій неробочий день" і припустив, що подібні візити відбудуться і до інших учасників акції.
Читайте на "Цензор.НЕТ":
Він закликав усіх повідомляти про це.
"Куратор виявився дуже доброзичливим, якими вони зазвичай і бувають. Його цікавили питання хто організатор акції, чи не сплачувалися учасникам акції за це кошти, хто ще був на акції з мого Інституту?" - перерахував науковий діяч.
За словами Сененка, також співробітник спецслужби цікавився, на якій сторінці в соцмережах він дізнався про проведення акції і чому він взагалі прийшов на неї. Правоохоронець заявив, що перевіряє інформацію про акцію протесту і чи не відбулося там правопорушення.
Читайте:
Сененко також зазначив, що представник СБУ ставив йому питання про науку в цілому, про співпрацю з "Прометеус" і міжнародними організаціями.
Нагадаємо, 25 червня Кабінет Міністрів України Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета виконувачем обов'язків міністра освіти і науки.
Шкарлет - учасник декількох скандалів. Ресурс "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях" виявив, що 2 у інших авторів без належних посилань на них (плагіат). Сам Шкарлет
Після призначення Шкарлета партія "Голос" зареєструвала законопроєкт, який
Шкарлет не раз заявляв про свою прихильність Партії регіонів, під час Революції Гідності змушував студентів зняти українські прапори з гуртожитку.
Також Новосад повідомляла, що Шкарлет
 

arnisumy

Well-Known Member
:D :D :D
26.06.20 18:38
Нацкомиссия одобрила повышение тарифа "Укрэнерго" в 2 раза для расчетов с "зелеными"

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ), предварительно одобрила повышение тарифа на передачу для "НЭК "Укрэнерго" в 2 раза: со 155,4 грн до 327,9 грн за МВт-ч с 1 августа.
Такое решение регулятор принял на заседании в пятницу, 26 июня, передает со ссылкой на .
Как сообщалось, предварительно комиссия почти в 4 раза – до 596,48 грн за МВт-час.
"За эти три дня (после заседания 24 июня, – ред.) мы провели работу и пришли к мнению о снижении тарифа от объявленного почти в 2 раза – до уровня 33 коп. за КВт-час", – отметил глава НКРЭКУ Валерий Тарасюк.
По словам члена Нацкомиссии Руслана Кайдаша, для повышения тарифа только в 2 раза были учтены 40% задолженности "Гарантированного покупателя" перед своими контрагентами (генерирующими компаниями), вместо повышения тарифа планируется погашение этих долгов за счет средств международных финансовых организаций.
По словам Кайдаша, "Укрэнерго" ведет переговоры с ЕБРР и ЕИБ о привлечении соответствующих кредитов.
Также было учтено, что часть долгов будет покрыта за счет суммы полученной от платы за доступ к межгосударственному сечению (1,4 млрд грн) и использования акцизного налога с электроэнергии, произведенной из возобновляемых источников (ВИЭ). Также для поднятия тарифа на передачу только в 2,1 раза планируется изменить ПСО.
"Предлагается учесть новый механизм, который обсуждается, о том, чтобы "Энергоатом" выступал стороной, которая отпускает электроэнергию "Гарантированному покупателю" по 1 коп. и также "Укргидроэнерго" в определенных объемах отпускает по 1 коп., а "Гарантированный покупатель" обеспечивает продажу поставщикам универсальных услуг. По остальным объемам "Энергоатом" выступает как субъект, который продает электроэнергию на свободном рынке, тем самым обеспечивая свою надежную работу", – прокомментировал предложение новой редакции ПСО Кайдаш.
"Мы рассчитываем на то, что максимально будут рассчитаны средства внешнего финансирования оператором системы передачи и Кабмином введено новое гибридное или переходное ПСО, которое даст экономию почти 10 коп., редакцию которого мы предложим сегодня или на следующий рабочий день", – сказал Тарасюк.
Как сообщалось, согласно предварительному проекту решения Нацкомиссии по регулированию энергетики и комуслуг (НКРЭКУ) тариф на передачу электроэнергии ЧАО НЭК "Укрэнерго" с 1 августа 2020 года за МВт-ч или почти в четыре раза.
По расчетам потребителей, конечный тариф на электроэнергию для крупных промышленных предприятий вырастит с 1,5 до 2 грн за кВт-ч.
Напомним, 17 июня глава НКРЭКУ , что заложенные в подписанном правительством с производителями электроэнергии из возобновляемых источников (ВИЭ) меморандуме условия погашения накопившейся перед ними задолженности могут привести к росту тарифа оператора системы передачи НЭК "Укрэнерго" более чем в три раза.
10 июня Кабмин ВИЭ о снижении "зеленого" тарифа для СЭС мощностью от 1 МВт на 15%. Для ВЭС снижение тарифа составит 7,5%. Среди положений меморандума обозначен пересмотр тарифа НЭК "Укрэнерго" на передачу электроэнергии для компенсации по "зеленому" тарифу.
Напомним, что при запуске оптового рынка электроэнергии в 2019 году тариф на передачу НЭК "Укрэнерго" на уровне 356,4 грн/МВт. Тогда крупные потребители заявили о том, что такой рост тарифа лишает их рентабельности.
В результате, ферросплавная группа компаний Игоря Коломойского действие решения НКРЭКУ для предприятий группы. Общая сумма неуплаты .
 
Верх