Російська інтервенція в україну. березень 2014.

21h

Вернулся
А где наши ЛЕВЫЕ? Витю Симоненка в задницу лебезят?
You must be registered for see medias
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

8 БЕРЕЗНЯ 2014 21:18
Американські військові готові підтримати своїх союзників у Європі і надати підтримку Україні. США посилають чіткий сигнал Росії про те, що готові відповісти на загрозу

Про це заявив глава Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Мартін Демпсі, передає з посиланням на Ради НАТО.

Демпсі також зазначив, що американські дипломати працюють цілодобово, щоб врегулювати ситуацію із захопленням Росією українського Криму. Демпсі сказав, що він розмовляв з військовими - колегами з Росії, і послав чіткий сигнал Україні та членам НАТО: США готові "відповісти військовими в разі необхідності".

"Ми намагаємося сказати (Росії) не нагнітати ситуацію далі в Східній Україні, і дозволити створити умови для врегулювання ситуації в Криму", сказав Демпсі в інтерв'ю PBS.

Коли його запитали, чи є ймовірність військового втручання США в умовах кризи, Демпсі відповів: "Це питання, яке заслуговує того, щоб його оцінили та переглядали відповідно до розвитку подій".

"У нас є договірні зобов'язання з нашими союзниками по НАТО. І я запевнив їх, що, якщо це договірне зобов'язання буде задіяно (в Європі), ми відповімо", - сказав генерал США.

Демпсі попередив про те, що вторгнення російських військових до Криму створює ризики для всіх країн Європи і союзників по НАТО. "Якщо Росія має право зробити це... Увійти в суверенну країну під приводом захисту етнічних росіян в Україні, то це створює ризики для Європи в місцях, де є етнічні анклави".
Назріває...
 

Haup

козаченько
у меня в Севастополе родня живет, так они, в общем, хотят в Россию) аргументы, конечно, "дешевенькие", типа им ближе Достоевский, нежели Шевченко. Еще боятся, что Тягныбок со своей кавалерией прискачет и шашками порубит)))))) Обидно, что страну просрали, и тупоголовым скотом стали...Крым, возможно, только начало..но мы сами и виноваты в этом...политики - лицо народа. Просто показали себя, как несостоятельную нацию. Если не умеем управляться своей свободой, может тогда она нам и не нужна вовсе? Месяц назад буквально хотел идти добровольцем в окопы Крым отстаивать...но сейчас что-то изменилось внутри. За кого погибать? Если хотят они царя себе, пусть получают царя... Ну промытые мозги - ОРТешники)). В любом случае, ясен пень, что Крым будет второй Осетией. Путин бабки будет выделять, конечно...ну, первое время))) которые половину разгрябят ГОБЛИНЫ всякие хех...Непризнанная территория? Что дальше? По-моему, просто проблем себе крымчане наделают. Типа им кто-то мешал Достоевского чтить, ну, теперь будут читать его на Кавказе)) Любят русский язык? Будут теперь на нем молчать) В общем, "братушки" с востока воткнули нож в спину...и еще, как-то мне намного ближе поляк, чем русский!!1 Хотя сам наполовину русский. Но как-то стыдновато бля за свою русскую половинку...Страна рабов, страна господ((
п.с. лично я не против референдума, НО если он будет честный! Там будут сплошные фальсификации - уверен на все 100%!!! И еще: сразу проводим референдумы в Калининградской области, Карелии, дальнем востоке и в кавказских субъектах федерации))))) без двойных стандартов,ок?
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
у меня в Севастополе родня живет, так они, в общем, хотят в Россию) аргументы, конечно, "дешевенькие", типа им ближе Достоевский, нежели Шевченко. Еще боятся, что Тягныбок со своей кавалерией прискачет и шашками порубит)))))) Обидно, что страну просрали, и тупоголовым скотом стали...Крым, возможно, только начало..но мы сами и виноваты в этом...политики - лицо народа. Просто показали себя, как несостоятельную нацию. Если не умеем управляться своей свободой, может тогда она нам и не нужна вовсе? Месяц назад буквально хотел идти добровольцем в окопы Крым отстаивать...но сейчас что-то изменилось внутри. За кого погибать? Если хотят они царя себе, пусть получают царя... Ну промытые мозги - ОРТешники)). В любом случае, ясен пень, что Крым будет второй Осетией. Путин бабки будет выделять, конечно...ну, первое время))) которые половину разгрябят ГОБЛИНЫ всякие хех...Непризнанная территория? Что дальше? По-моему, просто проблем себе крымчане наделают. Типа им кто-то мешал Достоевского чтить, ну, теперь будут читать его на Кавказе)) Любят русский язык? Будут теперь на нем молчать) В общем, "братушки" с востока воткнули нож в спину...и еще, как-то мне намного ближе поляк, чем русский!!1 Хотя сам наполовину русский. Но как-то стыдновато бля за свою русскую половинку...Страна рабов, страна господ((
п.с. лично я не против референдума, НО если он будет честный! Там будут сплошные фальсификации - уверен на все 100%!!! И еще: сразу проводим референдумы в Калининградской области, Карелии, дальнем востоке и в кавказских субъектах федерации))))) без двойных стандартов,ок?
Не правий ти в тому, що Крим нехай котиться.
1. Це територія України.
2. Якщо станеться "віддача" Криму, наступна зупинка буде Схід, Південь. Теж віддамо?
3. Наступною зупинкою буде в тому числі і Сумскьа область. По форуму можеш побачити, і в нас знайдуться "мойдедвтанкегорел", які з кароваями будуть зелених чоловічків зустрічати і оберуть тут собі губернатора.
4. В Криму, крім совків з ураженим мозком, достатньо і адекватних людей, в тому числі і росіян.
5. В Криму живуть кримські татари, які завжди були на боці українців. Ми теж їх там кинемо? Зрадимо?
Після окупації і прориву інформаційної блокади, сподіваюсь щільність людей з промитим мозком серед кримчан зменшиться. Треба ще буде прикрити всі сепаратистські інформаційні ресурси, щоб менш ситуацію розхитували.
"Типа им кто-то мешал Достоевского чтить, ну, теперь будут читать его на Кавказе))" - в Магадані. Їх туди вже запрошують. Офіційно.
 

Haup

козаченько
ув. Коста, Крым уже "просрали"!!! Или кто-то верит, что Путин пойдет на попятную и выведет войска? Идти воевать с лопатами, жечь их технику бутылками с маслом, взрывать дома в Ростове, Москве предлагаете??? У нас львиная доля "украинствующего" населения востока и юга Украины скорее заготовит повязочки с триколором и надписью "полицай", будет ходить приспосабливаться к новым реалиям жизни, поклоны бить царьку кремлевскому...аа еще есть 3-й вариант, самый распространенный - служить верой и правдой в диванных войсках медленного реагирования))))) Рад буду ошибиться. Искренне рад.

"Спілкуючись російською ти долучаєш себе до тих, кого зібралась "захищати" Росія" - Ваша подпись, правда? Из-за этого и происходит раскол страны! Посадили Донецкого сепаратиста? Чем Ярош лучше? Радикализм до могилы доведет!
 
Останнє редагування:

bortn5

Well-Known Member
у меня в Севастополе родня живет, так они, в общем, хотят в Россию) аргументы, конечно, "дешевенькие", типа им ближе Достоевский, нежели Шевченко. Еще боятся, что Тягныбок со своей кавалерией прискачет и шашками порубит)))))) Обидно, что страну просрали, и тупоголовым скотом стали...Крым, возможно, только начало..но мы сами и виноваты в этом...политики - лицо народа. Просто показали себя, как несостоятельную нацию. Если не умеем управляться своей свободой, может тогда она нам и не нужна вовсе? Месяц назад буквально хотел идти добровольцем в окопы Крым отстаивать...но сейчас что-то изменилось внутри. За кого погибать? Если хотят они царя себе, пусть получают царя... Ну промытые мозги - ОРТешники)). В любом случае, ясен пень, что Крым будет второй Осетией. Путин бабки будет выделять, конечно...ну, первое время))) которые половину разгрябят ГОБЛИНЫ всякие хех...Непризнанная территория? Что дальше? По-моему, просто проблем себе крымчане наделают. Типа им кто-то мешал Достоевского чтить, ну, теперь будут читать его на Кавказе)) Любят русский язык? Будут теперь на нем молчать) В общем, "братушки" с востока воткнули нож в спину...и еще, как-то мне намного ближе поляк, чем русский!!1 Хотя сам наполовину русский. Но как-то стыдновато бля за свою русскую половинку...Страна рабов, страна господ((
п.с. лично я не против референдума, НО если он будет честный! Там будут сплошные фальсификации - уверен на все 100%!!! И еще: сразу проводим референдумы в Калининградской области, Карелии, дальнем востоке и в кавказских субъектах федерации))))) без двойных стандартов,ок?
А я еще недавно только по паспорту считал себя Украинцем,да и не особо ваще задумывался над этим!Теперь наоборот -все больше чувствую принадлежность к своему народу.Нужно упираться за каждый метр своей територии и использовать все возможные инструменты и ресурсы!
 

STOP-KAZAP

Active Member
тут справа така.
ми всі ображені на отих кримчан які сидилі коли вбивали на Майдані, і сидять як криси зараз,і тянуться до путлера.
ніхто їх не тримає, хай ідуть собі до росії, але ж не з територією України. А хай беруть валізи і їдуть до росії.
Якщо вони якось і можуть підти до росії з кримом, то через всеукраїнський референдум. Крим це територія всієї України, а не лише кримчан.
 
Зверху