"Майдан"

Ваша оцінка, чим має закінчитись майдан


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

shpackovskiy

Well-Known Member
мирные демонстранты..
вово смотрите какие мирные и таких видео горы.
А потом плачут стреляют в них.Жалко конечно погибших-но лезут они под пули осознано.
полная жопа вобщем
You must be registered for see medias
а це зафіксовані результати їх стрілянини
а это походу там мирные митинговальшикиo_O
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
вово смотрите какие мирные и таких видео горы.
А потом плачут стреляют в них.Жалко конечно погибших-но лезут они под пули осознано.
полная жопа вобщем

а это походу там мирные митинговальшикиo_O
Мирні демонстранти були до початку грудня. І далі саме влада все підвищує градус протистояння. Які можуть бути мирні демонстранти проти озброєного гранатами і гвинтівками Беркута, який стріляє в людей? Дякуючи Богові, не всі в Україні вівці, які "мирно" йдуть на убой.
А з сьогодні вже вільно буде застосовуватись вогнепальна зброя. І це не майданівці її почали застосовувати. І не Госдеп. А цілком конкретні люді, і цілком конкретні люді, які виконавцям віддавали накази. І всі вони мають за це відповісти. А, щоб добитись того, аби вони за це відповіли, проводити мирні акції якось вже запізно.
 
Героям які пали смертю хоробрих воїнів від злочинної кулі спецпризначінців присвячується:
Мамо, не плач. Я повернусь
весною.
У шибку пташинкою вдарюсь
твою.
Прийду на світанні в садок із
росою,
А, може, дощем на поріг
упаду.
Голубко, не плач. Так
судилося, ненько,
Вже слово, матусю, не буде
моїм.
Прийду і попрошуся в сон
твій тихенько
Розкажу, як мається в домі
новім.
Мені колискову ангел співає
I рана смертельна уже не
болить.
Ти знаєш, матусю, й тут сумно
буває
Душа за тобою, рідненька,
щемить.
Мамочко, вибач за чорну
хустину
За те, що віднині будеш сама.
Тебе я люблю. I люблю
Україну
Вона, як і ти, була в мене
 
Останнє редагування:

igorlev

Active Member
Дедушка не здався німецьким нацистам . Чому Українці повинні здатись януковським бандитам ?? Чи краще дохнути за раSSейские рубли ??
Маразм. Эти бандиты - единственная законноизбранная власть в Украине. Хотелось бы нам этого или нет. Помаранчевые сейчас опять рвуться к власти, а глупые люди погибают за них..
 

rfvgy

Ukrainian
Маразм. Эти бандиты - единственная законноизбранная власть в Украине. Хотелось бы нам этого или нет. Помаранчевые сейчас опять рвуться к власти, а глупые люди погибают за них..
Тітушок Ви обирали в міліцію ?? это у Вас маразм .
 

Andy

Well-Known Member
Andy, ну це ж вже не те, що можна за якісь жарти виставляти. Ну сам хоч почитай те, що ти пишеш. Госдеп Беркуту автомати роздав і примусив стріляти? Госдеповські снайпери там по медикам навіть стріляють? Тоді що вони роблять серед Беркутівців?
Не пиши вже повної маячні. Це ж повна дурість.
"неизвестные снайперы" (на самом деле известные) стреляют по обоим сторонам конфликта. И МВД подтверждает смерти сотрудников от огнестрельных ранений!

Кстати, как вам такая информация: -
 
Зверху