Оффтопики.

Nezabuvaemaj

Забанен
Re: Ющенко

Не согласен! Наймиты - люди покорные, зависимые. Главное, не переборщить с их эксплуатацией. Что мы, барыги, успешно и делаем.
Вы так думаете ? Зато покупатели не все покорны нахраповым !
Порделюсь со всеми секретом : открываю свой бизнес по заштопыванию "импортных дамских колготок" от Нахрапова.
Да, это я устроила тебе скандал четыре дня назад. Чтоб не повадно было бракованые колготки продавать, да и ещё с сумашедшей наценкой...Да и ещё норовит подсмотреть за покупательницами, когда они меряют его "импортные изделия"...
 

Билли Бонс

Well-Known Member
Re: Ющенко

Nezabuvaemaj, а Нахрапов - действительно воротила колготочного бизнеса?Я-то думал,что этот персонаж вроде форумного юродивого,эдакий фантазер-провокатор
 

Nezabuvaemaj

Забанен
Re: Відповідь: Re: Оффтопики.

+100
крапа

Любой, кроме нашего рідненького, українського.
Болтун. Лучше заштопай мне колкотки, которые никуда не годятся. А потом и про политику рассуждай, в которой ты, как посмотреть, "великий" знаток".
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Re: Ющенко

А коли "наймиты" заартачатся?Чего делать-то будешь?По статье уволишь,найдя замену из алкашни какой-нить синюшной беспросветной?А не переборщить с их эксплуатацией - это верно.Началось же когда-то с Путиловского завода;)Надеюсь,что ты,как эрудит,поймешь,о чем я.А стачка - кошмарище любого буржуя во все времена
Мой барыгская практика показывает, шо если эксплуатировать людей ГРАМОТНО, то они НИКОГДА не заартачатся. По крайней мере, современные молодые українці. Нужно чётко отслеживать настроения своих наймитов, гладить их иногда по головке, иметь всегда под рукой по кило гречки на рыло на случай непредвиденных волнений и т.д. Согласись. Так шо мы здесь тоже не лыком шиты, опыт Путиловского завода всегда имеем в виду.
Незабуваемая
Поделюсь со всеми секретом: открываю свой бизнес по заштопыванию "импортных дамских колготок" от Нахрапова.
Это хорошо. Женский подход к делу был бы уместен в моём бизнесе.
Да, это я устроила тебе скандал четыре дня назад. Чтоб не повадно было бракованые колготки продавать, да и ещё с сумашедшей наценкой...Да и ещё норовит подсмотреть за покупательницами, когда они меряют его "импортные изделия"...
Шо поделаешь. Все мы люди, все мы человеки...
Билли
Nezabuvaemaj, а Нахрапов - действительно воротила колготочного бизнеса?Я-то думал,что этот персонаж вроде форумного юродивого,эдакий фантазер-провокатор
Вортила не воротила, а СВОЁ не упущу.
Ладно, до вечера. Спешу на работу. А то позвонили, шо ещё одна "незабуваемая" устроила там скандал. Ей, видите ли, подавай такие, шоб ещё и пахли "как новые", понимаешь...
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Оффтопики.

Ты, как я погляжу, ещё больший утопист, чем Т.Кампанелла! Ну где ты видел українські мобильники, компы и даже (представь себе!) нормальные колготки? Может, ты скажешь ещё, шо выступаешь против глобализации, за "железный занавес"? Нонче всё перемешалось в доме Обломовых, то бишь на нашей планете... Из этого делай соответствующий вывод.
Я, конечно, не против, шоб українці ещё и бамбук выращивали и поставляли в "Роно". Но опустись на землю, будь реалистом, дорогенький.
Здоров був!
Спочатку я скажу, що дуже радий за тебе, що ти, в принципі, без заперечень з усім погоджуєшся. Я зрозумів, що ти в глибині душі "лівий", навіть скажу більше - ти прихований ультра-лівий (латентний комуніст), якого непрості життєві обставини змусили торгувати колготками, експлуатувати наймитів (за що ти будеш спокутувати провину вже домовленим способом), приховувати податки (принаймні їх левову частину)... Я переконаний, що ти виправишся і будеш (звичайно, після відбування всіх покарань та покаянь) активним учасником лівого руху. Знову повторюся, що подібні випадки були - капіталіст та фабрикант Енгельс став самим видатним комуністом в світовій історії. Світову славу я тобі не обіцяю, але в Україні твоє ім'я буде лунати (як Наталії Михайлівни, наприклад). Отже домовилися!
Тепер про твої сумніви. Повір мені - вони виключно через брак знань. Уяви, що коли ми почнемо торгувати українською продукцією, то піднімемо промисловість. Прибутки будемо пускати на розвиток та модернізацію виробництва, надсучасні технології тощо. І тоді вже в нас з'являться і свої українські телефони, і техніка, і парфуми, і навіть суперякісні колготки. Це зветься "іноваційно-інвестиційна модель розвитку економіки", запам'ятай цю фразу, бо вона тобі ще знадобиться. Он Янукович її вивчив і вставляє в кожну передвиборну промову. Бо він доктор економічних наук, проФФесор. А ти, як сам мені зізнався, лише трієчник. Але не переживай, підучимо, піднатягаємо... Пройдеш "краткий курс марксизма" та економіки і будеш сам кидатися такими фразами, про які проФФесор з його командою і не мріяли. А те що сказав чесно про шкільні трійки - молодець. Бо всі комуністи, комсомольці і жовтенята говорили завжди лише правду. Як і ти.
А ще я допускаю, що на перехідний період ми трішечки будемо користуватися імпортом. Але трішечки і виключно на перехідний період. Так в свій час Ленін на перехідний період дозволив приватну власність і НЕП, чим підняв економіку. Але то ти пізніше будеш вчити, тому не будемо поки що про це.
Щодо бамбука... А в чому тут сумніви? Бамбук росте в Україні, на ЮБК. Там росте ще виноград, але навіщо він нам? Народ наш п'є виключно "горькую", а з винограду роблять не потрібне вино. Повирубаємо весь виноград і посадимо там бамбук. Ось і вирішили!
Так я ж и не против лечь костьми (вернее, зависнуть на задних лапах) за правду-матку, бо войду тогда в учебники истории чуть ли не как Предтеча новейшей України!
Но!!!
Ніяких "НО"!!! Сказано "на задніх лапах", значить "на задніх лапах". Заперечення не приймаються. Партійна дисципліна, демократичний централізм і всяке таке (також пізніше вчитимеш).

Ты сильно оторвался от реальности, дорогенький. Такого спектакля, какой ты нарисовал, не может быть В ПРИНЦИПЕ. Почему? Потому-шо наймиты мои если и устроят экзекуцию, так не против меня, а против тебя, бо примут тебя за ПРОВОКАТОРА. У каждого ведь есть семья, детишки... И на такие эксперименты со своими эксплутаторами наши простые українці никогда не пойдут, бо рискуют остаться не только без лосося, но даже и без кильки в томате. Такие, как я, содержат простой народец, кормят его. Кто нас заменит? Люди в кожаных куртках? Это уже было, и люди, даже простые, второй раз в то же дерьмо не будут себя макать. Думаю, шо ты меня понял.
А ось тут ти помиляєшся, знову таки через брак освіти. Бо якби ти нормально вчився, та ще й займався б самоосвітою, то знав, що у твого колеги-буржуя-комуніста Енгельса є наукова праця, яка називається "Маніфест комуністичної партії". І там конкретно та недвозначно написано, що "пролетаріату нічого втрачати, крім своїх ланцюгів. А отримає він весь світ". Те, що твої наймити показово "люблять" тебе - омана! В них так само живе дух Наливайка, Гонти, Залізняка, дух боротьби поневолених проти поневолювачів. І твоїм наймитам також нічого втрачати крім власних кайданів. Сам подумай, чи то вони отримають жалюгідні проценти від продажу твоїх колготок, чи всю виручку. Є різниця? Отож!!!

Так они ж меня и нонче любят и почти лелеют, чорт возьми! Недавно даже поздравили с Рождеством и одна, разведённая, даже стала подлащиваться. Так шо уважения со стороны наймитов мне не занимать.
А ось тут я з тобою не згоден, навіть тебе різко засуджую. Бо така поведінка ніяк не характерна для носія лівої (в твоєму випадку комуністичної ідеї). Бо справжні комуністи - глибоко моральні. Не курсах марксизму будеш вивчати "Моральний кодекс будівника комунізму". Взяти Маркса - він був глибоко моральний сім'янин, батько шістьох дочок. Злі язики кажуть, що в нього був позашлюбний син, але то брехня. Не вір. Або товариш Ленін - так само моральний чоловік. Злі язики скажуть, що мав такий собі адюльтер з Іннесою Арманд, але ти також не вір. Або ось товариш Симоненко. Так само - зразок моральності. Знову ці злі язики кажуть, що він кинув свою дружину, та побрався з молодшою журналісткою, але ти і тут не вір.
Так щоб це було в останній раз. Поняв?

А фуршет, особенно на халяву, уважаю.
Ти не зовсім зрозумів. Фуршет буде халявним лише для твоїх наймитів та малозабезпечених верств населення, що будуть присутніми на рику під час твоєї показово-покаянної екзекуції. А ти будеш спонсором. Як в свій час буржуї стали спонсорами (через експропріацію) першої в світі Старни Совєтов. Поняв?

А я действительно вниму многочисленным просьбам наймитов и всяких друзей и зарегистрируюсь на майские выборы. Так шо фамилия Нахрапов скоро будет нарицательной не только на форуме, но и в нашей сумской общественной жизни. А дальще?.. Посмотрим... Может, ещё предложу тебе, неровен час, стать моим доверенным лицом.
Ні, я публічності не люблю. Сам бачиш, навіть на форумі ховаюся під чужим прізвищем (всі гадають, що я актор Девід Духовний в образі). Давай вже так, як і домовилися. Ми з паном Стейном (гадаю він буде не проти) будемо стояти в тебе за спиною зі справжніми маузерами (від гріха подалі, "каби чо нє вишло") в той час як ти в шкірянці будеш розмахувати маузером дерев'яним. Поняв?
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Ющенко

Вы так думаете ? Зато покупатели не все покорны нахраповым !
Порделюсь со всеми секретом : открываю свой бизнес по заштопыванию "импортных дамских колготок" от Нахрапова.
Да, это я устроила тебе скандал четыре дня назад. Чтоб не повадно было бракованые колготки продавать, да и ещё с сумашедшей наценкой...Да и ещё норовит подсмотреть за покупательницами, когда они меряют его "импортные изделия"...
Містер... тобто товаріщь Нахрапов, що я чую?!?!? Ти латентний комуніст чи брудний збоченець? Ти що, захотів нагоняй "по партійній лінії"? Моментально партком збиремо та прокатаємо тебе так, "що Данія здригнеться" (с). Я ж тобі вже розказував, що комуністи (латентні в тому числі) - це самі моральні люди на Землі. А ти що собі дозволяєш? Ще раз таке буде - пошкодуєш! Поки що поставлю питання про збільшення твого кандидатського терміну вдвічі та про збільшення терміну твоїє показової екзекуції втричі. І це максимум, що я можу зробити для тебе. Але щоб більше такого не було. Вважай, що це було китайське (як і твої колготки) попередження. А поки що вибачайся публічно, латай порвані колготки та плати компенсацію за моральні збитки (можна колготками, тільки якісними).
Поняв?
 

Nahrapov

Буржуй и учёный
Фокс
Я зрозумів, що ти в глибині душі "лівий"
Понимешь, чужая душа, как говорят, потёмки. Особенно, если копнуть "в глубину" её.
Причём, потёмки не только для сторонних наблюдателей, но и для самого обладателя этой самой души. Так шо вопрос этот тёмный. Ни ты, ни я не способны давать уверенное определение чьей-то души, а вправе только ПРЕДПОЛАГАТЬ. Так шо предполагай шо угодно по части моей души, а я вчера наварил на рынке 280 грн и этим очень доволен.
Уяви, що коли ми почнемо торгувати українською продукцією, то піднімемо промисловість. Прибутки будемо пускати на розвиток та модернізацію виробництва, надсучасні технології тощо. І тоді вже в нас з'являться і свої українські телефони, і техніка, і парфуми, і навіть суперякісні колготки. Це зветься "іноваційно-інвестиційна модель розвитку економіки",
Если б я был Г.Уэллсом, то назвал бы тебя "сумским мечтателем", бо ты несёшь такое, шо и на голову не лезет. Такое впечатление, шо ты никогда не работал в рабочем коллективе, не знаешь менталитет наших українців. Да никогда здесь не будет никаких инноваций, бо нонешнее поколение українців, как и ты, способно только мечтать да плакать в желетку, а также здорово научилось, пробач, подтирать греческих да итальянских старух. Для инноваций в обществе нужны совсем другие настроения, которые не просматриваются даже в пятиметровый телескоп. Так шо мы, нахраповы, уверенно смотрим в своё личное материальное будущее, на которое в ближайшие 50 лет вряд ли кто покусится. А ты продолжай мечтать об українських мобильниках да компах. Мечтать не вредно. Да и нам, барыгам, спокойнее живётся, когда вокруг столько українських мечтателей, которые только и научились, шо по клавишам бить одним пальцем.
В них так само живе дух Наливайка, Гонти, Залізняка, дух боротьби поневолених проти поневолювачів. І твоїм наймитам також нічого втрачати крім власних кайданів. Сам подумай, чи то вони отримають жалюгідні проценти від продажу твоїх колготок, чи всю виручку. Є різниця? Отож!!!
О, "мечтатель-хохол"! Рассмешил. Пробач, але вспомнилась песня "Гренада" на стихи М.Светлова про твоего идейного предшественника.
А поки що вибачайся публічно, латай порвані колготки
Шоб наварить бабло, приходится не только латать, но и стирать, бо не все ж понимают, шо я иной раз подсовываю продукцию б/у. Се ля ви, дорогой. Не так просто нам, барыгам, деньги достаются.
 
Останнє редагування:

Светлана Александровна

меркантильная скептичка
Модератор
Nahrapov правду говорит у него продаются колготки ношеные,проверенно(сам разнашивает).А по- поводу украинского производителя,постольку я человек занимающийся украинской продукцией скажу Вам одно,не понятно с какого перепугу ,но витчизнянна галузь поднимает цены два раза в месяц в среднем на 5%,в отличии от той же турецкой и китайской цена которых остановилась прошлой весной.
 
Зверху