"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
Sim$Dim сказав(ла):
Дело в том, что в Крыму (это только то что я сам слышал), не предоставляется возможность изучать русский язык.
це ви шось не те чули шановний Пане,
у Криму тільки 4 школи україномовні на весь півострів
немає жодної україномовної газети я всже не кажу про книжки чи про телебачення
крим зараз виглядає,як російська область
усі газети,журнали,книжки що є на півострові привозятся безпосередньо з росії
усі гарні пляжі зараз займають санаторії російського чорноморського флоту
куди не поткнись навколо філії російськи державних установ чи приватних компаній
крим давно окуповано!
єдине що нагадує про те ще ти знаходишся ще в україні це гроші
 
Останнє редагування:

Dimrix

МегаСтервисник
Модератор
2-й государственный

Мне кажется люди, которые отстаивают введение 2-го государственного языка просто или перегибают заведомо палку или просто не понимают техническую сторону вопроса: общайтесь на том языке, на котором вам удобно и никто вам этого не запрещал и не станет запрещать! А вот нормативные, деловые и прочие и прочие документы вести на единственном государственном языке. Поводов весьма предостаточно начиная с самого главного, что мы всё-таки мы живём в Украине(как бы вам гидко от этого не было) и язык должен быть украинский: всё таки мы не захватчики как север америки, где многоязычее норма, мы коренные жители и имеем свой коренной язык, и заканчивая тем, что возьмите один документ перевидите его с украинского на русский, а потом обратно в украинский. В художественной литературе может возникнуть не стыковка текстов, за что любой критик будет рвать на себе волосы за такое безобразие, а вот если технический документ: в таком случае можно будет 2-ым способом трактовать некоторые вещи! Говорите хоть на еврите, но проявите уважение, вы живёте не в России, а в Украине.
 

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
Dimrix сказав(ла):
Говорите хоть на еврите, но проявите уважение, вы живёте не в России, а в Украине.
цілком згідна!
наведіть мені хочаб один прклад заборони вживання будь-якої мови національних меншин в україні
таких прикладів просто нема!
І ця темя є штучною,вона не виникла в українському суспільстві
тему мови до нас завезли російськи політ-технологі і штучно спекулюють на цьому
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Шановна Пані. Ця тема не є штучною, нетерпимість до Росії і спробі насильницької українізації є політикою яка проводиться новою владою.
Не буду сперечатися з тим, що добра половина політиків спекулюють на цьому, але якщо вони спекулюють, то виходить мають над чим спекулювати.
Та годі про це. Головне, що російська нац. меншина бачить якусь проблему? Бачить. Має законне право на свою ініціативу? Має. Так що ще????
 

lordъ

jerk it out
вы тут говорите "кто вам запрещает говорить на русском" ((1) еще б этого не хватало). а вот возьмите представте мою ситуацию я - человек который лишь понимает украинский язык (но никак его не может воспроизвести) поступил в универ. 1 курс обязательное изучение украинского - а еслиб 2 государственным был Русккий я б без проблем изучал его... а так похоже мне будет не сладко :(
 

April

из страны чудес
Так, ця проблема таки є штучною. Не існує утискання російськомовної громади, існує небажання останньої поважати українську мову і взагалі Українську державу.
І до речі, з приводу деяких тверджень, немов би тих, хто розмовляє російською мовою у Львові зневажають. Я була в цьому надзвичайно красивому місті декілька діб - ми супроводжували російськомовну (до речі) туристичну групу. І скрізь з нами були однаково ввічливими, аж до одного прикрого моменту. Декілька підлітків з групи, знаходячись у музеї вирішли посидіти на меблях 17 ст.
Звісно, працівники музея сказали все, що думають про виховання цих людей і рівень їх розумового розвитку. Але сказано це було не через вживання російської мови, а через огидну поведінку, за яку нам, як керівникам групи, було дуже соромно.
Висновки можна зробити.
 

April

из страны чудес
LorD сказав(ла):
вы тут говорите "кто вам запрещает говорить на русском" ((1) еще б этого не хватало). а вот возьмите представте мою ситуацию я - человек который лишь понимает украинский язык (но никак его не может воспроизвести) поступил в универ. 1 курс обязательное изучение украинского - а еслиб 2 государственным был Русккий я б без проблем изучал его... а так похоже мне будет не сладко :(
Ничего страшного, попадая в в соответствующую языковую среду, язык выучится гораздо быстрее. :)
 

Andys

New Member
LorD сказав(ла):
вы тут говорите "кто вам запрещает говорить на русском" ((1) еще б этого не хватало). а вот возьмите представте мою ситуацию я - человек который лишь понимает украинский язык (но никак его не может воспроизвести) поступил в универ. 1 курс обязательное изучение украинского - а еслиб 2 государственным был Русккий я б без проблем изучал его... а так похоже мне будет не сладко :(
учись платно в России, а так скажи спасибо что на бюджете в Украине
 

Andy

Well-Known Member
Я за два языка. Первый Украинский, второй Российский!!! Кто за???
 
Зверху