Результати пошуку

  1. sezal

    савик шустер и "свобода слова"

    Ответ: савик шустер и "свобода слова" та не звертай уваги - таких людей не сприймають серйозно - нехай буде побiльше таких придуркiв i вони допоможуть об'єднату Україну. Як кажуть "нiщо так не об'єднує як спiльний ворог" Виступ депутата держ. думи Росiї (фракцiя Жирiновського) про...
  2. sezal

    савик шустер и "свобода слова"

    Ответ: савик шустер и "свобода слова" виступало так багато, що вже й не зможу перелiчити всiх. Основнi питання: - питанням росiйської мови - оцiнка дiї мiсцевих рад про надання росiйськiй мовi статусу регiональної мови. - питанн НАТО - проблема, що виникла у Фiодосiї щодо вiйськових навчань...
  3. sezal

    савик шустер и "свобода слова"

    Ответ: савик шустер и "свобода слова" записав :) 1.ICTV - Свобода слова - 26.05.2006 - Безсмертний.avi 2.ICTV - Свобода слова - 26.05.2006 - Симоненко.avi 3.ICTV - Свобода слова - 26.05.2006 - Юлiя Тимошенко.avi 4.ICTV - Свобода слова - 26.05.2006 - О.Мороз.avi 5.ICTV - Свобода слова -...
  4. sezal

    савик шустер и "свобода слова"

    Ответ: савик шустер и "свобода слова" Сьогоднi (26.05.2006) о 21.30 на Свободу Слова запрошенi Тимошенко, Мороз
  5. sezal

    Ваши фотографии

    Iвано-Франкiвськ Яремче (Карпати, гуцульщина) 1 - р.Прут, водоспад Пробiй. 14м (лiворуч можете людей побачити - це щоб розмiр спiвставити) 2 - на р.Прут навеснi проходять всеукраїнськi змагання байдарочникiв 3 - отаких квiточок там багато i нiхто не знає як напевно вони звуться, тому...
  6. sezal

    савик шустер и "свобода слова"

    Ответ: савик шустер и "свобода слова" в робочi днi з 18.00 десь (зранку на роботi) ти по emule краще.... бо я iнодi (коли пiсля грози вилiтає ethernet) на кабельному модемi ftp://sezalusb.ktv
  7. sezal

    савик шустер и "свобода слова"

    Ответ: савик шустер и "свобода слова" Скажiть про що були останнi 3 передачi.. бо був у вiдпустцi - не бачив.
  8. sezal

    Выборы 2006

    Ответ: Выборы 2006 бо вважаю це важливим для кожного українця, бо в цi 2-3 тижнi вирiшується доля країни. до речi, прошу висловлюватись бiльш коректно в мою адресу, якщо Ви самi себе поважаєте.
  9. sezal

    Выборы 2006

    Ответ: Выборы 2006 "Керований хаос" і високооплачувана мерзота (http://world.pravda.com.ua/news/2006/4/17/41010.htm) Події останнього тижня призводять до висновку, що ті позірний абсурд і хаос, які наче панують в політичному житті країни, насправді мають у своїй основі досить чітку й струнку...
  10. sezal

    савик шустер и "свобода слова"

    Ответ: савик шустер и "свобода слова" Черновецький (мер Києва), Вiтренко, А.Шкiль, Каськiв, Червоненко, Богословська, Кармазiн, Зубанов + Давидович вiдбивався вiд нападкiв аутсайдерiв. 1.ICTV - Свобода слова - 14.04.2006.avi 2.ICTV - Свобода слова - 14.04.2006.avi
  11. sezal

    Выборы 2006

    Ответ: Выборы 2006 ну я ж казав "я думаю".... i просто хотiв би вiрити в те, що ваше ставлення до помарневих сил змiниться, ну наприклад якщо за N рокiв рiвень життя збiльшиться в 3 рази.... ви все одно будете казати, що помаранчевi роблять все погано i вони нi грам не зробили користi для...
  12. sezal

    Выборы 2006

    Ответ: Выборы 2006 sniper, що ти будеш робити наступнi 10 рокiв в Українi? я думаю ти трiшки змiниш свою думку, коли буде забезпечено бiльш-менш нормальний рiвень життя навiть тим хто не пiдтримує i не розумiє, що людей не зомбували i апельсини не "наколювали" i не в "американських валянках"...
  13. sezal

    Выборы 2006

    Ответ: Выборы 2006 суб'єктивна позицiя (хоча маєте право). От особисто я переконаний, що якщо б перерахували по всiй Українi, то скорiше б Регiонам довелось червонiти (хоча вони не вмiють по своїй природi). Янукович - це минуле... за них голосували всi хто ПРОТИ чогось, а за Тимошенко - тi...
  14. sezal

    Выборы 2006

    Ответ: Выборы 2006 цiкавi передачi 5 канал - Чи на п'ять - 05.04.2006 (про фальсифiкаторiв виборiв 2004р. i їх безнаказаннiсть).avi K1 - 05.04.2006 - Телеформат. Теледебати.avi + останню Свободу Слова з супер виступом Ю.Тимошенко качайте тут...
  15. sezal

    Коалиция. Кто с кем, ваши мысли.

    Ответ: Коалиция. Кто с кем, ваши мысли. дивiться ICTV - Свобода слова - 07.04.2006.emulecollection i зрозумiєте, хто може очолити уряд.
  16. sezal

    савик шустер и "свобода слова"

    Ответ: савик шустер и "свобода слова" Остання передача. Про коалiцiю i хто має бути прем'єром.... як на мене, Юлька всих порвала! 1.ICTV - Свобода слова - 07.04.2006 (Р.Безсмертний).avi 2.ICTV - Свобода слова - 07.04.2006 (О.Мороз, П.Симоненко, М.Азаров, Ю.Тимошенко).avi 3.ICTV - Свобода...
  17. sezal

    Суми. Нічний дозор.

    Ответ: Суми. Нічний дозор. даю 100% що мiж Положiєм i Манаєвим нормальнi стосунки... i то все дрiбницi. Положiй (Панорама) активно приймала участь в виборах, принаймнi коли я був офiсi Волi Громади i балакав з Положiєм, то все там добре органiзовано i народ не думав про посади - всi...
  18. sezal

    Кто поссорил нас с Россией

    Ответ: Кто поссорил нас с Россией Росiя сама посварила i продовжує сварити нашi народи i це їй самiй колись випливе. Дивiться шокуючу передачу i тодi не кажiть що "С нами Бог и Россия". Я особисто нiчого спiльно з Росiєю мати не хочу, принамнi поки вони обрали тактику старшого брата, який...
  19. sezal

    Суми. Нічний дозор.

    Ответ: Суми. Нічний дозор. за часiв кучми/януковича було отак Унiкальнi кадри, можна побачити як Мiнаєву сльозогiнним газом беркут в очi бризгав i що творилось пiд судом в Сумах лишень 2 роки тому.
  20. sezal

    савик шустер и "свобода слова"

    Ответ: савик шустер и "свобода слова" 1.ICTV - Свобода слова - 31.03.2006.avi 2.ICTV - Свобода слова - 31.03.2006.avi 3.ICTV - Свобода слова - 31.03.2006.avi Головна тема передачi - чи варто перераховувати бюлетнi по всiй Українi i чи варто пiднiмати 3% бар'єр. Участь приймали всi...
Зверху