Нещодавний вміст від DINARA

  1. DINARA

    Юлія Тимошенко

    Ответ: Відповідь: Юлія Тимошенко та вже ж хоча б так повернули. у людей на той час на "книжках" були доволі значні суми грошей. по 30 тисяч і більше. якби тобі зараз повернули 30 тисяч гривень, ти б довго відмовлявся? ;) а враховуючи те, що могли б і взагалі нічого не повертати...
  2. DINARA

    Отчаянные домохозяйки/Desperate Housewives

    Ответ: Отчаянные домохозяйки/Desperate Housewives Слуууушайте, неужели придется ждать целую неделю, чтобы узнать все ли живы?! :amazement: :*(
  3. DINARA

    Оффтопики.

    Ответ: Оффтопики. Браво! :) :up: :bis: :respect: Я також помітила цю суперечку, хотіла відповісти, але краще я б не сказала. Приєднуюсь :)
  4. DINARA

    Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

    Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України? Так, щиро пишаюсь з того, що я українка і маю громадянство України.
  5. DINARA

    Мне пришло письмо от пани Юли

    Ответ: Мне пришло письмо от пани Юли Не знаю за кого Ви мене приймаєте... Я мала на увазі, що нічого не видно на вже збільшеному варіанті P.S. проблем з зором не маю
  6. DINARA

    Мне пришло письмо от пани Юли

    Ответ: Мне пришло письмо от пани Юли Він не осліп, просто на викладених тобою матеріалах неможливо щось розібрати
  7. DINARA

    Оффтопики.

    Ответ: Юлія Тимошенко Створюйте будь ласка, але поставте питання коректно, а не так, як у цьому пості
  8. DINARA

    "Мови" та "языки".

    Ответ: "Мови" та "языки". Ви мене, мабуть, неправильно зрозуміли... :( Я десь писала, що радію з побиття ні в чому не винних хлопців? Будь то росіяни, які приїхали до нас на відпочинок, чи наші українські хлопці, дістається усім. Просто товариш HNIW зробив акцент на тому, що б'ють саме...
  9. DINARA

    "Мови" та "языки".

    Ответ: "Мови" та "языки". Ну Ви, шановний, розсмішили... :lol: В Криму усім дають "по обличчю" :) Причому татари. Також були преценденти, бачила на власні очі, як лупцювали і українських хлопців, і росіян.
  10. DINARA

    Янукович і Партія регіонів

    Ответ: Янукович Не переймайтесь, шановний Merime, не зашкодить, адже цього самого права голосу пані Вікочка ще не має :) На щастя ІМХО Щодо Януковича... Як-то говориться, нема слів - одні емоції... :) Хоча ні, одне слово таки знайдеться - Позорище!
  11. DINARA

    Герои УПА

    Ответ: Герои УПА Чиє б нявчало, а ваше б мовчало!
  12. DINARA

    Герои УПА

    Ответ: Герои УПА А чому образа? Хіба не те саме? Людина просто провела паралель...
  13. DINARA

    Дежа вью

    Ответ: Дежа вью Бувало, і не раз... :( Чомусь у такі моменти почуваю себе... ну як мінімум дискомфортно :x
  14. DINARA

    РУНВІРА

    Ответ: РУНВІРА Як на мене, так це чергове непотребство :furious:
  15. DINARA

    ПР готовит референдум

    Ответ: Відповідь: ПР готовит референдум 1. Не дивно, що у Вас були проблеми з освітнім питанням. Видно, що Ви погано вчили історію. 2. А чому б Вам не спробувати вирішувати свої питання російською мовою у Німеччині наприклад? Ви б, мабуть, здивувались, чому вони вимагають все заповнювати...
Зверху