Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

Kremin

Забанен
Авантюры нашего правительства по предоставлению необеспеченных кредитов, потери от спекуляций ценными бумагами, неудачи в играх с валютными курсами — все это можно списать на кризис. Kак в «трудных» обстоятельствах не приостановить платежи, как не обратиться за помощью к богатому государству? Это Тимошенко решать не собирается.
 

AKULA GRANDIS

критикант
Авантюры нашего правительства по предоставлению необеспеченных кредитов
Правительство не выдает кредитов) тем более необеспеченных (овердрафт)

потери от спекуляций ценными бумагами, неудачи в играх с валютными курсами — все это можно списать на кризи
А помоему на скачках валюты как раз и хорошо сняли (около 2 млрд. дол.):mrgreen:

Kак в «трудных» обстоятельствах не приостановить платежи, как не обратиться за помощью к богатому государству? Это Тимошенко решать не собирается.
А ей это надо?
Снимите розовые очки и станьте на нашу грешную, украинскую землю (только не на приватизированную - грохнуть могут!)
 

Kremin

Забанен
Интересно, что на протяжении всей истории человеческой всегда появляются абсолютно бесстыжие и наглые лидеры, которые не стесняются и грабят на виду у всех. К счастью, практически все такие исторические персонажи были наказаны Судьбой. Откровенная подлость принесла им только то, что они заслужили.
 

vladislava

New Member
Тимошенко потеряла доверие Путина и недавно получила от президента Медведева счет $2,4 млрд за газ. По ходу «Нафтогаз» так и не подписал договор с «Газпромом» о поставках на следующий год. Москвичи просто ждут новой власти, с которой можно о чем-то договариваться хотя бы на год вперед.
 

МАХ

Active Member
Після ліквідації «Національного агентства з питань Евро-2012», яке не обійшлось, ясна річ, без Ю., президент втратив контроль над підготовчим процесом…. І зразу ж після цих подій, міністерство збільшує ціну на реконструкцію «Олімпійського» майже в 2 рази, до 2 млрд. грн. …Що в 2 рази перевищує затрати Ахметова на новий стадіон в Донецьку… І зразу ж намагаються назначити новим генпідрядником «Київмістобуд», який жодного разу не виконував подібних робіт (я не проти українського підрядника, лише за, тим більше в умовах кризи… але ж потрібно знати ціну, і кошти використовувати за призначенням )…Тобто Ю. як мінімум собі на карман покладе 1млрд. грн.. Про автомагістраль вже говорив …
… Тимошенко теж не подарок… наприклад, мені дуже не сподобалось коли вона відкривала дорогу Харків-Дніпропитровськ… фраза: ціна за км така ж як Одеса- Київ, це при тому що ціна на буд.матеріали виросла в тричі…. Навіщо ж так обдурювати народ? Магістраль Харків- Дніпропитровськ була збудована ще 30 років тому(по ній навіть їздили хто не бажав плестися в заторах…) , все було практично зроблено, дорожні плити в обох напрямках, всі естокади… навіть частина цієї дороги використовувалась в недобудованому вигляді(десь 16км при під’їзді до Дніпропетровська)… я їхав по ній коли її ще добудовували ( за 2 дні до відкриття), вони лише покрили плити асфальтом, поставили відбійники, і пофарбували естокади…. На скільки мені відомо, так Одеса-Київ також була недобудована, але обсяг робіт там був в десятки разів більший ніж на цій….. одним словом, хтось гарно нагрів на цьому лапу…
тепер лише почало випливати...
Мабуть варто задуматись… Вона шахрайка і не більше того….

І де ж це дівся наш профіцит в 32млрд. грн.? Що навіть за газ нічим розрахуватися…
 

Serg_T

Забанен
Після ліквідації «Національного агентства з питань Евро-2012», яке не обійшлось, ясна річ, без Ю., президент втратив контроль над підготовчим процесом…. І зразу ж після цих подій, міністерство збільшує ціну на реконструкцію «Олімпійського» майже в 2 рази, до 2 млрд. грн. …Що в 2 рази перевищує затрати Ахметова на новий стадіон в Донецьку… І зразу ж намагаються назначити новим генпідрядником «Київмістобуд», який жодного разу не виконував подібних робіт (я не проти українського підрядника, лише за, тим більше в умовах кризи… але ж потрібно знати ціну, і кошти використовувати за призначенням )…Тобто Ю. як мінімум собі на карман покладе 1млрд. грн.. Про автомагістраль вже говорив …тепер лише почало випливати...
Мабуть варто задуматись… Вона шахрайка і не більше того….

І де ж це дівся наш профіцит в 32млрд. грн.? Що навіть за газ нічим розрахуватися…
Юлька Тимошенко - ворюжка 21-го века как и Сонька "Золотая Ручка" 20-го, чего тут еще удивлятся?
 

МАХ

Active Member
Це я так, повідомив деяким, котрі досить жваво обговорюють як багато президент витратив на увічнення пам’яті голодомору…
 

hed1n.ru

стебанутый
Тем, кто не является сторонником ни Тимошенко, не президента? )
Мы и так в курсе, что они воришки.
 

МАХ

Active Member
Тем, кто не является сторонником ни Тимошенко, не президента? )
Мы и так в курсе, что они воришки.
Так може ви знаєте хто там не «воришки»? просто різні масштаби їхньої нахабності… Ю. зараз з великим відривом лідирує… А будь яке звинувачення, переводить в жарт… чи може ви мали на увазі партію регіонів? З Ахметовим у якого статки оцінюються в декілька десятків млрд.. доларів… напевне по ночам вагони вугілля розвантажував на пару з Януковичем, який ніколи не був під арештом:)… Про маріонетку комуняку я взагалі мовчу… А Литвин, зі своєю програмою, хто більше дасть за того й буду, схожий на дев’ятку в перевернутому вигляді…
 

Grosso

wonderwall
Тем, кто не является сторонником ни Тимошенко, не президента? )
Мы и так в курсе, что они воришки.
цитую Томенка з його виступу цього дня у СумДУ:
"відсотків 50 коштів все одно крадуть-повірте мені"
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху