Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Анну Ахматову з Анною Ахметовою, Августа Бебеля з Ісааком Бабелем, Словаччину зі Словенією... А ще "шкідливий кіт Леопольд, гора Афон в Ієрусалимі". Чолов'ягу або "шибко" яцем контузило, або таки доходився "без шапочкі". І воно ще мріє стати біля керма держави... І саме страшне, що досить великий відсоток людей готовий віддати свої голоси за цього невігласа. як колись писав Кобзар "... неначе люди подуріли..."
Куди котишся, Україне?
 
Останнє редагування:

CHGrey

Rzzevskiy
Как мало надо что бы некоторых порадовать.Интеллигент это вообще с третьего поколения. Так что порадуются справедливо только ваши правнуки ,может быть.
Хотя сильно сомневаюсь.
 

Vlad_S

Скептик
Глава Верховной Рады Крыма, "регионал" Анатолий Гриценко заявил о необходимости повысить арендную плату за базирование российского Черноморского флота на территории Украины...
Интересно, с каких это пор Анатолий Гриценко стал "регионалом" :)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Как мало надо что бы некоторых порадовать.Интеллигент это вообще с третьего поколения. Так что порадуются справедливо только ваши правнуки ,может быть.
Хотя сильно сомневаюсь.
Хотілось би знати, до чого або з приводу чого цей пост? І хто тут саме радів? Це з циклу: "Ляп, аби не мовчки", або Ви продовжуєте вдосконалювати свій езопово-чорномирдинський "езыг", який ніхто на форумі не розуміє, та навіть, здається, його не розуміє сам автор.
Радійте поки що Ви, принаймні, через те, що знайшли для себе політика, якій найближче всього відповідає Вашим світогляду, розвитку, рівню освіти тощо... То може і у Вас справи з шапочками були? Жартую...
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Хотілось би знати, до чого або з приводу чого цей пост? І хто тут саме радів? Це з циклу: "Ляп, аби не мовчки", або Ви продовжуєте вдосконалювати свій езопово-чорномирдинський "езыг", який ніхто на форумі не розуміє, та навіть, здається, його не розуміє сам автор.
Радійте поки що Ви, принаймні, через те, що знайшли для себе політика, якій найближче всього відповідає Вашим світогляду, розвитку, рівню освіти тощо... То може і у Вас справи з шапочками були? Жартую...
У меня к политикам отношение отличное от Вашего.И осуждаю я их за конкретные действия ,а не за манеру говорить и оговорки в речах.
Когда Вы пойдете к хирургу то будете его выбирать как красиво он будет говорить или как хорошо оперировать?
 

МАХ

Active Member
манера говорить и оговорки в речи Яныка:
"Це я не розумію українську? Нахіба на мене таке намовляти? Я був підарештом? Я ніколи не був підарештом, самі ви підарешти.":)
 

Gora

Забанен
Яник что-то затих, наверное выжидает удобный момент, когда можно было бы нанести сокрушительный удар БЮТ и лично Тимошенко, тогда ему и на выборах будет полегче.
 
Статус
Закрита.
Зверху