Голодомор 1932-33 годов в Украине

B3RTO4HIK

Забанен
Зверски замучили голодом 10 миллионов человек (это в их понимании - самая гуманная смерть). А сами УПА обвиняют в фашизме, верх цинизма и лицемерия!
 

Alfie

Keep your temper
Re: Відповідь: Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Все одно, від того, що ми їх згадуватимемо - краще жити не станемо. Я Вас правильно зрозумів?
Не совсем. Почему до этого никто эту тему не ворошил ? В 5 классе по Истории Украины это все рассказывется, а теперь каждый день одно и то же по ящику... Смысл всей этой активности???
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

И конечно за совершенные преступления должна быть ответственность, но в данном случае это не ответственность одного народа перед другим...
А мова і не йде про відповідальність одного народа перед іншим. Де, крім російської пропоганди Ви таке могли почути? Мова йде про відповідальність Московської комуністичної влади перед народом України. Народом саме України, тому що Україна може виступати відстоюючи власні інтереси і власну історію. За постраждалих у Белорусі і Росії повинна пілкуватись влада Белорусі і Росії. Чи не так? Хтось каже, що Голодомор це виключно українська біда? Нехай керівництво Белорусі і Росії приєднується і на рівні Президентів просуває, що треба зосудити Голодомор у Білорусі і Росії. Збирає докази, лічить постраждалих, загиблих, виконавців наказів і тих хто їх віддавав. Але ж цього нема, маю на увазі оприлюднених фактів. У Москві зайнали чітку позицію наслідування колишного комуністичного керівництва, а у Мінську намагаються нічого всупереч не казати. Так це ж їх справа. Чому ми повинні мовчати? Від Голодомору і інших дій московського комуністичного режиму українців загинуло набагато більш ніж за всю 2-гу світову. Це недостатній привід?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Не совсем. Почему до этого никто эту тему не ворошил ? В 5 классе по Истории Украины это все рассказывется, а теперь каждый день одно и то же по ящику... Смысл всей этой активности???
Що у 5-му класі росказували? 2-й світовій війні було присвячено пів підручника, а про Голодомор сказано пару рядків. Та й то з майже сталінською формуліровкою - "перегибы на местах и головокружение от успехов". Ось зараз ті, хто по цім підручникам історію вивчали і кажуть, що нічого страшного не було, голодували усі, і взагалі то перебільшення і постраждали лише "антірадянськи елементи".
Чому про Велику Відчизняну Війну теж постійно згадують, купа фільмів, книжок, пам'ятників? Зрозумійте, 2-га світова і Голодомор разом з іншими злочинами московського комуністичного режима для України події одного масштабу і рівня. І за кількосттю загиблих і за наслідками.
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

А мова і не йде про відповідальність одного народа перед іншим. Де, крім російської пропоганди Ви таке могли почути?...
Я уже достаточно взрослый человек, чтобы вообще не прислушиваться ни к чьей пропагаде. К тому же я имел в виду не русских и украинцев, а евреев, т.к. мне не хотелось бы, чтобы обсуждение этой темы приобрело еще и антисемитский уклон, обычно начинающийся с пассажей типа: "Я конечно не юдофоб, но...". Что до остального, то в целом я с Вами согласен...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Я уже достаточно взрослый человек, чтобы вообще не прислушиваться ни к чьей пропагаде. К тому же я имел в виду не русских и украинцев, а евреев, т.к. мне не хотелось бы, чтобы обсуждение этой темы приобрело еще и антисемитский уклон, обычно начинающийся с пассажей типа: "Я конечно не юдофоб, но...". Что до остального, то в целом я с Вами согласен...
Я також проти переводити Голодомор у площину протистояння одного народу з іншим. Постраждал народ України і інших республік, незалежно від нациоанальності, але враховуючи те, що він торкнувся більш усього селянства, і цими селянами були переважно українці. Хоча вже є і докази, що знищували саме по национальной ознакі, але поки що, як на мене вони не дуже переконливи, щоб про це казати у суді. Хоча може і помиляюсь. Але, як не крути, більш усього постраждали саме українці. Це з одного боку. А з іншого боку, з боку виконавців і замовників, взагалі важко визначити якусь переважаючу национальність. Головним був Сталін, далі йшли меньши керівники КП і так до керівника загону "продразверсткі". І спільною між ними була комуністична ідеалогія, а не нація. І засуджувати треба саме її. У цьому і полягає головна підстава того, що Голодомор не можуть визнати геноцидом.
Взагалі, у цієй темі найбільш змістовне це повідомлення пана loyer_1:
. Для мене особисто, багато що з юридичної точки зору з'ясувало.
Але незалежно від цього, Голодомор меньшою трагедією не стає. І доки остаточно не будуть поставлені усі крапки над "і" у цьому питання, розмови про ньго будуть актуальними. А згадувати про нього ми повинні завжди, щоб більш не попасти у таку пастку з балаканинами "земля крестьянам, заводы рабочим", чи щось на зразок такого.
 

B3RTO4HIK

Забанен
На счет Сталина я не согласен, он дал приказ - получить средства на индустриализацию, а методы его особо и не интересовали. Да и я уверен что он не знал даже половины правды, которую знал например Берия. Это конечно не умаляет его деспотичности. Ну а в остальном пост выше повторяет предыдущие.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Та такої, Сталін не знав. Не смішить. Що там можна будо не знати, якщо те, яким чином відбирали зерно і інше продовольство носило масовий характер? Кому, як ні Сталіну, який ще з часів початку окупациї України Червоною Армією пілкувався міжнациональним питанням у новостворений імперії? Вважаєте, під час "експропріациї" на початку 20-х Червоною Армією продовольства у селянства, він не підтримував Леніна, який сказав, що "зерно нужно отобрать любой ценой"?
Сталін звісно не мав змоги знати подробиці кожного злочину, бо їх було безліч. Але виконували їх саме за його наказом, який наступні і ланцюгу передавали далі з власними уточненнями. І відповідальні усі з цього ланцюга, незалежно хто вони по національності були, руськи, євреї, українці, грузини, латиши...
 

yasilda

Member
Дуже грунтовна стаття. І тверезий (без зайвої політизації) погляд.
 
Зверху