Вибори - 2010 і кандидати у Президенти України.

За кого на посаду Президента Ви зараз віддали б свій голос?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    250
Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

Уж лучше быть «психически не стабильным», но со своей волей, своим индивидуальным мнением и моральными устоями, чем наивным верующим с догмами и страхами внутри, подкрепленным безукоризненным подчинением так называемому авторитету. Так просто переложить обязанности на кого-то. Зато потом когда с тебя спросят говорить «а что я, я не чего, мы же все его выбрали».

Я не верю в освобождение посредством голосования. Голосование — это противоречие, это акт слабости и соглашения с коррумпированным режимом, причем цвет режима не важен.

ЗЫ: «голова, предмет темный и обследованию не подлежит»))) так что, оставьте мое подсознание мне, уважаемый супер-психолог.
Зато потом когда с тебя спросят говорить «а что я, я не чего, я вообще против всех голосовал(-а)».
Хаба так краще!?
Це взагалі позиція, яка ні до чого не зобов'язує. Ніякої відповідальності. Ну хіба що взагалі не пійти.
Але я не засуджую. І дуже прошу не продовжувати розмову про психів, це звернення вже більш пана Bugа стосується.
У позиції "проти всіх" є одна корисна риса для того хто голосує. Цей пункт дозволяє, хоча і віртуально, але плюнути в очи і цій владі і наступній. Хоча, переконаний, якщо навить і 50% процентів проголосує проти всіх, влада на це не зверне уваги, або різні конкуруючи партії будут кивати одна на іншу, шо то вони у такому становищі винні. Тому, по великому рахунку, краще вирізати з газети, чи купити фото "улюблених" вождів і використовувати у якості мішені у дартсі. :).
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

Такого варіанту як "не піду на вибори" у опитуванні немає. А ось політична позиція існує, тому дехто і обрав прийнятне "проти всіх".
Є варіант взагалі не примати участі у цьому опитуванні :), і цього ніхто не скасує.
 

Sim$Dim

бесконечная жесть
Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

KOCTa, то може для зовсім байдужих згодиться варант не приймати участь у опитуванні, а для тих хто проти усіх є варіант опитування "проти всіх", яким вони успішно і скористалися. "Віртуально, але плюнули в очи цій владі" :))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

KOCTa, то може для зовсім байдужих згодиться варант не приймати участь у опитуванні, а для тих хто проти усіх є варіант опитування "проти всіх", яким вони успішно і скористалися. "Віртуально, але плюнули в очи цій владі" :))
:) Немаю нічого проти. Я і сам вагаюсь, бо незважаючи на асортимент гідного серед них нема. Думаю тому що це властивості середовища і штучного добіру.
Я тільки ще раз хочу сказати, що не потрібно когось звунувачувати у якихось недоліках розумомих здібностей виходячи з того хто за що проголусував. У таких випадках краще замислитись над своїми діями і поміркувати, чим я відрізняюсь від тих кого в чомусь звунувачую. Ну і взагалі, діагнози нехай ставлять фахівці.
Сподіваюсь нікого не образив.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

шановні, ви трошки не так зрозуміли мою тезу. Як людина, яка має безпосереднє відношення до виборчих процесів у цій країні, запевняю вас, що голоси, що віддані за ті політичні сили,які не подолали 3% бар"єр, та ті голоси, що віддані "проти всіх", діляться між перможцями виборів пропорційно результатам виборів. От і все. Так що, голосуючи "проти всіх", ви, насправді, голосуєте NN% за Ющенка, NN% за Януковича, NN% за Тимошенко і так далі пропорційно результатам виборів...
Під час останніх виборів хтось (вибачте, прізвище не пам'ятаю) подав до суду, з приводу розтлумачення терміну "проти всіх". На думку позивача, якщо пункт "проти всіх" за підсумками виборів подолав би 3%-бар'єр, то відповідно-пропорційну кількість парламентських крісел потрібно залишити порожніми (скажімо 10% - відповідно 45 депутатів з парламенту вилучається). Як на мене, то це було б більш справедливим, ніж розкидувати голоси незгодних на прохідні партії та блоки. Зрозуміло, що на подібне трактування наші можновладці ніколи не погодяться. Висловлю припущення, що інакше через пару виборів наша Рада була б порожньою - надто "люблять" українці своїх депутатів (їх пільги, імунитет, квартири, зарплати, доплати та компенсації, блокування трибун, щитових та голосування за багатьма картками тощо...).
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

Фоксе, я з тобою повністю згоден, але в нашому сьогоднішньому правовому полі, нажаль, порожніх місць у ВР не залишається...
 

B3RTO4HIK

Забанен
Re: Відповідь: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

Під час останніх виборів хтось (вибачте, прізвище не пам'ятаю) подав до суду, з приводу розтлумачення терміну "проти всіх". На думку позивача, якщо пункт "проти всіх" за підсумками виборів подолав би 3%-бар'єр, то відповідно-пропорційну кількість парламентських крісел потрібно залишити порожніми (скажімо 10% - відповідно 45 депутатів з парламенту вилучається). Як на мене, то це було б більш справедливим, ніж розкидувати голоси незгодних на прохідні партії та блоки. Зрозуміло, що на подібне трактування наші можновладці ніколи не погодяться. Висловлю припущення, що інакше через пару виборів наша Рада була б порожньою - надто "люблять" українці своїх депутатів (їх пільги, імунитет, квартири, зарплати, доплати та компенсації, блокування трибун, щитових та голосування за багатьма картками тощо...).
Более справедливым я считаю, если бы при голосовании набралось больше половины голосов "против всех" то заявленые партии исключались из списка претендентов на власть (причем поименно, т.е. даже при создании новой партии, ч. партии входящие в нее, но записные ранее в "опальных" партиях, в Раду допущены не будут) хотябы на 1 выборный срок. Тогда б депутаты почухали свои брюшка, прически и прочее и начали бы думать, как перед народом слово держать.
 

McGregor

Было дело
Re: Відповідь: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

Более справедливым я считаю, если бы при голосовании набралось больше половины голосов "против всех" то заявленые партии исключались из списка претендентов на власть (причем поименно, т.е. даже при создании новой партии, ч. партии входящие в нее, но записные ранее в "опальных" партиях, в Раду допущены не будут) хотябы на 1 выборный срок. Тогда б депутаты почухали свои брюшка, прически и прочее и начали бы думать, как перед народом слово держать.
Нет ничего проще по такой системе после исключения партии из списка претендентов создать новую - был БЮТ, станет ЮБТ, или ТЮБ. Была Партия Регионов, станет Регионы вперёд! или ещё чего подобное... Более того при таком раскладе несомненно появятся ещё большая масса партий-клонов, дублёров, технологических и т.п. всякие партии белых, голубых, зелёных, серых и т.д.
В этом вопросе полностю согласен с тезисом о уменьшении парламенских мест в зависимости от количества проголосовавших "против всех". Но это сулит вечными выборами, а как следствие полным исчезновение ВР как органа власти. Поскольку чем дальше, тем больше людей будут головать "против всех" - получаем всё больший и больший недочёт в депутатах - в один прекрассный момент их становится меньше 227 - невозможность создать коалицию - роспуск ВР - очередные выборы - та же петрушка - навечный розпуск ВР - введение прямого единоличного президентского правления = верховный гетьман (а-ля белоруский бацька, либо российский царь).
Система выборов на данный момент нуждается в серьёзных измененниях практически на 100%.
 

B3RTO4HIK

Забанен
Re: Відповідь: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

Нет ничего проще по такой системе после исключения партии из списка претендентов создать новую - был БЮТ, станет ЮБТ, или ТЮБ. Была Партия Регионов, станет Регионы вперёд! или ещё чего подобное... Более того при таком раскладе несомненно появятся ещё большая масса партий-клонов, дублёров, технологических и т.п. всякие партии белых, голубых, зелёных, серых и т.д.
В этом вопросе полностю согласен с тезисом о уменьшении парламенских мест в зависимости от количества проголосовавших "против всех". Но это сулит вечными выборами, а как следствие полным исчезновение ВР как органа власти. Поскольку чем дальше, тем больше людей будут головать "против всех" - получаем всё больший и больший недочёт в депутатах - в один прекрассный момент их становится меньше 227 - невозможность создать коалицию - роспуск ВР - очередные выборы - та же петрушка - навечный розпуск ВР - введение прямого единоличного президентского правления = верховный гетьман (а-ля белоруский бацька, либо российский царь).
Система выборов на данный момент нуждается в серьёзных измененниях практически на 100%.
Вы внимательно мой пост читали? Перечитайте снова.
 

McGregor

Было дело
Re: Відповідь: Якби вибори Президента були б зараз, за кого б Ви проголусували?

Вы внимательно мой пост читали? Перечитайте снова.
Так совершенно не проблема - спискок партии разбивается на несколько партий, которые поочерёдно идут в парламент. В списках партий 5-10 чел. - главные управители, фактически подчиняющиеся "материнской" партии, остальные - или "спонсоры", или "люди для массы".
 
Статус
Закрита.
Зверху