Ющенко

  • Автор теми atos
  • Дата створення

Проголосували б Ви за Ющенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    194

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Ющенко

не понимаете вы ничего, он хоть пытается както примерить извечную борьбу севера и запада...
Згоден. Президент повинен примирити Схід і Захід, говорячи правду, якщо вона навіть буде для когось гіркою (або принципово неприйнятною). Він на весь світ заявив про Голодомор, він вхиляється перед ветеранами колишньої Червоної Армії і він згадує збройну боротьбу УПА. Згадати треба всіх...
Так само Президент не може бути главою лише частини держави. Не зміг (чи не захотів) він подолати донецький клан, треба тепер домовлятись... Ось тому його і бачуть в компанії "Ахметова со товаріщі". Нам всім, кого лякає репутація Ахметова та його колишні "подвиги", це здається неприйнятним. Ми маємо право обурюватись. А ось він - ні. Зараз країну треба об"єднувати.
Щодо "фукання" ветеранів... Чомусь ніхто не фукав, коли Ющенко присвоїв посмертно звання Героя України Олексію Бересту, незаслужено забутому герою. А чи може хто на 100% впевненно сказати, що серед тих ветеранів були лише ті, хто овіяв себе славою в боротьбі з німецьким окупантом, а не було тих, хто "прославився" стріляниною в спини першим, депортаціями татар, німців, вірмен, болгар, чеченів, українців... Не думаю, щоби їх хтось фільтрував. Наскільки я чув, то в країнах Балтії проводили своєрідну люстрацію... У нас - ні, колишні "заградотрядовці" користуються тими ж правами та привілеями, що і "бойові" ветерани... Тому, очевидно, і така реакція... Хоча іншого чекати від них і не доводиться.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Ющенко

...я щось ще жодного разу не бачив ветерана, який би сказав, що він НКВДіст і воював з УПА.
Я лише чув про таке. Ось колись викладав матеріал з "Панорами" про одного такого "дідуся".
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Ющенко

Згоден. Президент повинен примирити Схід і Захід, говорячи правду, якщо вона навіть буде для когось гіркою (або принципово неприйнятною). Він на весь світ заявив про Голодомор, він вхиляється перед ветеранами колишньої Червоної Армії і він згадує збройну боротьбу УПА. Згадати треба всіх...
Так само Президент не може бути главою лише частини держави. Не зміг (чи не захотів) він подолати донецький клан, треба тепер домовлятись... Ось тому його і бачуть в компанії "Ахметова со товаріщі". Нам всім, кого лякає репутація Ахметова та його колишні "подвиги", це здається неприйнятним. Ми маємо право обурюватись. А ось він - ні. Зараз країну треба об"єднувати.
Щодо "фукання" ветеранів... Чомусь ніхто не фукав, коли Ющенко присвоїв посмертно звання Героя України Олексію Бересту, незаслужено забутому герою. А чи може хто на 100% впевненно сказати, що серед тих ветеранів були лише ті, хто овіяв себе славою в боротьбі з німецьким окупантом, а не було тих, хто "прославився" стріляниною в спини першим, депортаціями татар, німців, вірмен, болгар, чеченів, українців... Не думаю, щоби їх хтось фільтрував. Наскільки я чув, то в країнах Балтії проводили своєрідну люстрацію... У нас - ні, колишні "заградотрядовці" користуються тими ж правами та привілеями, що і "бойові" ветерани... Тому, очевидно, і така реакція... Хоча іншого чекати від них і не доводиться.
Ну от, сподіваюсь це фуканіє, таки сподвигне Ющенко ініціювати проведення люстрациї, тим більш архіви СБУ всеодно вже оприлюдніли, а там крів жертв повинні фігурувати і виконавці...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Ющенко

Я лише чув про таке. Ось колись викладав матеріал з "Панорами" про одного такого "дідуся".
Читав. І стосовно "обушков" ще іншу передачу бачив. Коли німці, здається у Львів увійшли, віддали на опізнання закатованих у останній день в'язнів тюрьми, трупи яких НКВД крім того що кислотою облило, ще й цукру і ще щось накидало, для прискорення розкладання, щоб впізнати неможливо було. А закатували їх саме "обушком", бо смерть була від удару по потилиці важким предметом.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Відповідь: Ответ: Ющенко

Ну от, сподіваюсь це фуканіє, таки сподвигне Ющенко ініціювати проведення люстрациї, тим більш архіви СБУ всеодно вже оприлюдніли, а там крів жертв повинні фігурувати і виконавці...
КГБ плавно перешло в СБУ,и те палачи наверное почетные ветераны уже СБУ.Так что недождетесь.
( Я вообще думаю что заград отряды были из
войск НКВД и никакого отношения к армейским воинским формированиям не имели, так что их вычислить довольно легко.)
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: Ющенко

саме так і було. Вони ж іназиваються "заградотряды НКВД"
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Ющенко

КГБ плавно перешло в СБУ,и те палачи наверное почетные ветераны уже СБУ.Так что недождетесь.
( Я вообще думаю что заград отряды были из
войск НКВД и никакого отношения к армейским воинским формированиям не имели, так что их вычислить довольно легко.)
У КДБ теж люди дуже різними справами займались, і одного до іншого власне я прирівнювати не буду. Але навряд ті, хто працював у "ідеологічному напрямку" там залишились :). Але ж мова, як Ви і помітили про тих вояків з НКВС, які і зараз вважаються ветеранами ВОВ. Але і там можливо усіх до одного рівняти не потрібно.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Ющенко

У КДБ теж люди дуже різними справами займались, і одного до іншого власне я прирівнювати не буду. Але навряд ті, хто працював у "ідеологічному напрямку" там залишились :). Але ж мова, як Ви і помітили про тих вояків з НКВС, які і зараз вважаються ветеранами ВОВ. Але і там можливо усіх до одного рівняти не потрібно.
Неужели им за то что они в спины стреляли тоже ордена и медали давали?
А вообще это все в архивах СБУ все должно быть ,а СБУ подчиняется президенту.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Ющенко

Хах, а за что Сташинскому Героя дали? За то что в спину стрельнул... и тем что девушек насиловали, а потом все обставляли как "защита трудящих от буржуазного национализма" то давали. Такая раньше система была, советская - один работает, а двое бухают, или один болт ключем закручивает, а другой молотком забивает (и получает за это премию ))))
П.С. вот обьясните, почему грузовой ЗИЛ стоил 1500 деревяных, а ВАЗ 3000, а волга 7000!!!! где логика? Я тут только одно онимаю, почему японци покупали наши ЗИЛы и КрАЗЫ ггггг да потому что они стоили дешевле металлолома ))))))))).
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Ющенко

КГБ плавно перешло в СБУ,и те палачи наверное почетные ветераны уже СБУ.Так что недождетесь.
Наскільки я чув, то російське ФСБ не святкувало день ЧК (принаймні офіційно), керівнництво заявило, що ФСБ якісно нова служба і не є спадкоємцем колишнього КДБ. Гадаю, що СБУ тим більше не є спадкоємцем, принаймні тих традицій. Голова служби Валентин Наливайченко не є кадровим професійним "спецслужбовцем". В керівництво СБУ він прийшов з дипломатичної роботи. Він є людиною Ющенка, всі його дії тісно пов"язані з Президентом. Саме СБУ з розсекречених архівів продемонструвала матеріали про Голодомор, про так звані "спецзагони на Західній Україні", про застереження Проводу ОУН до своїх однопартійців щодо участі в єврейських погромах, які готували гітлерівці у Львові. Далі розсекречених архівів буде ще більше. Тому, як на мене, не все так погано...
 
Зверху