Юлія Тимошенко

Проголосували б Ви за Тимошенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    256
Статус
Закрита.

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Юлія Тимошенко

Юльке срочно нужно красиво уйти с премьерства ,а то через пол года ее оттуда народ сам вынесет. И поэтому началась атака на президента.Причем открытая и безцеремонная.
Но на это ,я думаю,президент не поведется,и ПР Юльку не поддержит. Хотя как знать?
 

mangust

патріот
Відповідь: Юлія Тимошенко

Тимошенко доручила Портнову не виконувати указів Ющенка щодо ФДМ


Прем‘єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО доручила виконуючого обов‘язки голови Фонду державного майна Андрію ПОРТНОВУ не виконувати укази Президента від 25 квітня стосовно керівництва Фонду держмайна та з приводу призупинення конкурсу з приватизації Одеського припортового заводу.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Кабінету міністрів України, Ю.ТИМОШЕНКО заявила, що „по суті цих указів свої рішення вже винесли Конституційний Суд України та Окружний адміністративний суд Києва.”

„Рішення ухвалені по суті, тому номери Указів на цю тему та дати їх оприлюднення не мають значення”, - зазначила прем‘єр-міністр.

Ю.ТИМОШЕНКО нагадала історію питання: Президент призупинив своїми указами рішення уряду про зміну керівництва ФДМ та призупинив рішення Кабміну про умови проведення конкурсу з приватизації ВАТ „Одеський припортовий завод”, проте 17 квітня Конституційний Суд України виніс ухвалу, в якій відмовив у відкритті конституційного провадження у справі за поданням Президента України з приводу кадрових рішень уряду щодо керівництва ФДМ і визнав його дії неконституційними.

Ю.ТИМОШЕНКО також нагадала, що згідно з нормами Основного Закону рішення Конституційного Суду остаточні, оскарженню не підлягають та обов‘язкові для виконання усіма органами влади.

Також глава уряду повідомила, що 24 квітня Окружний адміністративний суд Києва, базуючись на рішенні КС, своєю ухвалою призупинив ще один указ Президента щодо поновлення Валентини СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО на посаді керівника ФДМ та визнав незаконними всі рішення керівництва Фонду щодо призупинення приватизації Одеського припортового заводу.

„Обов‘язки керівника Фонду держмайна покладені на Андрія ПОРТНОВА, і він має зробити все, щоб нарешті припинити масштабну корупцію в Фонді держмайна та організувати проведення чесної приватизації за прозорими процедурами. Приватизація має проводитися в інтересах трудових колективів та країни”, - підкреслила прем‘єр.



постiйна адреса статтi:
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

Сьогодні бачив рейдерську атаку по-"Тимошенківськи" ))) (на їхню думку легітимну).... Невже ЮТ згадала методи ведення "бізнесу" її "малоїї Батьківщини"? Таки дірочка в бюджеті настільки здорова, що вона (п. Тимошенко) згодна навіть на ТАКЕ.
Імхо: На місці Президента, за посягання на стратегічні державні об"єкти чи установи, видав наказ стріляти у всіх без попередження... (може б і Юльку зачепило ))) ).
 

lyolia

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

Я плакаю!!! Минуту назад юля заявила на канале Интер, " до середени літа українці забудуть що таке інфляція та почнуть жить ще краще." (Интервью.)

PS. Это уже клиника.
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: Юлія Тимошенко

мені здається, що в людей вже давно іммунітет виробився до популістських заяв політиків. Хоча винятки ще є. Яскравий приклад - Life-ua. Як можна так беззастережно вірити політичним лідерам? Невже незрозуміло, що їм чхати на вас?
 
R

Radianta

Guest
Ответ: Юлія Тимошенко

Я плакаю!!! Минуту назад юля заявила на канале Интер, " до середени літа українці забудуть що таке інфляція та почнуть жить ще краще." (Интервью.)

PS. Это уже клиника.
АААааааааааааа
Вы видели её выражение лица когда Сеничкин спросил "вы собираетесь уйти от должности Премьер-министра?"
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Юлія Тимошенко

Юльке срочно нужно красиво уйти с премьерства ,а то через пол года ее оттуда народ сам вынесет. И поэтому началась атака на президента.Причем открытая и безцеремонная.
Но на это ,я думаю,президент не поведется,и ПР Юльку не поддержит. Хотя как знать?
Помоему явно на Юльку атака началась , а народ вроде вас не вынесет - так как таких единицы :)
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Юлія Тимошенко

И идеи тоже... примерно недельку я говорил, что Юлька больше треплится чем работает, и вуаля
]
Где мое пиво?
Ну так правильно - кто-то работает (Юлька) , а кто-то только языком трепает на Юльку во власти (так и живём:))
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Юлія Тимошенко

Сьогодні бачив рейдерську атаку по-"Тимошенківськи" ))) (на їхню думку легітимну).... Невже ЮТ згадала методи ведення "бізнесу" її "малоїї Батьківщини"? Таки дірочка в бюджеті настільки здорова, що вона (п. Тимошенко) згодна навіть на ТАКЕ.
Імхо: На місці Президента, за посягання на стратегічні державні об"єкти чи установи, видав наказ стріляти у всіх без попередження... (може б і Юльку зачепило ))) ).
А вы поокуратней в выражениях , как некак а в ваших тезисах просматривается состав преступления . А президент повинен видавати укази в межах законів України і Конституції (а не як їму заманется , тільки в рамках повноважень) . Доречи не довго я сподіваюсь це керування ще терпіти Україна буде :) (до нових виборів небагато)
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Юлія Тимошенко

Ану ану... что за состав? Угрожаете.. или вы кик их там...?
 
Статус
Закрита.
Зверху