Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

Kramar

Іван Богун
Ответ: Вступление Украины в НАТО

щось я не пригадаю подібну війну після вступу до НАТО Прибалтики. А російський уряд і тоді гучні заяви робив. Облиште свої лякалки. Вони тут ні на кого не впливають. Лякайте бабусь біля під"їзду своїми штампами.
 

Satori

Well-Known Member
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Глупо вступать в НАТО, только, чтобы ответить провокацией на провокационные слова ВВП. Если Путин завтра скажет " Не прыгайте с 9-ого этажа!"- вы прыгнете?:razz:
КОНЕШНО! Правда только после уважаемого призидента нашего.
Уступим так сказать по важности дорожку...
А что НАТО - я лично не против НАТО и обожаю АМЕРИКУ но через ЖО...
не хотелось бы никуда - не только в НАТО.
Да и в пику кому бы то ни было строить политику - удел недалеких.
К тому же ставить целый народ в зависимость от своей мести за отравление...
Неважнецкая судьба у нас господа.
Спасение одно - плюнуть на всех их и врубить на всю катушку
Rock-N-Roll славненькой группы Led Zeppelin!
Хотя если от политики прет - то можно и покопырсаться в дерьме которым наши политики зас,......ли всю эту чудненькую ноосферу.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

А что из России непонятно сказали что при вступлении Украины в НАТО Украина для России становится недружественным государством со всеми вытекающими последствиями вплоть до пересмотра границ и начала прямой конфронтации и возможно боевых действий?
А Росія протягом століть поводить себе як недружня держава, то й що з того? Правильно сказано: "Росіяни люблять Україну, вони не люблять українців". Або як колись казав про подібну "братерську" любов Шевченко: "Ти любиш на братові шкуру, а не душу".
Или думаете Украина в этом конфликте победит?
Якщо у нас всі ось такі військові, як Ви, то точно програє в перші ж години конфлікту.
Будет как во ВЬетнаме война между Россией и америкой на территории Украины,И тогда свидомые патриоты возрадуются
А поки що "лаптєносниє п'ятоколонці" нехай порадіють, що їх кумир та улюбленець-ідол кремлівський гном-ліліПутін обіцяв націлити на них (в тому числі) ракети. Одягайте кокошнікі та чекайте подарунка!
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Якщо у нас всі ось такі військові, як Ви, то точно програє в перші ж години конфлікту
Когда я служил то военные по 5 ти этажкам не стреляли и самолеты пассажирские не сбивали.
Так что это скорее камень в Ваш огород.
Наивно думать что в Украине есть армия.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Вступление Украины в НАТО

Якщо і камінь, так точно вже не в мій город, бо я завжди казав, що така армія, яку ми маємо зараз Україні не допоможе, в разі чого. І також я казав, що українська армія повинна бути професійною (стандарти НАТО) та Україна повинна увійти до системи колективної безпеки (до НАТО).
Щодо того, що армія яку ми маємо сформувалась виключно в часи незалежності - неправда. Така вона нам дісталась у спадок, і її потрібно реформувати.
А розмова була не про те. Ще раз наголошую Вам, що Ваш улюблений ліліПутін поставив під сумнів існування такої держави, як Україна, висунув фактично до неї територіальні претензії, його наміри підтвердили міністр закордонних справ Росій та один з ключових керівників в генштабі Росії. Перед цим на Вас Путін пообіцяв навести ракети. Так що радійте, гном про Вас пам'ятає, незабаром пришле гостинця.
 

lyolia

Забанен
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Заграница вам поможет. Держись хоружовка.


You must be registered for see images attach
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Відповідь: Вступление Украины в НАТО

Якщо і камінь, так точно вже не в мій город, бо я завжди казав, що така армія, яку ми маємо зараз Україні не допоможе, в разі чого. І також я казав, що українська армія повинна бути професійною (стандарти НАТО) та Україна повинна увійти до системи колективної безпеки (до НАТО).
Щодо того, що армія яку ми маємо сформувалась виключно в часи незалежності - неправда. Така вона нам дісталась у спадок, і її потрібно реформувати.
А розмова була не про те. Ще раз наголошую Вам, що Ваш улюблений ліліПутін поставив під сумнів існування такої держави, як Україна, висунув фактично до неї територіальні претензії, його наміри підтвердили міністр закордонних справ Росій та один з ключових керівників в генштабі Росії. Перед цим на Вас Путін пообіцяв навести ракети. Так що радійте, гном про Вас пам'ятає, незабаром пришле гостинця.
Уже в армии сменилось поколение офицеров,и более 8 призывов срочников,так что Украинская армия это уже порождение незалежной Украины и нечего пенять на наследство.

Во вторых стандарты НАТО ума офицерам не добавят и не сделают их специалистами своего дела.

А почему на " вас" или вы что сбежите что ли? Или в огороды пойдете в Закарпатье как Ваши херои
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Вступление Украины в НАТО

Уже в армии сменилось поколение офицеров,и более 8 призывов срочников,так что Украинская армия это уже порождение незалежной Украины и нечего пенять на наследство.
Ви гадаєте, що союзна армія була найдосконалішою? Якщо в газетах не писали про нещасні випадки, так це не через те, що їх (випадків) не було, а через табу на свободу слова.
Служив в 90 рокі, коли не змінились плеяди офіцерів та "срочников". Від ідеалу ой як далеко, з колишніх союзних проблем в армії зникла в повному обсязі на той час лише одна - міжнаціональні бійки.
Во вторых стандарты НАТО ума офицерам не добавят и не сделают их специалистами своего дела.
Стандарти НАТО додадуть професійності армії в цілому. А коли людина буде отримувати за службу гроші та буде зацікавлена в своїй фаховій підготовці, інакше "покарають копійкою" - це набагато краще, ніж коли рядовий строкової служби чекає дембеля "шарясь" від "хозработ".
А почему на " вас" или вы что сбежите что ли? Или в огороды пойдете в Закарпатье как Ваши херои
А куди я втечу? Тільки я до Ваших хероїв симпатій ніяких не відчував, так що я "заслужив". А ось подібні до Вас лоби порозбивали в "ніжайших поклонах", доказуючи свою любов до "старшого брата", про що продзижчали весь форум - а він вас всіх ракетами вирішів притоптати (про те, що поставив під сумнів існування країни, в якій Ви проживаєте а також її територіальну цілісність - наскільки я зрозумів, Вас не дуже засмутило). Абидна?
 

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

А Росія протягом століть поводить себе як недружня держава, то й що з того?
Эт точно, отвоевала у Польше Западную Украину, подарила Крым, "воплощение зла и репрессий" вами ненавистный Сталин подарил Закарпатье.

Кстати, а вы или ваши родители сами квартиру купили? Если не сами, а получили от вами ненавистной советской власти, то сочувствую вам, ужасное проявление агрессии по отношению лично к вам.
 

zlodey

New Member
Ответ: Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

Эт точно, отвоевала у Польше Западную Украину, подарила Крым, "воплощение зла и репрессий" вами ненавистный Сталин подарил Закарпатье.

Кстати, а вы или ваши родители сами квартиру купили? Если не сами, а получили от вами ненавистной советской власти, то сочувствую вам, ужасное проявление агрессии по отношению лично к вам.
А украинцы не отвоёвывали западную Украину ?Вы наши трущобы называете квартирами?Вы наверно точно скучаете по тем временам когда попы были агентами КГБ:pop:
 
Зверху