Новый президент России - Дмитрий Медведев

Andys

New Member
Ответ: Новый президент России - Дмитрий Медведев

эх превед-медвед еврей по матери :)
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Ответ: Новый президент России - Дмитрий Медведев

Наконец Путин обьявил Медведева официально своим преемником. Значит так тому и быть. Что из этого получится - посмотрим. Но для нас сейчас главное идти к России, это приоритет. Тогда жить будем хорошо, как живут хорошо там.
Для вас це головне - ви йдіть, куди душа забажає. А от українці не підуть. У нас інша історія, інші традиції (вільні, не авторитарні і не самодержавні). Ми не звикли до царя-батюшки. У нас посади гетьмана, генерального писаря, полковників, судей - усієї козацької старшини - були виборними. У нас віковічні демократичні традиції. Нам ваше любе "самодєржавіє" даром не треба. А свій міф про краще життя в Росії залиште для тих, хто там не був. Я неодноразово був в містах і селах російських. Якщо не брати до уваги трьох міст (Москва, Санкт-Петербург, Нижній Новгород), то життя російське - це совок в гіршому розумінні цього слова. Ви давно були, наприклад, у Курську чи Бєлгороді?

З.І.:народ російський нам братній і з простими росіянами я завжди знахожу спільну мову. Але з їх шовіністичним імперським урядом нам не по дорозі.
 

zergius

New Member
Відповідь: Ответ: Новый президент России - Дмитрий Медведев

эх превед-медвед еврей по матери :)
Ждем очередной серии конспирологический "анти-жидомасонских" разоблачений в научном духе от поклонников глобальной политики. :)

А если серьезно - раз Путин сказал, то значит будет - такая у них там демократия, свободы процветают.

По поводу России - особо ничем там жизнь не отличается от нашей, только у нас все ж свободы поболее, знаю, т.к. рядом работают ребята из России.

Одно аномальное образование - Москва, но ее нужно не с Киевом сравнивать, а с Парижем и Лондоном по концентрации капитала и информации. И, кажется мне, что этим столицам она проигрывает.
 

Grosso

wonderwall
Відповідь: Новый президент России - Дмитрий Медведев

МЕДВЕДєв - кум нашого МЕДВЕДчука(див. "Бизнес" №.52, 2007). Зі здивуванням про це дізнався Також ймовірний господар Кремля знаходиться у близьких стосунках із Януковичем і Литвиним.
Отже наш і московський політикум/паноптикум має багато спільного: перефарбованих комуністів, клани, кумовство...
Цікаво, які стосунки складуться у Мєдвєдєва з українським урядом...
Мені здається, що операція "прєвєд-мєдвед або "Есть ли жизнь после Вовы..." пройде більш ніж успішно для очільників Московії, а ми будемо спостерігати трилер "прем`єр Тимошенко VS прем`єр Путін" .
 
Останнє редагування:

Богдана

Послідовниця іншого
Ответ: Новый президент России - Дмитрий Медведев

Оце так-так...не очікувала такого (кум Медведчука), хоча, не дивно. Я думаю, наші стосунки із Росією будуть складними до тих пір, поки існує путініада. Ви ж бачите, ми рухаємось зовсім у протилежних напрямках, про які домовленості може бути мова. Медведєв-це клон Путіна і буде підкорятися йому повністю, немає сумнівів. А от цікаво, царизм в Росії колись вичарпається чи це неможливо?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Новый президент России - Дмитрий Медведев

Я думаю, наші стосунки із Росією будуть складними до тих пір, поки існує путініада. Ви ж бачите, ми рухаємось зовсім у протилежних напрямках, про які домовленості може бути мова.
Не знаю, як показує історичний досвід наші стосунки завжди були складними, поза всі бажання приховати їх за ширму "братскості", "спільної історії" та "єдиного менталітету".
Медведєв-це клон Путіна і буде підкорятися йому повністю, немає сумнівів.
Хто його знає? В свій час покійний Єльцин привів в Кремль за ручку хлопчика Вову в сподіванні, що той буде йому слухняним (читать "підконтрольним"), але пройшло зовсім небагато часу, як невдячний учень дав носака своєму вчителю та став "гнути" свою політику.
А от цікаво, царизм в Росії колись вичарпається чи це неможливо
Щодо царату - не знаю. А ось "вєра в доброго царя-батюшку" - ніколи.
 
Останнє редагування:

lyolia

Забанен
Ответ: Новый президент России - Дмитрий Медведев

Егеж, мабуть несповна разуму наші сусіди. І гадки не мають, що сподіватись треба лишень на каплавуху царицю-матінку.;)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Новый президент России - Дмитрий Медведев

Принаймні, наша "цариця-матінка" не лізе до них в їх монастир зі своїм статутом, та нав'язливими порадами яку мову треба плекати, яких героїв вшановувати, яку церкву відвідувати і прочая... І вона ніколи не підвищувала свій рейтинг за рахунок пошуку зовнішнього ворога, як це щойно в черговий раз зробив "кремлівський гном"...
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Новый президент России - Дмитрий Медведев

Принаймні, наша "цариця-матінка" не лізе до них в їх монастир зі своїм статутом, та нав'язливими порадами яку мову треба плекати, яких героїв вшановувати, яку церкву відвідувати і прочая... І вона ніколи не підвищувала свій рейтинг за рахунок пошуку зовнішнього ворога, як це щойно в черговий раз зробив "кремлівський гном"...
"Даруйте на слові, але все це брехня!"(с) Т.н. "цариця матінка" во время своего визита в "Европі" в каждой забегаловке декларировала свои претензии к России, что неприменно скажется на дальнейшем ухудшении
межгосударственных отношений между нашими странами. Конфронтация с нашим соседом неизменно отразится на жизни простых граждан. Не минует чаша сия и "каплавуху паляницю". Вспомним, для примера, польского клона, который потерял кресло премьер-министра во многом благодаря своей антироссийской польке-бабочке. А в поиске внешних врагов, Вы и Ваши сторонники скоро дадите фору самому Джугашвили-"Хто вср%вся? Невістка!!!" Что касается Вашей ненависти к президенту
соседней страны В.В.Путину, советую посетить врача узкой специализации. Берегите себя. Лет десять, как минимум, он ещё будет
у власти.
 

RAZOR

Drive your dream...
Ответ: Відповідь: Новый президент России - Дмитрий Медведев

МЕДВЕДєв - кум нашого МЕДВЕДчука(див. "Бизнес" №.52, 2007). Зі здивуванням про це дізнався Також ймовірний господар Кремля знаходиться у близьких стосунках із Януковичем і Литвиним.
Отже наш і московський політикум/паноптикум має багато спільного: перефарбованих комуністів, клани, кумовство...
Цікаво, які стосунки складуться у Мєдвєдєва з українським урядом...
Мені здається, що операція "прєвєд-мєдвед або "Есть ли жизнь после Вовы..." пройде більш ніж успішно для очільників Московії, а ми будемо спостерігати трилер "прем`єр Тимошенко VS прем`єр Путін" .
можно эл. ссылку? чет с трудом верится, больше похоже на газетную утку.
название темы - прикол. я думал выборы в марте... и до оглашения результатов медведев кандидат. хотя если учесть скоко набрала единая росия то выглядит вполне правдоподобно
 
Зверху