Оффтопики.

qwe

qwe
Відповідь: Янукович

Я з Івана-Франківська, і підтрамую того пацана,що кинув яйцем в Януковича, я й сам в нього кинув би яйцем:D
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Відповідь: Янукович

Я з Івана-Франківська, і підтрамую того пацана,що кинув яйцем в Януковича, я й сам в нього кинув би яйцем:D
Я думав тут одні Сумчани сидять :D В нас тут недавно в його бумажний макет хтось яйцами кидав в центрі міста :) Доречі в Сумах Януковича підтримують единиці жалюгідні :)
 

hed1n.ru

стебанутый
Ответ: Відповідь: Янукович

Я думав тут одні Сумчани сидять :D В нас тут недавно в його бумажний макет хтось яйцами кидав в центрі міста :) Доречі в Сумах Януковича підтримують единиці жалюгідні :)
Но в отличии от Вас они знают, как пишется фамилия Бандеры.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Стаття во многом противоречит сама себе :)

Ну хто може заперечувати те, що голодомор було створено штучно? Хіба що купка декількох паталогічних недоумків комуністичного або "великорусского" шовіністичного пошибу. Кому ще з нормальних осудних людей потрібно доводити цілеспрямованість створення голодомору радянсько-більшовицькою владою?.....
ось недоумки що заперечують - нехай і відповідають :) (не будут оскорбляти весь народ)

Не розумію: навіщо надавати нашому (цілком цивілізованому) Кримінальному Кодексові відтінків середньовіччя??.....
Тут вобще мегафурор :) Читая єто возникает вопрос : а чем мы хуже многочисленных стран на планете (самых демократичных) где законодательно запрещенно отрицать Холокост Евреев или поддерживать нацистскую идеологию ? :D

Не потрібно бути, навіть, юристом-першокурсником, щоби (прочитавши "Конвенцію про запобігання злочину "геноцид" та покарання за нього" від 9 грудня 1948 р. або ст.442 КК України) зрозуміти, що голодомор 1932-1933 р.р. не підпадає під визначення "геноцид". Для визначення якихось дій геноцидом необхідно, щоби і злочинець, і жертва належали до однорідної соціальної категорії: якщо геноцид здійснюється за національною ознакою, то злочинець переслідує жертву тому, що вона іншої національності; якщо геноцид здійснюється на підставі расової нетерпимості, то злочинець переслідує жертву тому, що вона належить до іншої раси; а якщо геноцид здійснюється за релігійною ознакою, то злочинець його вчиняє тому, що жертва сповідує іншу релігію... ?
Не потрібно бути юристом однокурсником що-б розуміти що : півтора десятки країн в світі вже визнали голодомор в Україні як акт Генноцида - а головне Украина визнала постановою ВР це актом генноцида (з правовой точки зору акт генноцида вже признанний)
 

loyer_1

той самий Otto
Ответ: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Стаття во многом противоречит сама себе :)
Ха-Ха-Ха-Ха-Ха-Ха!!!
Друже мій! Я в розпачі. Мені притаманна така причуда: я намагаюся говорити тією мовою, якою до мене звертаються. А зараз навіть не збагну якою мовою вам відповідати, бо ви ж, як бачу, не володієте ні українською, а ні російською. Спробую відповісти тією, якою написаний мій попередній пост, що вас так зацікавив.

Що ви мали на увазі під словом "стаття"? І чим же вона "во многом противоречит сама себе"?

Тут вобще мегафурор :) Читая єто возникает вопрос : а чем мы хуже многочисленных стран на планете (самых демократичных) где законодательно запрещенно отрицать Холокост Евреев или поддерживать нацистскую идеологию ? :D
Що це за "многочисленные страны"? І що ви розумієте під "...законодательно запрещено отрицать холокост..."? Це ви десь по телебаченню почули?..
Взагалі, ви собі уявляєте різницю між діями: "заперечення холокосту" і "підтримка нациської ідеології"?


Не потрібно бути юристом однокурсником що-б розуміти що : півтора десятки країн в світі вже визнали голодомор в Україні як акт Генноцида - а головне Украина визнала постановою ВР це актом генноцида (з правовой точки зору акт генноцида вже признанний)
Та невже? А я й не знав. А якщо б Рада завтра визнала, що з цієї суботи закон всесвітнього тяжіння вважати недійсним, ви також посилалися б на її постанови?
P.S. Друже, ви не розумієте навіть однієї десятої того, про що йде мова, а одразу вдаєтеся до критики. Облиште. Це не ваше.
 
Останнє редагування:

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Що ви мали на увазі під словом "стаття"? І чим же вона "во многом противоречит сама себе"?
Тим що я привів в приклади де вона протирічить :) (читайте уважніше)

І де я не володію ? :) (приклади будь-ласка)

Що це за "многочисленные страны"? І що ви розумієте під "...законодательно запрещено отрицать холокост..."? Це ви десь по телебаченню почули?..
Це такі страни як Ізраїль - де законом заборонено заперечувати факт холокосту Евреїв , за заперечення перебаченна кримінальна відповідальність . Є й інші країни , якщо потрібно можу знайти - десь бачив про холокост цілий серіал - там багато країн називались .

Взагалі, ви собі уявляєте різницю між діями: "заперечення холокосту" і "підтримка нациської ідеології"?
Бачу що ви не уявляете :) Я лише привів як приклад холокост та голодомор - як такий де і там і там за протиправну дію передбаченні відповідальність , і не в "середньовіччі" як у вашій статті - а в самих сучастних странах

Недавно в Австрії судили 80-ти річного письменника який в своїх творах підтримував ідеї нацизму .


Та невже? А я й не знав. А якщо б Рада завтра визнала, що з цієї суботи закон всемірного тяжіння вважати недійсним, ви також посилалися б на її постанови?
P.S. Друже, ви не розумієте навіть однієї десятої того, про що йде мова, а одразу вдаєтеся до критики. Облиште. Це не ваше.
Ну так будете знать :) Можете не посылатся на постановы или законы ВР , можете не признавать или не знать или не посылатся на статти УК принятие ВР - но если совершите преступление будет отвечать (в независимости считаетесь вы с ними или нет)

Я вам говорил с правовой точки зрения , если какое-либо событие не выписанно постановами или законодательными Актами ВР - вы можете трактовать их как угодно , если сейчас (а оно так и есть) в постанове ВР прописанно что непризнание Голодомора как Генноцида есть противоправным действием - вы скажите что не было Генноцида : с правовой точки зрения можете считать что вы совершили противоправное действие . (скоро надеюсь пропишут в УК статтю за непризниние публичное генноцида)

Кстати - не видно что вы очень разбираетесь , перед тем как учить меня - сначала сами получите докторскую степень ;)
 

loyer_1

той самий Otto
Ответ: Голодомор 1932-33 годов в Украине

...перед тем как учить меня - сначала сами получите докторскую степень
:eek:??? Ви вже доктор наук? Невже юридичних?:x

Тим що я привів в приклади де вона протирічить (читайте уважніше)
Пане докторе! Ви хоть підкажіть: де ті приклади про протиріччя статті, що ви навели? Я нічого не можу вгледіти, окрім, верхньої строчки і смайлика.

І де я не володію ? (приклади будь-ласка)
Ви що, стьобаетесь? Як на мене, ви говорити на чудовому маловідомому мені (дозвольте вгадати) ворожбяно-суджанському діалекті. Вгадав?..
Ви мене пробачте, але я від вашої дивної методи будувати речення не можу встежити за ходом вашої думки. А якщо додати, що в кожному реченні ви, докторе, припускаєтесь кількох орфографічних помилок (про коми вже не кажу), то зразу й не збагнеш в якій частині вашого діалекта ви зробили помилку: в російській чи в українській.


Це такі страни як Ізраїль - де законом заборонено заперечувати факт холокосту Евреїв , за заперечення перебаченна кримінальна відповідальність . Є й інші країни , якщо потрібно можу знайти - десь бачив про холокост цілий серіал - там багато країн називались .
Ви знаєте, ви ж доктор, вам видніше. Я не дуже "силён" в законодавстві Ізраїлю, але чув, що часто різного роду дурниці трапляються, навіть, в тих країнах, де писане й неписане право з'явилось раніше від інших. Ще мені розповідали, що в разі протиріччя між нормами міжнародного права й нормами національного законодавства країни, що ратифікувала Конвенції і приєдналася до Всесвітньої декларції прав людини, - діють норми мііжнародного права.
...О! ще я пригадую, що є такі універсальні презумпції, які вищі за норми законів. Я до цього гадав, що принцип "за думки (переконання) не судять" діє. Так мені, докторе, розповідали колись про таке теж доктори наук й професори... Но ви посєяли во мне сомненіє.

Недавно в Австрії судили 80-ти річного письменника який в своїх творах підтримував ідеї нацизму .
Ыыы...Це ви до чого?:eek:


Ну так будете знать Можете не посылатся на постановы или законы ВР , можете не признавать или не знать или не посылатся на статти УК принятие ВР - но если совершите преступление будет отвечать (в независимости считаетесь вы с ними или нет)
Е-е-е, докторе! Це вже невігластво! Ще досьогодні вважалося, що карно-правові заборони встановлюються кримінальним законом, а не внутришньовідомчими підзаконними нормативними актами (якими є й Постанови ВР). А за роз'яснення про можливу відповідальність за скоєний злочин дуже дякую. Знач, незнання законів не звільняє від відповідальності. Так?.. Хух!! Тепер буду знати.

Я вам говорил с правовой точки зрения , если какое-либо событие не выписанно постановами или законодательными Актами ВР - вы можете трактовать их как угодно , если сейчас (а оно так и есть) в постанове ВР прописанно что непризнание Голодомора как Генноцида есть противоправным действием - вы скажите что не было Генноцида : с правовой точки зрения можете считать что вы совершили противоправное действие . (скоро надеюсь пропишут в УК статтю за непризниние публичное генноцида)
Так, так, так, докторе. Я зрозумів, що "с правовой точки". З якої ж ви ще можете казати. Я вже зрозумів про послєдствія. А "Генноцид" це словотворенняя від "цедить генни"?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Голодомор 1932-33 годов в Украине

Life-ua та loyer_1, будь ласка, згадайте чому ця тема присвячена. Якщо маєте бажання про мову розмовляти, є відповідна тема. Якщо стебатись - в оффтопік.
А взагалі, зараз я це перенесу і можете продовжувати.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Голодомор 1932-33 годов в Украине

??? Ви вже доктор наук? Невже юридичних?:x"
Ні , я тільки учусь :)

Пане докторе! Ви хоть підкажіть: де ті приклади про протиріччя статті, що ви навели? Я нічого не можу вгледіти, окрім, верхньої строчки і смайлика.
А ви читали те що я написав ? В них і були факти явного протиріччя в вашій статті :)

Ви що, стьобаетесь? Як на мене, ви говорити на чудовому маловідомому мені (дозвольте вгадати) ворожбяно-суджанському діалекті. Вгадав?..
Ви мене пробачте, але я від вашої дивної методи будувати речення не можу встежити за ходом вашої думки. А якщо додати, що в кожному реченні ви, докторе, припускаєтесь кількох орфографічних помилок (про коми вже не кажу), то зразу й не збагнеш в якій частині вашого діалекта ви зробили помилку: в російській чи в українській.
Я думав ви стьобаетесь :shock: І де ви бачили кілька орфографічних помилок в одному реченні в мене ? Факти в студію або не брешіть !

Ыыы...Це ви до чого?
Це репліка щодо речення в вашій статті про середньовіччя :) Ось Австрія сучастна демократична Країна

Е-е-е, докторе! Це вже невігластво! Ще досьогодні вважалося, що карно-правові заборони встановлюються кримінальним законом, а не внутришньовідомчими підзаконними нормативними актами (якими є й Постанови ВР). А за роз'яснення про можливу відповідальність за скоєний злочин дуже дякую. Знач, незнання законів не звільняє від відповідальності. Так?.. Хух!! Тепер буду знати.
Так я мав на увазі Кримінальний Кодекс , зберется нова Рада і примут зміни в УК де пропишуть Кримінальту статтю зо заперечення генноцида
 
Зверху