Надругательство над Говерлой

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Надругательство над Говерлой

Kramar, ви не можете побачити очевидного. У вас промитий мозок, ви адепт однієї з помаранчевих сект. І тому вам скрізь бачиться антиукраїнська діяльність, особливо коли плюндрують українські символи. А насправді, це лише провокації помаранчевих.
Santolege_Remont, я вам допомогла відповісти? Щоб ви більше порожніми постами тут не перекидувались.
 

valery_ua

Well-Known Member
Ответ: Відповідь: Надругательство над Говерлой

Можна не дискутувати тут. Все одно пані Ravenne всі повідомлення на захист Савіна та ЄСМ видалить. Така вона свобода слова й демократія по-українськи :( Мені шкода, що ми стояли на Майдані, аби таке бидло тепер мало слово.
А Вы подумали кого поддерживаете? Или действительно считаете недоумков, которые осквернили всё украинское, героями? Тогда с Вами всё понятно!
 

Satori

Well-Known Member
Ответ: Надругательство над Говерлой

В эпоху интернета любые невиртуальные объединения молодежи - бред собачий. А ЕСМ - просто онанизм.
Для некоторых это единственно возможная форма бытия.
Не зацикливайтесь на том что где то кто то пукнул. Истинные ценности непоколебимы. Если Говерла и символы с ней связанные истинные ценности - им от комариков не будет существенного вреда.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Надругательство над Говерлой

Вельмишановный панэ КОСТА, оставьте хоть одно моё сообщение тут в теме ^_^
Собственно, по теме: считаю то, что произошло на Говерле провокацией со стороны оранжевых властей на местах. И раздувают этот "псевдоакт", чтобы запретить все антиоранжевые организации, в том числе и ЕСМ (я в ней не состою).
Якщо з Вашого боку не буде образ на адресу користувачив, держави, чи ще якихось порушень, нема ніяких заперечень - повідомлення залишуться.
А як що Ви вважаєте вандалізм на Говерлі провокацією з боку влади, чи ще националістичних сил, то Вам тоді треба і Павла Заріфуліна з Александром Дугіним до них прирахувати, які не те що заперчують те, що це було створено під їх керівництвом, а ще й пишаються цим.
А те, що їх дурний вчинок дійсно спровокує відповідну реакцію, це цілком правильно. Бо те що вони намагались видати за зроблене це вже занадто, а те що зробили теж достатньо. І якщо б СБУ чи влада намагались цим вже по повному скористуватись, то не казали б зовсім, що фото підроблени, а казали б, наприклад, що слідство йде і деталі неможливо оголошувати. А окреми чини, не вели б себе як слюнтяї, не казали що це лише дрібне хуліганство.
Ну а якщо Вам так подобається і надалі вірити в свої вигадки і відкидати очевидні факти, так то Ваша справа. Можете вважати що і сонце навколо Землі обертається. Але, бідь ласка утримайтесь робити такі заяви привселюдно, бо після цього модераторам доводиться багато повідомлень видаляти, в яких Вас же і ображають.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Надругательство над Говерлой

AINT-Tsypa, я уважно читаю усі повідомлення. Ви мене дивуєте. Спочатку називаєте відповіддальних за це ублюдками
Леонида Савина даже в Украине не было в момент совершения вандализма. Как же он причастен, интересно?

Может, вообще какие-нибудь ублюдки это совершили, чтобы разжечь очередную порцию конфликта между Украиной и Россией?

Кстати, ЕСМ зарегистрирована в Украине в Киеве, Херсоне и ещё где-то. Так что никак "запрещённой" она быть не может.
Кажете що їх треба покарати:
Кстати, забыл написать:

Я очень расстроен происшедшим на Говерле и считаю, что совершивших сей акт вандализма надо найти и наказать в соответствии с УК. Только, пожалуйста, пусть накажут именно тех, кто причастен к инциденту, а не всех подряд, кто состоит в ЕСМ.
А згодом, коли з"ясовується, що Савин і Дугін несуть відповідальність, кажете вже зовсім інше. Вони вже і друзі і Ви їх поважаєте. Дугін, так взагалі майже геній, не дай боже образити його кривим словом. Як це розуміти?
Я цілком згоден, що самосуд робити неможна, але про нього, якщо я помиляюсь - виправте, ніхто не казав. Якщо хтось по фото когось впізнає, то це не обов"язково буде самосуд.
 

[s]AINT-Tsypa

twitter.com/abuzaind
Відповідь: Надругательство над Говерлой

Я й пізніше написав, що якщо Савін буде визнаний судом винуватим, то я йому скажу: "Савін, ти був неправий". І я вже підкреслював тут декілька разів, що Савін мій друг, а я НІКОЛИ не зраджую власних друзів.

Шкода, що мої повідомлення видаляються, а залишаються лише ті, які роблять з мене ворога України. Здається мені, що це робиться спеціально.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Надругательство над Говерлой

Я й пізніше написав, що якщо Савін буде визнаний судом винуватим, то я йому скажу: "Савін, ти був неправий". І я вже підкреслював тут декілька разів, що Савін мій друг, а я НІКОЛИ не зраджую власних друзів.

Шкода, що мої повідомлення видаляються, а залишаються лише ті, які роблять з мене ворога України. Здається мені, що це робиться спеціально.
Ну я навить і своїм друзям не дозволяю ображати тих, кого люблю. Але то вже справа Ваша.
Повідомлення свої можете знайти в темі: . Якщо Ви викреслите з них те, що справи не стосується, обговорення видалення повідомлень і лайкови вислови, решту можете знову тут написати, заперечень не буде.
 

Papa13

Craziest
Ответ: Надругательство над Говерлой

Я уверен,что события на Говерле - провокация синих ,а не оранжевых.
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Надругательство над Говерлой

паплюження державних символів на Говерлі - провокація ЕСМ і нічия більше! Не треба в це вплутувати ще й ПР. Вони одразу після цих подій назвали це актом вандалізму. Особисто я був би дуже роздратований, якби мене звинуватили в чужій безсоромній акції. Тому не треба всіх стригти під один шаблон, в тому числі і "біло-блакитних".
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Надругательство над Говерлой

Я уверен,что события на Говерле - провокация синих ,а не оранжевых.
Якщо Ви маєте на увазі ПР, то вони тут також не до чого. Взяла на себе відповідльність ЕСМ, яка може разом з ПР і тусіла, але до них не належить. Тому непотрібно всіх, кого заманеться до цього долучати. До того ж на 5-му каналі Кузьмук, який належить до ПР, різко засудив цей акт вандалізму. Як би там з прихильниками ПР погляди не розходились, але вони держаних символів не зрікались.
 
Зверху