Видалені повідомлення.

Статус
Закрита.

HNIW

Member
Ответ: Відповідь: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

Гм, ви кажете про те, що російську тре зробити другю? Вам так хочеться,щоб українська стала майже такою ж мертвою як і білоруська(там після введення другим "вєлікага і магучєго" білоруська вже майже зникла).
кто захочет- будет говорить по украински... никто не собирается запрещать украинский как делают это с русским


кто захочет даже сможет носить патлы и раздавать всякие брошюрки проговаривая "говорить украинською":p
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Відповідь: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

кто захочет- будет говорить по украински... никто не собирается запрещать украинский как делают это с русским
А можна хоть один факт что в Украине хоть что-то запрещают ? :razz:
 

quant

yeah
Відповідь: Ответ: Відповідь: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

кто захочет даже сможет носить патлы и раздавать всякие брошюрки проговаривая "говорить украинською":p
так так - український народ розмножиться як і довитісняє російську мову :p
 

_S_A_N_Y_A_

Форумчанин
Ответ: Відповідь: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

кто захочет- будет говорить по украински... никто не собирается запрещать украинский как делают это с русским
Не хватало, чтобы украинский язык какой-нибудь хмырь запрещал.
"...как это делают с русским" - ну-ка как же это делают.
Привидите конкретные примеры, непосредственно касающиеся запрета русского языка. Не знаю, ниразу не был очевидцем того, чтобы кому-нибудь запрещали изъясняться на русском и т.п.
 

Speциалист

Basketball Addict :)
Ответ: Відповідь: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

Російська мова не повинна бути державною через те, що:

1) можливе введення другої державної спричинить бюрократичні труднощі з перекладом документів на російську мову
2) Введення другої російської мови спричинить витрачання немалих коштів з бюджету на переклад документації
3) розкол України відбудеться ще й за мовною ознакою
4) вимирання української мови
5) Не потрібно винаходити велосипед. В Україні нормальна мовна ситуація. І тим не менш російськомовна друкована та медіа- продукція ще превалює на ринку.
6) Не буде відновлено історичну справедливість, що пов`язана з відвертим або прихованим тиском на українську мову (Московія та СРСР)
7) Ніхто не забороняє послуговуватися російською мовою. Кожен має доступ як до російськомовних літературних шедеврів, так і до відео-,аудіопродукції російською мовою. (відверто, кажучи, цього неякісного продукту забагато). Як би ж популяризовали хоча б фільми Тарковського, а не "Бригаду" та "Бумер".
8) Проблема мови серед людей, які проживають в Україні посідає одне з останніх місць, а тому несправедливим є твердження про палке бажання східних та південних регіонів про другу державну. Плавно переходимо до наступного пункту....
9) ця проблема надумана політиками. Партія- прихильник російської мови з її очільником знаходилися при владі не один рік, але й пальцем не поворухнула для зміни ситуації.
10) країна, в якій ми живемо називається Україною.
11) Українська мова така красива та мелодійна :).

Вибачте, якщо привів мало тезісів на обгрунтування одномовності.
Не согласен такими аргументами. Просто потому, что есть такая высокоразвитая страна Канада. Там два гос.языка- английский и французкий. Я думаю терпимость к языкам, на которых говорят граждане страны- это всегда говорит о мудрости нации.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Відповідь: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

Просто потому, что есть такая высокоразвитая страна Канада. Там два гос.языка- английский и французкий.
Есть два Языка государственных - но среди них нет государственного языка КАНАДСКОГО :mrgreen:
 

Speциалист

Basketball Addict :)
Ответ: Відповідь: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

Я думаю терпимость к языкам, на которых говорят граждане страны- это всегда говорит о мудрости нации.
А как же мудрость нации?
 
R

Radianta

Guest
Ответ: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

Не вижу смысла спорить с кем-то в этой теме, потому что кто говорил на русском или украинском, так и будет дальше разговаривать на этом языке.
Что бы не флудить, то я б была не против второго госязыка
 
Ответ: Чи потрібна в Україні російська мова як друга державна?

Я за два государственных языка.... пора двигаться в Европу, а не к советским понятиям....
 
Статус
Закрита.
Зверху