Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    355

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином Украї

lyolia, не в образу, але людська гідність, це саме те, що треба. Мова про величність людини не йшла.
"Потрібно робити все заради того, щоб можно було пишатись єю ще більше" - тут також вибачте, але мені і на думку ніколи не могло прийти, що можно пишатись чимось нечемним. Ясна річ, "робити все" означає робити таке, чим можно було б пишатись, чи як ще? Наприклад я не бачу підстав пишатись комуністичними "стройками века", на які згоняли зеків. Єгіпетськими пірамидами, які раби строїли теж, здається, пишаються. А Вам як здається?
Человеческое достоинство безусловно является одним из качеств, без которого Человек превращается в примата. Однако гордиться чем либо,( тем более творить идолов с сомнительной репутацией) не может быть поводом для реанимации национальной гордости. Гитлер тоже культивировал политику ВОЗВЫШЕНИЯ национального самосознания.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадя

Человеческое достоинство безусловно является одним из качеств, без которого Человек превращается в примата. Однако гордиться чем либо,( тем более творить идолов с сомнительной репутацией) не может быть поводом для реанимации национальной гордости. Гитлер тоже культивировал политику ВОЗВЫШЕНИЯ национального самосознания.
З Ваших слів виходить, що щоб не бути схожим на Гітлера, я так розумію Ви маєте на увазі фашизм, нація не повинна взагалі чимось пишатись? Чи, як розуміти вживання вами словосполучення "политику ВОЗВЫШЕНИЯ национального самосознания", яке крім Вас тут ніхто не вживав?
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є

З Ваших слів виходить, що щоб не бути схожим на Гітлера, я так розумію Ви маєте на увазі фашизм, нація не повинна взагалі чимось пишатись? Чи, як розуміти вживання вами словосполучення "политику ВОЗВЫШЕНИЯ национального самосознания", яке крім Вас тут ніхто не вживав?
"Политика возвышения национального самосознания." - очень горд, что этот термин Вы, КОСТа приписываете мне. Увы! Автор - Ваш идол Бандера.
Что касается гордости нации - то она (нация) не вправе гордиться услужливо
предоставленными псевдоисториками "фактами" - например неоарийские археологические открытия трипольского "походження українського етносу". С таким же успехом можно провозгласить о влиянии украинского этноса на периодичность северного сияния в условиях летнего солнцестояния . Неужели больше нечем гордиться?
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є

"Политика возвышения национального самосознания." - очень горд, что этот термин Вы, КОСТа приписываете мне. Увы! Автор - Ваш идол Бандера.
Что касается гордости нации - то она (нация) не вправе гордиться услужливо
предоставленными псевдоисториками "фактами" - например неоарийские археологические открытия трипольского "походження українського етносу". С таким же успехом можно провозгласить о влиянии украинского этноса на периодичность северного сияния в условиях летнего солнцестояния . Неужели больше нечем гордиться?
мне кажется, вы вдаетесь вкрайности... ненадо всех националистов равнять под одну планку... не все, у кого есть национальная гордость, создают себе идолов, слепо верят в "неоарийские археологические открытия"

Глупость. Не в обиду будет сказано, КОСта, но гордость - не показатель возвышенности человека. Что означает Ваше заявлене:"Потрібно робити все заради того, щоб можно було пишатись єю ще більше"?
гордистся - не всегда значит "возвышать себя себя выше других", она еще может означать уважение
 
Останнє редагування:

Каэль

comenzar del cero
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Простите, но "гордость" и "уважение" - понятия абсолютно разные.
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є

мне кажется, вы вдаетесь вкрайности... ненадо всех националистов равнять под одну планку... не все, у кого есть национальная гордость, создают себе идолов, слепо верят в "неоарийские археологические открытия"
Не совсем так. Я комментирую крайности. К сожалению понятие "национальная гордость", на сегодняшний день, приобретает образ павлиньего хвоста, веером которого лжепатриоты пытаются прикрыть собственную ущербность.

гордиться - не всегда значит "возвышать себя себя выше других", она еще может означать уважение
Если гордость основана на уважении - это замечательно. К сожалению, у нас принята другая концепция - добиваться (требовать!) уважения, культивируя гордость ( точнее национальную годыню!).
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є

Не совсем так. Я комментирую крайности. К сожалению понятие "национальная гордость", на сегодняшний день, приобретает образ павлиньего хвоста, веером которого лжепатриоты пытаются прикрыть собственную ущербность.

Если гордость основана на уважении - это замечательно. К сожалению, у нас принята другая концепция - добиваться (требовать!) уважения, культивируя гордость ( точнее национальную годыню!).
имеет место быть как первая так и вторая концепции, хотя и вторая наверно больше принята, всетаки не надо их смешивать в одну кучу..

можно разделить на: "национальную гордость" - патриотизм, уважение к традициям, культуре... и на "национальную гордыню" - "образ павлиньего хвоста, веером которого лжепатриоты пытаются прикрыть собственную ущербность."
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Чи потрібні причини, щоб пишатись? Чи потрібне чиєсь визнання, щоб вважати щось великим, чи варто мати свою точку зору? Чи необхідно комусь щось доводити, якщо він не хоче слухати і йому краще вважати щось рідне поганим?
Я з гордістю кажу, що я українка. Вірите, прокидаюсь із цією думкою вранці! Я дуже рада, що мої діти будуть українцями, що перші слова вони скажуть такою милозвучною мовою. Любов до країни, шану до неї вони отримають вже від народження. Я в цьому переконана.
Для когось іноземне "Челсі" найкраща команда у світі. А для когось місцева з другої ліги-найліпші гравці.
Усе залежить від відношення. І не зарахунок інших. Я не кажу, що якщо українське-найкраще, то інше-гірше. Просто для мене рідне блище, а комусь американське, російське...
Щодо літератури. У нас ще все попереду. Якщо література досягла найвищих висот, то куди їй далі прямувати? До Донцових і Марінін? А у нас є чудові сучасні письменники. Заповнена зала вчора на презентації книги Сергія Жадана, Любка Дереша, Юрія Андруховича - це доказ того, що їх знають і читають. А ви про них знаєте? Так може проблема не у їх невідомості, а у вашій необізнаності?
Ще один приклад гордості. Андрій Шевченко і брати Кличко. Всі чудові спортсмени. Ось тільки один з них-селюк, який ні російською, ні українською номрально розмовляти не може. Терпіти не міг свою країну, бо бачте йому тут тісно. Поїхав закордон, став забувати свою мову, про що не соромиться публічно казати, одружився на іноземці, назвав сина чужим ім"ям. І є Клички, які з горідстю всьому світу заявляють хто вони є. І навіть якщо вимушені тренуватись закордоном, то ніколи не забувають звідки вони родом.
Від нас залежить, яких українців ми виховаємо. А казати, що погано,, кожен може, важче зробити це кращим.
 

HNIW

Member
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

про Шевченко и братьев Кличко-пук в лужу

ни тот ни те не используют мову в жизни окромя как на показушных мероприятиях и рекламе
 

Каэль

comenzar del cero
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

про Шевченко и братьев Кличко-пук в лужу

ни тот ни те не используют мову в жизни окромя как на показушных мероприятиях и рекламе
Да нет... здесь же не о языке речь.

Шевченко и Кличко - это сегодня. Через сто лет никто не будет знать их имен. Так что... :( Украина-то не первое столетие существует, а имен - нет.
Повторюсь - "любить" и "гордиться" - разные вещи. Любить своего ребенка можно просто так, но гордиться им можно, если он чего-то достиг (и "бабка Нюся" тут ни при чем).
 
Зверху