Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    355

ret_

Я добрый.Главное,не злить
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

нет
 

Del

Member
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Особую гордость у меня вызываюсь низкая зарплата, которая не дает расслабиться, и вынуждает развиваться, правильно планировать свое время, чтобы успевать работать на нескольких работах. Я горжусь нашими дорогами, которые сделали из меня настоящего водителя, способного маневрировать между всеми ямками и открытыми люками. Я горжусь нашими политиками, которые открыли в себе склонности к клоунаде, и веселят меня каждый раз, когда смотрю их выступление. И т.д.

Есть много аналогичных поводов для гордости, но я надеюсь, что когда-нибудь смогу по-настоящему гордиться моей страной, ее заботой обо мне.
 

pashadoc

ДОбрый доктор ;-)
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

нет
 

HNIW

Member
Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Аж ніяк. Звикайте до того, що є люди, яким завжди все неподобається. Коли у нас почнуть рости банани, йому це теж буде неподобатись, бо обов"язково йому будуть діставитись чорвиві.
ЗІ: і не потрібно без усякого приводу завжди притягувати Януковича.
модератор-нострадамус? кстати моя сегодняшняя жизнь радикально лучше чем например лет 7 назад, так что червивые бананы оставьте себе


хотелось бы услышать мотивацию гордящихся, какие факты истории дают им повод
"потому что здесь родился" этим можно гордиться в любой стране
 

lyolia

Забанен
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Всі Українці мають пишатися своєю країною, яку навіть сам Великий Джордж Буш визнав взірцем демократії на теренах колишнього Радянського Союзу. Ну хіба ще братська республіка Грузія, з якою нас пов"язують теплі кумовські співвідносини, має право стояти пліч-о-пліч з нами у першій шерензі всесвітньої демократичної спільноти.
І хай деякі пани стверджують, що нібито Україні ще далеко (як до Москви рачки) до демократичної держави, і хай закликають до гумових кийків, ( незважаючи на признання самого Буша !!!) ми своїм бажанням влитися в "сім"ю вільну, нову" - ЄС, спростуємо ганебні образи наших внутрішніх маловірів! Пишаймося українці, бо наша пихатість - то є наш квиток і віза до Європи. В нас є з кого брати приклад,- наші політичні кормчі своєю пихатістю і зарозуміліістю надають нам взірець для наслідування!!! Україні - слава! Ющенку - так! Ю.Т - так, чи інакше! Луценку - ото так, і ніяк по іншому! Тягнибоку - тьху............................
тьху, тьху, тьху,- щоб не наврочити!
 

miha2

The person loving beer
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

да я пишаюсь тем шо я украинец!
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином Украї

модератор-нострадамус? кстати моя сегодняшняя жизнь радикально лучше чем например лет 7 назад, так что червивые бананы оставьте себе


хотелось бы услышать мотивацию гордящихся, какие факты истории дают им повод
"потому что здесь родился" этим можно гордиться в любой стране
Аж ніяк не Нострадамус, але якщо людина так ненавидить ту країну, в якой він стільки років прожив і він продовжує в ній і далі жити, то це вже мабуть невдача в нього хронична. ІМХО.
Тому Ви мабуть і не разумієте того, що пишатись і любити свою країну можно просто, без ніяких на то конкретних підстав, лише за те, що це твоя країна.
 
Останнє редагування:

HNIW

Member
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянин

Аж ніяк не Нострадамус, але якщо людина так ненавидить ту країну, в якой він стільки років прожив і він продовжує в ній і далі жити, то це вже мабудь невдача в нього хронична. ІМХО.
Тому Ви мабідь і не разумієте того, що пишатись і любити свою країну можно просто, без ніяких на то конкретних підстав, лише за те, що це твоя країна.
кто про что, а голый про одежду... а модер про "невдачу"


еще раз прошу гордящихся приводить аргументы имеющие какое-либо измерение


"ПОТОМУ ЧТО ТУТ ЖИВУ" не принимается ибо с таким же успехом можно жить в Гондурасе
 

denial

Amhrán na bhFiann
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

Хоть и не все так, как хотелось бы, но я не жалею что родился в Украине! Верю, что прийдут лутшие времена и что хоть единицы из нашего поколения до них доживут :)
 

hed1n.ru

стебанутый
Ответ: Чи пишаєтесь ви тим, що ви є громадянином України?

UA - моя родина, РФ - моё отечество.
Надеюсь через пару лет, буду жить в своём отечестве.
Гордиться не чем, люди почти все злые, каждый считает, что я ему чем-то обязан. Сумской бомонд... лучше бы я его и не видел...
 
Зверху