Оффтопики.

Kramar

Іван Богун
Ответ: Герои УПА

я мрію про модератора, подібного до Лайона!!!
З.І.: вибачте за офтоп - не втримався
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Герои УПА

Як на мене, КОСТа цілком справедливо займає місце модератора. Пам"ятаю, скільки він зробив для цього розділу і що тут було без нього. Просто інколи його стосунки з "критиками" нагадують відносини Ющенка з Кабміном (президент сповідує європейські правила поведінки в політиці, а міністри знають лише одне правило: коли двинути людину в зуби, то їй боляче і вона моментально йде на поступки, тому і самі не можуть себе поводити нормально, щось починають розуміти лише після добрячого ляпаса).
Пане модераторе, вибачте за оффтоп, але зі сторони надто дико виглядає, коли на людину якийсь невіглас надіває есесівську форму, тільки тому, що не знаходить більше ніяких аргументів. Наскільки я пам"ятаю, Ющенко за подібний маскарад (бігборди під час його візиту в Донецьк в 2004 році, де його місцеві "таланти" вбрали в чорний мундир) подав до суду і справу виграв. Це образа честі і гідності, такі речі пропускати не можна.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

Добре, буду мати на увазі. Але суть цього розділу в тому і полягає - висловлювати свої думки. У тому числі і на чому ці думки базуються. І якщо хтось каже безглузді речи чі якісь нісенітниці, на це не варто ображатись. На чому базуються думки, того вони я варти. І я не лікарь, когось лікувати, або стивити діагнози. Я можу тільки особливо буйних на деякий час відсторонити від інших.
 

lyolia

Забанен
Ответ: Відповідь: Оффтопики.

Добре, буду мати на увазі. Але суть цього розділу в тому і полягає - висловлювати свої думки. У тому числі і на чому ці думки базуються. І якщо хтось каже безглузді речи чі якісь нісенітниці, на це не варто ображатись. На чому базуються думки, того вони я варти. І я не лікарь, когось лікувати, або стивити діагнози. Я можу тільки особливо буйних на деякий час відсторонити від інших.
Суть этого раздела, по моему состоит в том, чтобы давать право высказываться тем, кто Вам, Коста по душе. Всем остальным можна только читать. Чем Ваш подход отличается от бана?

Замечу, что истинно провокационные темы Вы не закрываете. А ведь любую тему из раздела "политика" можно при желании окрестить как провокационную и раскалывающую нацию. Выделите хоть один раздел, где несогласные смогут высказывать свою точку зрения.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Оффтопики.

lyolia, поясніть будь ласка, чому я повинен прислухувуватись до Вашої думки, і ігнорувати те що кажуть інши? І, якщо Ви не помітили, то це не я сказав що тема провокаційна, а автора треба в бан відправити.
А при бажанні Ви можете і зовсім всіх оголосити своїми особистими ворогами, чи оголосити війну Марсу. Те, що вважати чи ні провокаційним, справа здорового глузду. Є різниця в тому коли людина пише, щоб щось довести і коли людина пише комусь на зло. Ви намагаєтесь навмисно писати оффтопіки, флудіти, кожного разу обговорювати дії модератора, створювати провокаційні теми, щоб я все це вилучав, і можно було створити з себе героя, якому злой модератор не дає висловитись. Якщо Ви свою незгоду не спроможні висловити у рамках правил форуму, то я вам можу тільки поспівчувати. Але цього співчутьття замало для того щоб перетворити цій розділ на флуділово, де кожен мише що йому заманеться. Тому або Ви будете слідувати правилам цього форума, або коли мені набридне видаляти Ваш флуд опинитесь у бані.
 
R

Radianta

Guest
Ответ: Юлія Тимошенко

Предлагаю создать тему в которой хотелось бы узнать мнение тех людей, которые ездили в Киев на майдан.Изменилось ли их отношение к выборцам?
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: Оффтопики.

так створи таку тему, якщо дуже хочеться!
 
Зверху