Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Янукович

Отвергаешь что это случилось из-за "удачной" политики предыдущего правительства?
Безусловно отвергаю ! При премьере Юлии Тимошенко все экономические показатели были намного выше . Каким образом они могут влиять на бездарную политику ПроФФессионалов ?
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Янукович

Есть хоть что-то что при Януковиче сделалось нармально для страны ? (я такого не знаю)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Янукович

Нажаль, подивився лише один раз в новинах 5-го каналу висловлювання Януковича з приводу відставки Фрадкова в Росії. Якщо мені не зрадив мій слух, то почув буквально таке: "У меня нет сомнений в том, что у нас отношения с Россией изменятся... в худшую сторону...".
Що це було? Черговий ляп чи справді пан прем"єр хвилюється за наші відносини? Можливо, хтось також чув то підтвердить чи виправить мене.
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Янукович

Також там почув, що прем"єр (вже під час свого агітаційного туру) знову почав вживати терміни типу "оранжевая чума". А ще Германша розпиналась про чесні вибори (здається, це називалось підписати універсал честі та гідності, з метою унеможливлення ведення брудної виборчої кампанії та недопустимості образ на адресу опонентів).
Воістину "Донбас порожняк не гонит"!
 

Life-ua

+ плюс - минус
Re: Відповідь: Янукович

Також там почув, що прем"єр (вже під час свого агітаційного туру) знову почав вживати терміни типу "оранжевая чума". А ще Германша розпиналась про чесні вибори (здається, це називалось підписати універсал честі та гідності, з метою унеможливлення ведення брудної виборчої кампанії та недопустимості образ на адресу опонентів).
Воістину "Донбас порожняк не гонит"!
Та які можуть бути чесні вибори з партією регіонів ? :D Гля повного глямуру хіба-що Чекотилло не хватає міністром молоді та спорту :)
 

Kramar

Іван Богун
Re: Янукович

Для тех, кому интересно, предлагаю фильм Владимира Арьева "Тому що несудимий" из цикла "Закрита зона"
Осел:[ED2K]ed2k://|file|%D0%97%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B0%20%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%B0.avi|186011648|D128DE7B05668AC53589C05CF71C6272|h=JVLFBWBFE762O5IHXJTQYGBZMXHXRSEY|/[/ED2K]
DC++:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Янукович

Нажаль, подивився лише один раз в новинах 5-го каналу висловлювання Януковича з приводу відставки Фрадкова в Росії. Якщо мені не зрадив мій слух, то почув буквально таке: "У меня нет сомнений в том, что у нас отношения с Россией изменятся... в худшую сторону...".
Що це було? Черговий ляп чи справді пан прем"єр хвилюється за наші відносини? Можливо, хтось також чув то підтвердить чи виправить мене.
Слух мабуть зрадив. Я слухав, "... в худшую сторону...", там не було. Може було "не изменятся... в худшую сторону...". Взагалі у Росії премьер нічього не вирішує і на загальну політіку мало впливає.
 
Останнє редагування:
R

Radianta

Guest
Ответ: Re: Відповідь: Янукович

Та які можуть бути чесні вибори з партією регіонів ? :D Гля повного глямуру хіба-що Чекотилло не хватає міністром молоді та спорту :)
С кем не будут честные выборы, так это с Юлькой, если она опять наберёт мало голосов, будет опять орать, что выборы сфальсифицыровали...
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Re: Відповідь: Янукович

Ты ещё скажи что в 2004 году автобусы с людьми ездили по выборчим округам и не голосовали за НУ!!!Хватит уже обвинять других, если сами не честны ...
Ты имеешь ввиду автобусы партии регионов ? :) (про НУ первій раз слышу)

Вспомни кто собирался в Донецкой области по открепительным таллонам голосовать , как на СУмщине люди заставлялись брать открепительные таллоны что-б одна поганая сила сама за себя голосовала :(
 
R

Radianta

Guest
Ответ: Re: Відповідь: Янукович

Ты имеешь ввиду автобусы партии регионов ? :) (про НУ первій раз слышу)
То ты не те программы смотришь, нужно ещё кроме 5канала ещё смотреть 1+1, интер,...

Вспомни кто собирался в Донецкой области по открепительным таллонам голосовать , как на СУмщине люди заставлялись брать открепительные таллоны что-б одна поганая сила сама за себя голосовала :(
Обьяни смысл зачем в Донецкой области ПР ездить и голосовать самим за себя, если там 90% за них!И я знаю точно, что в СУМАХ ездили автобусы голосовать за НУ!
 
Статус
Закрита.
Зверху