Передвиборчі реклами

  • Автор теми cem
  • Дата створення

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Факт в том, что это действует :)
Янукович может ляпнуть всё что угодно. Его избиратели любой бред принимают на ура :).
А напоминать им, что у Януковича память короткая бесполезно. Какой лидер, такие и избиратели :).
 

Merime

New Member
Предложив отменить неприкосновенность и льготы, самую классную рекламу своей партии сделал Янукович.
Під впливом шаманів і якоїсь тітки, яка його по дорозі помацала, і не те наобіцяєш. Особливо радіти тут не раджу: як кажуть, обіцянка - цяцянка, а дурневі радість:)
 

sniper

New Member
Re: Відповідь: Передвиборчі реклами

Цікаво яким чином вони це зроблять?
Нелегітимним парламентом, щоб на 6 скликанні визнати, що те рішення було неправомірне?
Чи просто кажучі, що ми обов"язково її скасуємо?
Чи лідер ПР взагалі знає, що то таке? А то він уже і міністрам приписав недоторканість, яку вони не мають...
Короче тиатр абсурда.
Если все стороны согласны отменить неприкосновенность и льготы, зачем для этого искать преграды?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Давайте вернёмся к этому разговору через месяц-другой. Сейчас, похоже надо сделать тему отдельную и туда все обещания по поводу снятия непрекосновенностей сносить, чтобы потом было с чего посмеяться.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: Передвиборчі реклами

Цікаво яким чином вони це зроблять?
Нелегітимним парламентом, щоб на 6 скликанні визнати, що те рішення було неправомірне?
Чи просто кажучі, що ми обов"язково її скасуємо?
Чи лідер ПР взагалі знає, що то таке? А то він уже і міністрам приписав недоторканість, яку вони не мають...

Да уж. Когда нужно - парламент становится легетимным ,когда не нужно
то не легетимный. Такого президента - на мыло.

Ющенко как видно неприкосновенность депутатов не волнует
его волнует только предвыборная программа.
 

Bezdelnik

Я плюю на всю попсу!
"Партiя геморроiв Украiни.Покрашення життя вже сьогоднi." .
Вот так нуно агитировать себя,чтоб правду народу донести!!!
 

Bezdelnik

Я плюю на всю попсу!
Данные всеукраинского опроса ,проведённого Институтом социальной и политической психологии Академии педагогических наук Украины:
ПР--------------34,6%
БЮТ-------------28,8%
НУНС-----------16,3%
КПУ-------------5,5%
СП--------------0,7%
(Данные взяты мной с сумской газеты "Моя газета")
Радует последняя партия :)
 

Bezdelnik

Я плюю на всю попсу!
Якби вибори до ВР України відбулися найближчої неділі, трьохвідсотковий бар’єр подолали б чотири політичні сили

Якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі, трьохвідсотковий бар’єр подолали б чотири політичні сили – Партія регіонів, Блок Юлії Тимошенко, Блок “Наша Україна – Народна самооборона” та Комуністична партія України.

Такі дані репрезентативного опитування оприлюднив голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень “Соціовимір”, директор Міжнародного інституту демократій Сергій ТАРАН.

Згідно з отриманими даними, за Партію регіонів готові проголосувати 26,3% громадян, за Блок Юлії ТИМОШЕНКОвіддали свої голоси 21,4% респондентів, за Блок “Наша Україна – Народна Самооборона” – 14,1% опитаних, Комуністична партія України набрала 4,7% голосів.

За межею трьохвідсоткового бар’єру залишились Блок Литвина, який згідно з результатами опитування набрав 2,8% голосів виборців, Соціалістична партія України, за яку готові проголосувати 1,1% респондентів та Прогресивна соціалістична партія України, яка набрала 0,7% голосів.

При цьому, 5,6% респондентів збираються голосувати за інші партії, 9,3% громадян було важко відповісти на запитання, 3,7% опитаних голосуватимуть проти всіх, а 10,2% громадян не збираються приймати участі у голосуванні на дострокових виборах до Верховної Ради.

Репрезентативне опитування було проведене Центром соціологічних та політологічних досліджень “Соціовимір” з 23 липня по 1 серпня 2007р на території 16 областей України та в м. Києві. Методом інтерв’ю було опитано 2100 респондентів віком від 18-ти років, статистична похибка вибірки – у межах 2,3%.

 

Bezdelnik

Я плюю на всю попсу!
Да уж соц.опрос -это полная лажа ,2 выше написаных опроса и космически разные цифры,но соц.партия молодец везде :) я рад!!!
 
Зверху