"Мови" та "языки".

  • Автор теми Shurik-best
  • Дата створення

Дубляж фільмів якою мовою вам більш подобається?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    578
Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Заметьте, вы сами рассказали об этом. Я лично узнал из постов здесь. Тот, что привела как пример Viko4ka читал, вот и вы сейчас говорите..

Так скажите, разве Россия виновата в том, что люди, владеющие своим родным языком, сами же его не хотят использовать? ((
"Стався з розумінням до тих, хто говорить суржиком. Адже суржик - він також наш, український. Люди, для яких суржик - рідна мова, не винні, що без держави українська мова не могла повноцінно розвиватися. Суржик - це мова нашої землі, яка була поранена да деформована чужеземним впливом"

Вірменським? Албанським? Хорватським? Іспанським? Може молдовським?

Мои друзья в Киеве почему-то не имеют "коплекса меншовартості".. Чего же им боятся? Тем более, многие из них русским владеют плохо, зачем язык ломать? Прекрасно общаемся, причем, без такой вот "возни в песочнице"..)
Було б чудово, якби всі суржикомовні сум перейшли на українську, але в нашому місті не та ментальність, як у Києві.

З.І. у Сумах сам іноді відчуваю цей комплекс (( в Києві такого не було
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Ок, специально для Вас, теперь буду писать исключительно на русском языке.

"Убится АП стену"-не надо только эту фразу выкручивать, я так написала специально чтобы не выглядило слишком грубо!

И если будете приставаь к каждому моему слову, предлагаю Вам установить орфографический словарь на компютере и каждый свой пост, перед тем как вписывать в этой теме, проверять) Желаю удачки!
Дякую, за удачу! Удача нам потрібна.
Я не збрешу, коли скажу, що всі свої пости, в яких потім знаходжу помилки я редагую. Якщо щось пропустив - вибачайте. Щодо Вашого висловлювання... Там помилка не лише в "АП". "Убится" - (рос.) глагол неопределённой формы, отвечает на вопрос "Что сделать", тому обов"язкове написання м"якого знаку - "Убиться".
І щось я не зрозумів - чому фраза "убиться об стену" - "выглядит слишком грубо", а "убится ап стену" - м"яко та лагідно?:)
Щодо закидів на адресу нашого Президента... Очевидно, це тому, що Вам більше імпонує інший політик, з його "казлами", "оранжевыми крысами", "шкодливым котом Леопольдом" і "проффесором". Звичайно, між словами він не "е-е-кає". Він просто робить неприпустимо довгі паузи, поки відшукує в своїй лексиці потрібні слова (а знайти ой як важко).
 
Останнє редагування:

Merime

New Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Но спешить не надо, дочитали бы статью до конца, авось, и заметили: "навроде" - упрощенное от "вроде".
Пропускаючи мимо уваги жовчні репліки, від яких може у Вас розвинутися виразка шлунка (якщо не взяти себе в руки), для особливо обдарованих ще раз пояснюю: я вказав на ненормативність Ваших псевдонародних діалектів, які неприпустимі в мові людини, яка хоче виглядіти освіченою.

а цитата откуда, разве не из литературы?..)) Что ж Вы так сами себя в лужу садите?..
Знайдіть різницю між літературною мовою і мовою художньої літератури. Для індиго та інших: мова художньої літератури, окрім нормативної літературної мови, включаю діалекти, соціолекти, арго і т.п. Тому Бродський міг допустити подібні словечки у віршах, але ж не у своєму мовленні.

Чим хоч це слово не догодило? Вирішили мене повчити української:) Вітаю із почином!
 

windsong

неофит :-)
Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

"Стався з розумінням до тих, хто говорить суржиком. Адже суржик - він також наш, український. Люди, для яких суржик - рідна мова, не винні, що без держави українська мова не могла повноцінно розвиватися. Суржик - це мова нашої землі, яка була поранена да деформована чужеземним впливом"
Вірменським? Албанським? Хорватським? Іспанським? Може молдовським?
Було б чудово, якби всі суржикомовні сум перейшли на українську, але в нашому місті не та ментальність, як у Києві.
З.І. у Сумах сам іноді відчуваю цей комплекс (( в Києві такого не було
Стоп-стоп-стоп.. "Уж сколько раз твердили миру.."

Уважаемый, скажите, у Вас тут так принято?.. Посты не читать (или не дочитывать), а спешить устроить "много шума из ничего"?..

1 - "тыкать" не надо, юноша.
2 - Отвечая на пост (а уж тем более возмущаясь чем-то в нем), прежде прочитайте его, ежели умеете читать. Отсюда -
3 - направляйте свои "словесные потоки" по адресу, а не на первый попавшийся ник.
4 - перечитайте по слогам мой пост, который Вас так задел и найдите упомнинание о суржике.
5 - теперь, когда вы поняли, что "что-то писали о суржике" в другом месте, сотрите Вашу чушь, адресованную мне. Мне и без Вашего "словесного мусора" комфортно.
6 - Это писали Вы?

"вдома спілкуються українською (або суржиком, близьким до української), а відповідають на вулиці (чи на форумі) російською. Цей комплекс меншовартості дуже глибоко сидить в головах багатьох українців."

7 - на что я спросил - почему "люди, владеющие своим родным языком, сами же его не хотят использовать"?""

Разжую специально для Вас - почему те знакомые, о которых Вы рассказывали, не говорят на своем родном украинском языке вне дома? Кто же виноват?

Есть мнение - напишите.

И после этого здесь смеются над Viko4ka?..))))

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Объективным дети считают только то мнение, которое совпадает с их собственным.
Для осознания того, что мнения бывают разными – надо вырасти.
Пока не вырос – лучше не ходи сюда, ходи на детские сайты."
Д.П.(G.)
 
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Стоп-стоп-стоп.. "Уж сколько раз твердили миру.."

Уважаемый, скажите, у Вас тут так принято?.. Посты не читать (или не дочитывать), а спешить устроить "много шума из ничего"?..

1 - "тыкать" не надо, юноша.
2 - Отвечая на пост (а уж тем более возмущаясь чем-то в нем), прежде прочитайте его, ежели умеете читать. Отсюда -
3 - направляйте свои "словесные потоки" по адресу, а не на первый попавшийся ник.
4 - перечитайте по слогам мой пост, который Вас так задел и найдите упомнинание о суржике.
5 - теперь, когда вы поняли, что "что-то писали о суржике" в другом месте, сотрите Вашу чушь, адресованную мне. Мне и без Вашего "словесного мусора" комфортно.
6 - Это писали Вы?

"вдома спілкуються українською (або суржиком, близьким до української), а відповідають на вулиці (чи на форумі) російською. Цей комплекс меншовартості дуже глибоко сидить в головах багатьох українців."

7 - на что я спросил - почему "люди, владеющие своим родным языком, сами же его не хотят использовать"?""

Разжую специально для Вас - почему те знакомые, о которых Вы рассказывали, не говорят на своем родном украинском языке вне дома? Кто же виноват?

Есть мнение - напишите.

И после этого здесь смеются над Viko4ka?..))))

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Объективным дети считают только то мнение, которое совпадает с их собственным.
Для осознания того, что мнения бывают разными – надо вырасти.
Пока не вырос – лучше не ходи сюда, ходи на детские сайты."
Д.П.(G.)
Так, так.. По-перше, нікому я не тикав, я процитував оголошення з НББ, яке процитував дописом вище Фокс Малдер.

Дякую Вам за те, що вирішили мене "оставить" з моїми традиційними нападками на російську мову. Але наскільки я розумію, то "традиційно" означає стійко, що має форму тенденції. А тенденція така: про "жахливого мутанта" я згадував двічі - один раз на зауваження, що українська мова - "кугутська" (прямо, як в часи "совка"), а незадовго перед цим я зреагував подібним чином на
Це я зробив виключно з однією метою - щоби гаспада-писаки, автори подібних висловлювань бачили, як по-справжньому "кугутськи" та "жлобськи" зі сторони виглядають їх пости. І все... Ті хто поливають українську мову брудом, при цьому думаючи, що російська мова - табу для подібних нападок, помиляються.
Коли Ви заявляєте, що фраза про російську мову-мутанта є для мене традиційною, то, вочевидь, маєте ще факти, крім вищезазначених мною. Буду Вам дуже вдячний, коли надасте їх мені (тоді з мене пів-літра).
Вам не подобається суржик? Згоден, звучить він не дуже художньо. Але в брошурах акції "Переходь на українську" я вичитав: "Стався з розумінням до тих, хто говорить суржиком. Адже суржик - він також наш, український. Люди, для яких суржик - рідна мова, не винні, що без держави українська мова не могла повноцінно розвиватися. Суржик - це мова нашої землі, яка була поранена да деформована чужеземним впливом". Я згоден повністю (гадаю, Вам не слід нагадувати як саме була поранена наша мова - про Валуєвські циркуляри та Ємські укази навряд чи хто не знає).

P.S. Цікаво, а чи так само Вам ріжуть слух фрази, типу


По-друге, треба мене вчити, для цього в мене є батьки і викладачі.

По-третє,
windsong сказав(ла):
7 - на что я спросил - почему "люди, владеющие своим родным языком, сами же его не хотят использовать"?""

Разжую специально для Вас - почему те знакомые, о которых Вы рассказывали, не говорят на своем родном украинском языке вне дома? Кто же виноват?

Есть мнение - напишите.
Думка є. За часів СРСР (особливо в південно-східних, урбанізованих регіонах) до української мови ставились, як до суто сільського явища і називали кугутською (як висловлються деякі форумчани). Людина, що потрапляла в міське середовище, боячись бути осміяною, намагалась переходити на російську, якщо не виходило - на суржик. Аякже! Я ж їду в місто - треба "по-городськи" говорити, щоб не бути білою вороною. Цей комплекс меншовартості переживає велика кількість населення України і тепер (бо м'яко кажучи досить важко за 15 років стрімко перейти на ту мову, яку ти вважав смішною, недорозвиненою, такою що тобі не підходить). Маю купу живих прикладів. Тільки не треба казати, що добра радянська влада усіляко підтримувала розвиток української мови.

Як багато у Вас радянських книжок українською мовою на полицях? Особисто у мене лише художня літ-ра українських авторів.
 

hed1n.ru

стебанутый
Такое ощущение, что вы боитесь, что украинский язык вымрет, кому он нужен, тому он и останется нужным.
 
R

Radianta

Guest
Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

(о чередной раз убеждаюсь что те кто за ПР подлые люди не любящие Украину)

Ты б лучше за своей совестью следил(а) назвала подлыми людьми полукраинцев.

ПС: "украинский язык, украинский народ" пишется с маленькой буквы!
 

CHGrey

Rzzevskiy
Re: Відповідь: Re: "Мови" та "языки".

Ты б лучше за своей совестью следил(а) назвала подлыми людьми полукраинцев.

ПС: "украинский язык, украинский народ" пишется с маленькой буквы!
А что значит
.Если человек говорит на русском языке и все его предки жили на Украине то он больше украинец
чем многие украиноязычные непонятно кто.

Во вторых восточные районы Украины это основа независимости
Украины-ее экономика
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: "Мови" та "языки".

Ви перечитались порад, типу
украинский язык, украинский народ" пишется с маленькой буквы
тому пишете назву країни в якій живете з маленької літери?
.Если человек говорит на русском языке и все его предки жили на украина то он больше украинец
чем многие украиноязычные непонятно кто.

Во вторых восточные районы украины это основа независимости
Врешті-решт, майте до неї хоча б краплю поваги!
 
R

Radianta

Guest
Re: Відповідь: "Мови" та "языки".

Ви перечитались порад, типу
тому пишете назву країни в якій живете з маленької літери?


Врешті-решт, майте до неї хоча б краплю поваги!
Лучше б ты имел уважение к жителям твоей любименькой Украины и не оскорблял их!
 
Зверху