Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

CHGrey

Rzzevskiy
Роман Шухевич, підняв меч проти дикого московського чорта, що оголосив війну Богу знищуючи церкви, костели, синагоги та топлячи мільйони християн у крові тисяч закатованих священослужителів В 1933 році в Романа і Наталії народжується син Юрко!зараз я розповім страшну історію про маленького Юрка!
Хронологія життя Юрія Шухевича.
28.03.1933р. народження Юрія Шухевича.
1944р. 11 років арешт і вивіз до Сибіру через політичні погляди батьків.
1946р. 13 років як заручника помістили в дитбудинок на Донбасі.
1948р. 15 років арешт, слідство і з настанням 16-ти річчя суд та вирок 10 років тюрми.
1954р. 21 рік амністія для неповнолітньо заарештованих в'язнів.
1954р. 21 рік за протестом Генерального Прокурора СРСР повторно заарештований для повного відбуття терміну.
1958р. 25 років по закінченні 10-ти річного терміну ув'язнення на основі "тюремної справи", знову засуджений на 10 років.
РАЗВЕ ЭТОМУ ЧЕЛОВЕКУ НЕПОЛОЖЕНА КОМПЕНСАЦИЯ????
ПЕРВЫЙ АРЕСТ В 11 ЛЕТ!!!
И ТАКИХ ЛЮДЕЙ МАССА ВОТ О НИХ И ИДЕТ РЕЧЬ!
Мой дед был зажиточный крестьянин.Его два раза "разкулачили"(не хотел идти в колхоз) а затем всю его семью -шесть детей(младшему было 1,5
года-это был мой отец) посадили на бричку и отправили на печеру(где то
за полярныи кругом)(кто может представить что это такое)
Когда пришли немцы дед уже вернулся в село(без семьи)и был уже в почтенном возрасте.Его пригласили в комендатуру и попросили
назвать тех кто его раскулачивал.Мой дед прикинулся что от старости
не помнит.А те кто его раскулачивали потом приходили благодарить (их
бы растреляли бы сразу)

Я не хочу понимать тех кто сотрудничал с фашистами которые уничтожили 10 млн. украинцев .

А пострадавших от советской власти у нас почти вся украина.
 

CHGrey

Rzzevskiy
Я хочу что бы Украина была уважаемым европейским государством
и что бы герои украины были уважаемыми во всем цивилизованном мире
что бы ими можно было гордиться .
А кто пытается навязать сомнительных героев Украине тот работает
на врагов Украины
и убивает международный авторитет и компроментирует ее как независимое государство.
Может хватит издеваться над Украиной и обратить внимание на действительно героев-спортсменов,конструкторов космической техники
и авиации,ученых,да и мало ли у нас людей кто просто заставляет мир
своими достижениями говорить и думать о украине с уважением
 
Останнє редагування:

TerAn

A---C-D-#D-E---G
Відповідь: Re: Герои УПА

Я хочу что бы Украина была уважаемым европейским государством
и что бы герои украины были уважаемыми во всем цивилизованном мире
что бы ими можно было гордиться .
А кто пытается навязать сомнительных героев Украине тот работает
на врагов Украины
и убивает международный авторитет и компроментирует ее как независимое государство.
Может хватит издеваться над Украиной и обратить внимание на действительно героев-спортсменов,конструкторов космической техники
и авиации,ученых,да и мало ли у нас людей кто просто заставляет мир
своими достижениями говорить и думать о украине с уважением
А чому ж ті герої, які воювали на 2 фронти(просто совєтов та проти Німеччини) за Незалежність України не є героями, і тим більше, не будуть визнані всім світом?
 

nvm

Member
как только испачкали мозги новому поколению Украинцев.:(
страшно смотреть, как на моей родине которую я люблю, проростает зерно национализма! и это новое поколение:eek:
Я рад, что хоть новое поколение не будет янычарами, а настоящими украинцами.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Я хочу что бы Украина была уважаемым европейским государством
и что бы герои украины были уважаемыми во всем цивилизованном мире
что бы ими можно было гордиться .
А кто пытается навязать сомнительных героев Украине тот работает
на врагов Украины
и убивает международный авторитет и компроментирует ее как независимое государство.
Может хватит издеваться над Украиной
Точно, може досить Вам знущатись над форумчанами?
Ви не хочете сприймати факти про УПА, що Вам втомились всі наводити? Боїтесь, що постраджає імідж України? Дозвольте Вам нагадати країни, які у другу світову виступили на боці гітлеровської Німеччини: Іспанія, Італія, Австрія, Фінляндія, Румуніія, Угорщина, Туреччина, Японія (всі одразу важко назвати)... Скажіть, яка з цих країн через своє минуле втратила міжнародний авторитет, яка з них скомпроментована назавжди?
УПА ж ніколи на боці Німеччини не виступала (фактами Ви це не довели, не підтвердили; лише одні слова). То чому Україні має бути за неї соромно?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Просто ще до ІІ світової війни в Іспанії пройшла громадянська війна, в якій переміг генерал Франко, якого підтримували німецькі нацисти.
Тут більше йдеться про моральну підтримку, ніж про підтримку в бойових діях... А ще слід згадати й за саму Німеччину, яка аж ніяк не комплексує - перед всім світом вибачились, збитки матеріально компенсували ... Смішно сказати, що у нас також немає претензій до Німеччини, солдати якої колись палили наші села, вбивали жінок і дітей, вивозили людей на примусові роботи... Їм вже давно простили - не можемо простити інакодумства своїм братам-українцям, які були незгодні з системою, та гордо підняли голови проти неї. Цивілізовані країни давно подолали подібні проблеми, а ось ми ніяк цивілізованими бути не хочемо.
 
Останнє редагування:

KOCTET

New Member
Вояки УПА це справжні та чесні патріоти та герої неньки України. Лише тільки вони боролися за незалежність та свободу українців. Шануймо наших героїв, завжди треба пом'ятати їх благочесні діяння для щастя нашого народу. А окупанти з савєцкай армії не повинні бути героями, їх треба лишити усіх льгот та пенсій. Усіх кто ще живий, потрібно судити, як окупантів. Ще треба винищити усі знаки савєцкай окупації.
Слава України! Слава Героям!
 

Romualdo

New Member
Шановні, що ви таке кажете? У кого забрати пенсії у своїх дідів та бабусь? Котрі дали вам життя? Котрі тишком моляться за вас? Що за жорстокість?
Ще хочу сказати, по-перше, тоді були інші часи, тому ми не маємо права зараз судити тих людей, котрі були на стороні радянської влади і тих, котрі воювали за УПА. По-друге, історію потрібно знати, а не нав'язувати. По-третє, у кожної людини своя точка зору, тому будьмо пунктуальними один до одного.
 
Зверху